Тихомандражная• Изменено 18 января в 22:25
Кіт не може попісяти
Кіт кастрований і мав проблеми з сечовим, колись було десь близько 2 років, що пісяв з кров´ю і ніби як з піском. Лікували таблетками і настойкою, перейшли на вологий корм, пройшло.
Тепер знов почалося, побачила трохи крові. я
давала ті самі ліки, нормалізувалосЯ. А сьогодні помітила, що він пісяє по трошки і по всій хаті бідний. Моча чиста, без крові. Але це дуже трошки, він нормально не може. (Раніше ніколи такого не було, завжди в лоток).
І я в паніці, зараз ветклініки щакриті. Завтра ніби є що в неділю відкриті будуть. Але чи до завтра він витримає? Що роботи???
Тихомандражная
• 18 января в 22:26
Ответ дляЗайченя
Тільки до лікаря.
Він витримає ніч? Як можна допомогти вдома
Зайченя• 18 января в 22:27
Ответ дляТихомандражная
Я сама нічого не давала, до ранку ледве витримала, у нас були серйозні проблеми, надіюся у вас все буде добре
Парасюха• 18 января в 22:27
Канефрона пол таблетки. И утром срочно к врачу!!!
Там уколят папаверин скорее всего и противовоспалительное. Могут катетер поставить.
У кота МКБ. Меняйте диету!!!
AnnaK-29fd• 18 января в 22:29
Цистит, бегом к вету, он мучается очень. Недавно у моей кошки это было. Укололи сразу в ветеринарке, дальше я давала антибиотики, теперь на уринарном корме
все по ГОСТу!• 18 января в 22:30
На знущайтесь над твариною! До лікаря, і терміново!!! Бо це дуже серйозно
Лікар призначить лікування та обов´язково лікувальний корм
Тихомандражная
• 18 января в 22:31
Ответ длявсе по ГОСТу!
Немає в місті в мене цілодобового лікаря
Allein74999• 18 января в 22:32
По чуть ходит, значит мочевик не переполнен. Канефрон или уролесан, если есть.
Могу глянуть, что моему выписывали
Смешнюча• 18 января в 22:33
До лікаря, завтра вранці. В нас таке було, виявили камінці у нирках. За таким треба слідкувати, бо для котів не ходіння в туалет може бути летальним.
ВЫВсеВрете• 18 января в 22:34
Ответ дляТихомандражная
Збараж
Може в вайбері напишіть ветеринару своєму.Бо в мене такий,що додому приїжджає.
Тихомандражная
• 18 января в 22:35
Ответ дляСмешнюча
Так я розумію що це камінці. Йому мабуть перекрило протоку. Завтра обовязково поїду до лікаря в 9 буле відкрито. Але чим же допомогти йому зараз, боюся ночі.
все по ГОСТу!• 18 января в 22:37
Ответ дляТихомандражная
То дайте поки що дівчата радять, а зранку хутчіш до лікаря!
Здоров´я котику!
Тихомандражная
• 18 января в 22:40
Ответ дляНесу пургу
Вроде эта утром работает
Дякую, я поїду завтра зранку. Але боюся ночі, щоб витримав
Несу пургу• 18 января в 22:43
Вот нашла статью:
Не знаю, стоит ли самостоятельно что-то делать.
Из того, что поняла: если коту сильно плохо, он жалуется, страдает. Вроде у вас этого еще нет. Я предполагаю, если он сегодня писял, то до утра потерпит
Тихомандражная
• 18 января в 22:50
Ответ дляНесу пургу
Вот нашла статью:
Дякую. Він підпісює, але ну дуже потрошечки. Мучиться присідає скрізь, воно його мучить але він не може.
Хоч би витримав дотранку, так боюся.
Я раніше того не помітила, бо в нас авральна ситуація була , пробивпли каналізацію, купа людей в хаті. Думала він простотналякався і в стресі...а вже пізно ввечері зрозуміла в чому справа
Хоч би витримав дотранку, так боюся.
Несу пургу• 18 января в 22:54
Ответ дляТихомандражная
Хоч би витримав дотранку, так боюся.
Бывает и от стресса цистит, и от того, что кот простудился, посидел на открытой форточке. От стресса хорошо помогает погладить кота массажером для головы
Лапка• 18 января в 22:57
Цистит, скорее всего.
Моей но-шпу ещё выписывали. Дозировку не помню
В интернете написано для среднего кота 1/4 таблетки.
Но это разово, до того как попадёте к врачу.
Если мочевой полный-то нужно срочно к врачу, не ждать.
Последний вагон• 18 января в 23:34
А скільки років котику? Це теж важливо. Не хочу лякати, але у нас кокер 15-ти років з такими симптомами лікувався в Олветі 2 тижні і все
, нічого не допомогло. Тільки Вам до лікара і здоров´я котику, нехай пошвидше вийде з того стану.
Тихомандражная
• 18 января в 23:43
Ответ дляПоследний вагон
6 років
Последний вагон• 19 января в 13:53
Ответ дляТихомандражная
6 років
Як котик? Були у лікара, що сказав?
Тихомандражная
• 20 января в 17:44
Ответ дляПоследний вагон
Як котик? Були у лікара, що сказав?
Були, в неділю. Йому вкололи ношпу, зробили рентген, сказали що збільшені нирки. Сечовий був не сильно переповнений. Бо від страху ще в дорозі кіт вже і впісявся і вкакався).
Ще ветеринар промяв руками йому сечовий, щоб кіт випорожнився, не знаю для чого це було, бо він так кричав, що я молила лікаря це припинити.
Лікувати сказав продовжувати, тим чим я і лікувала Уролік. Але казав, що я давала замало ношпи, котяка 6 кг.
До вечора йому краще не стало, пісяв, але боляче йому, тяжко, моча без крові і чиста. Сидів на лотку подовгу, плакав і підпісював по всій хаті.
Сьогодні поїхали здати аналізи крові, і ще вколов ношти. Ввечері будуть результати, то призначить більш конкретне лікуваня. Але сьогодні коту краще!!!
Тихомандражная
• 20 января в 17:46
Ответ дляСмешнюча
Автор, ну як ваш котик?
Відписала вище. Зараз котові краще, надіюсь йде на поправку.
Последний вагон• 20 января в 19:52
Ответ дляТихомандражная
О, як добре. Здоров´ячка йому!