Сорока-ворона• 18 января 2025
Це мене хочуть пошити в дурні, я так розумію.
Квартинрантка змінила ім´я. Бачу по квитанціях, ну і чула, що хлопець її називав іншим ім´ям. В договорі стоять старі дані.
Прошу скинути мені її інший документ. І ось що вона пише. Що скажете?
Відморожена• 19 января 2025
Ответ дляМамкиня доця
Автор казала, що піде в поліцію? Вона просто хоче нормальну людину, а не темну коняку, дивакувату.
Ну у меня больше вопросов к автору, чем к квартирантке
Штора с кисточкой• 19 января 2025
Ответ дляМамкиня доця
Різниця є. Такі щирі Марусі можуть попсувати майно або щось забрати з собою. І шукай потім, а воно вже документи поміняло
Это бесполезно, если нет официально освидетельствованного договора с переписью имущества. Квартирантка скажет, что забрала своё. Еще и в налоговую настучит. И никто ничего не докажет.
Оце так цабе• 19 января 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Неужели без паспорта можно поселиться в отель и рассказывать сказки про паспорт, который передали в Британию? Считаю, совершенно нормальные требования арендодателя, который сдал квартиру с имуществом
Поселилась она с паспортом, а все дальнейшие действия со своей личностью она не обязана сообщать обычному чужому человеку, который даже не является арендодателем на законных основаниях
Мамкиня доця• 19 января 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Хоть бы Vihola не вернулась 🤢на Советчицу
Может, забанили
Мамкиня доця• 19 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Не бачу. Квартирантка може вийти заміж і поміняти паспорт на прізвище чоловіка. Але орендодавець - не РАГС, повідомляти її про це необов´язково.
Розбалували вас в Німеччині, сидите на всьому готовому і не розумієте серйозних речей
Борисфенка• 19 января 2025
Ответ дляМамкиня доця
Дійсно, розбалували. Я дуже задоволена, що орендодавець не має права парити мені мізки безглуздими вимогами. Чого і вам бажаю.
Мамкиня доця• 19 января 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Податкова не буде займатись такою маячнею, і навіть не подивиться на суму, наприклад, транзакцій, менше 100 косарів. Вони виплати не можуть виплатити за півроку обіцяні, а ви думаєте хтось буде квартир автора перевіряти
Штора с кисточкой• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Я вже декілька разів відповіла на це питання. Не квитанції за комунальні, а квитанції про переказ грошей на карту.
Так вы ходите счетчики сверять или нет? Или верите на слово?
И второе, откуда вам знать, кто конкретно переводит вам деньги на карту? Может это её мама, или сестра, или дочка, или невестка с такой же фамилией?
Мамкиня доця• 19 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Не вертайтесь)
Борисфенка• 19 января 2025
Ответ дляМамкиня доця
Не вертайтесь)
Це якось поліпшить стан авторки чи ваш?
Мамкиня доця• 19 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Це якось поліпшить стан авторки чи ваш?
Я тут до чого?
Як міряти?• 19 января 2025
да, забирают и человек без паспорта передвигается, вы не знали? документов выступает только идентификационный
Штора с кисточкой• 19 января 2025
Ответ дляМамкиня доця
Еще как будет. Даже шаблон такой скарги есть у очень известного бухгалтера Олени Синюк, Можете поискать. С помощью этой заявы уже закошмарили очень, очень много уклоняющихся от уплаты налогов, и арендодателей, и продавцов в ОЛХ и других халявщиков, по типу вас. Так что ваш смайлик красноречиво описывает вас саму: раденька, що дурненька.
Як міряти?• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
О, точно, зараз напишу, але впевнена, що скаже, що нема.
у меня нет и ради бы вас я б ее не качала. я ее даже ради гос. структур не качаю, я бы после такого общения съехала бы из квартиры, вы неадекватная.
Штора с кисточкой• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Ага, придумайте ще
Вы, автор, мягко говоря, маленько неадекватная. Сами себе придумали тему и доколупались до человека ни за что ни про что. Хай Бог милує от таких власныкив. Вы ни разу не ответили на прямой вопрос, из чего следует, что все, выше вами описанное, исключительно ваши домыслы, параноидальный бред. Лечите кукуху.
Сорока-ворона
• 19 января 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ну жиночка ваша запуталась в фантазиях, конечно. ИПН всегда вписывайте в договор, равно как и обязанность сообщить при смене данных. Это ваша имя решила поменять, а ведь бывает, что у люди теряют все доки, или меняют старые, или могут украсть, то там все реквизиты тогда новые, поэтому лучше прописать это в договоре сразу.
Тепер вже буду знати, що і такий пункт треба внести
Мамкиня доця• 19 января 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Я квартиру поки не здаю, мене лякати не треба) вона людям не з неба впала, і державі ми нічого не зобов´язані, хочете бути дурниками-платіть податки.
Невгамовна• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Ой, не хочу тут вдаватися в подробиці, але вже ця людина не викликає довіри.
Мене цікавить, чи можна ост так взяти передати свій паспорт якійсь подрузі, щоб змінили ім´я. Щось дивне таке. Хто знається на цьому?
передати то можна, але зміна брп і інших відбувається нв основі закордонного паспорту, а його їй роблять ще, як ви кажете. Тоді тут щось не те.
Штора с кисточкой• 19 января 2025
Ответ длятянитолкайка
Вы тоже не орендодавець. По вашим ответам очевидно. Сидите в своём колхозе и умничаете.
Невгамовна• 19 января 2025
Ответ дляВот Она Я
Цікава історія: договір на Марусю, а квитанції з боргом на Катрусю приходять. Як автор стягне борги з Катрусі, з якою у неї навіть договора нема?
а які квитанції на квартирантку Катрусю?
Сорока-ворона
• 19 января 2025
Ответ дляЯк міряти?
Хай з´їжджає. Тільки рада буду.
Штора с кисточкой• 19 января 2025
Ответ длятянитолкайка
Це вам здається не доходить, втратили нить розмови, нічого, буває
Судя по вашим ответам, и реакциям на них других советчиц, с вами точно бывает. Судя по реакциям на мои ответы, у меня с логическими цепочками все в порядке.
Невгамовна• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Хм, вона живе в моїй квартирі. Я маю право вимагати в неї документ посвідчення особи.
а як заселяли вона вам не давала нічого?
Сорока-ворона
• 19 января 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Свою полікуйте. Мої вимоги небезпідставні.
Штора с кисточкой• 19 января 2025
Ответ дляМамкиня доця
За задницу прихватят вас, тогда заскулите по другому. Привыкли к халяве. Всё им на шару подавай. Вы обязаны и будете платить из каждой копейки своего дохода. Как я плачу и другие сознательные громадяны.
Сорока-ворона
• 19 января 2025
Ответ дляНевгамовна
Ну так от. А мені тут пропонують голову лікувати, бо я без причини ,,доколупалася’ до квартиранти.
Сорока-ворона
• 19 января 2025
Ответ дляНевгамовна
Давала, паспорт на старе їм´я. Тепер ім´я інше
Мамкиня доця• 19 января 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Удалено администрацией...
Сорока-ворона
• 19 января 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
От, а вам ніяк спокою мої податки не дають. Не переймайтеся так, а то з вас аж ллється...