Сосиска_Втесте• 19 января 2025

У мужа на работе много красивых молодых коллег. Хочу развестись.

Муж врач, постоянно приходят молодые медсестры, это ужас для меня. Не выдерживаю, постоянно ссоры из-за этого, я не могу нормально спать, постоянно себя накручиваю, он постоянно то им помогает, то обучает чему то то там защищает, говорит любит справедливость, если более старшие коллеги начинают их как-то угнетать или нагружать тяжелой работой. Я просто уже устала, хочу развестись, муж считает что это ненормально что я хочу детей 11 и 16 лет оставить без отца из-за такого. Но мне такая его работа не подходит. Ему 45 мне 44, я устала терпеть постоянных молодых коллег в его поле. Я больше так не могу, а дальше я еще старше буду и мне это еще больнее будет..
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Автор, я розумію про що ви хвилюєтесь але не поспішайте з розлученням
Я маю нагоду спостерігати за схожим персонажем, лікар, під 60, а кругом вються молоді медсестри та колеги жіночої статі, йому така увага дуже імпонує, а от дружина теж лікар одноліток просто перевелась в іншу клініку
Дякую вам велике
Мелочунь• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Він спілкується тісно тільки з колегами а не з мільярдом жінок
А сусідки, однокласниці, соцмережа, продавчині в магазинах, перукарі, інші лікарі, фармпредставниці
парИла я парИла• 19 января 2025
Дорогая автор, на самом деле профессия врача, в плане измен, ничем не отличается от друг, те же офисные сотрудники, которые находятся весь рабочий день в одном офисе, общаются по работе и нет, пьют вместе кофе и ходят на перекур. Дело не в его профессии, а в вашем не доверии лично к нему, стоит разобраться в этом, почему вы ему не доверяете?
Скажу больше, знаю ситуации когда мужчина умудрялся изменить даже с соседкой, так что дело в человеке, а не работе, кто ищет, тот всегда найдет
Любовь Калистратовна• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Я жодного разу йому не зраджувала за 19 років. І не хотіла навіть
Даремно. Він скоріш за все, жив на повну.
Любовь Калистратовна• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Так. Я не вірю що вони йому не подобаються більше ніж я. Як може подобатись дружина в 44 роки якщо поруч 20 річні? Ну я доглядаю за собою то, ходжу в спортзал і т ін але ж це все не панацея.
Звісно подобаються,ще і з кожною уявляє себе, а може з кимось і втілює свої бажання. Ви ж себе поводите так, що дома йому некомфортно. А людина в такій напрузі довго не буде жити. Тим паче є соблазн такий.
Даю справку• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Працюю і собою займаюсь але в собі невпевнена
Мабуть ви не довіряєте йому не просто через молодих колег, а через щось більше. Чи давав привід, чи просто знаєте його похотливий характер

Чи варта ситуація розлучення вирішувати тільки вам. Але в першу чергу полюбіть себе. Який би там не був ваш чоловік крутим самцем, він не вартий ваших страждань і недоспаних ночей через нерви
Коленная ложечка• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну, несколько раз я замечала что он вытирает сообщения с коллегами..
Тому що вже боїться вас
Коленная ложечка• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Дякую, зараз напишу. Подій, в сенсі зради якщо ви питаєте то сподіваюсь що не було просто видаляв повідомлення (
Він їх видаляв, бо по перше ви лпзите в його телефоні, що неприйнятно.
По-друге тому що боїться, що ви знову істерику влаштуєте і звичайне повідомлення переіразуєте по своєму
Коленная ложечка• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Дякую, та раніше були більш старші а зараз пришло багато молодих після училища
Нащо їм ваш підстаркуватий чоловік?
Ви про це не думали?
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляДаю справку

Дякую 🙏 та ніби не давав прям приводів але витирав повідомлення, дзвінки, дуже допомогав молодим колегам, якщо вони тільки приходили, як наче дружбу заводив
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Ні ви 100% зрпджуєте. Особливо дивитесь на колег по роботі як сексуальний об´єкт.
Ні, мені інші чоловіки байдужі.
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Тому що вже боїться вас
Може і через це. Він казав що йому краще видалити ніж я буду потім переживати і йому виносити мозок
Телячі ніжноСті• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Я почитала. Дело в том что я не думаю, что он мне изменяет, даже наоборот уверена что не изменяет, но мне именно даже просто факт их общения неприятен.
В любом случае этот вопрос лучше обсудить с психотерапевтом.
Вы сами, когда все наладится (уйдёт ваша тревожность), ужаснетесь от того, что дедали и как мучади и себя, и мужа.
Насчёт того, что вам неприятно его общение с другими женщинами, тоже нужно разобраться, в чем причина. Откуда у вас такая неприязнь к людям.
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
А він їм приділяє теж увагу, так? Шкода дружину (((
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляДА да да
Тем, что неожиданно совершено ушел, и изменял пол года до этого, это был шок и неожиданность, ничто не предвещало
Ужас((
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляМелочунь
Однокласниці вони ж його ж віку
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Спасибо.. да я понимаю что найдет, суть не в самой измене даже. Мне неприятно такое тесное общение с молодыми его( а его не избежать никак получается
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляКофр для ноги
За рибу гроші.

Ні,не треба його розлютити
Треба полюбити себе і розібратися з проблемами.
Дякую, спробую розібратись
Коленная ложечка• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ні, мені інші чоловіки байдужі.
От уявіть, що ваш чоловік так перед вами щодня повинен виправдовуватись.
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Ну так, ніби не дуже це зі сторони. Але на мою думку все одно він рано чи пізно мене розлюбить бо я вже не буду така гарна як його медсестри, то я не хочу чекати цього, краще піти першою, хоча б поки він мене ще кохає
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
В мене немає неприязні до людей, просто тривога що коли чоловік спілкується з молодшими і гарними дівчатами то вони йому більше подобаються ніж я
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляКоленная ложечка
В жінок і чоловіків різне ставлення до зовнішності. Для мене взагалі байдуже як виглядає чоловік, а от коли перед чоловіком ходять молоді й привабливі, це вже його хоче чи не хоче він може все одно зацікавити.. навіть якщо він і не хотів спочатку
Телячі ніжноСті• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
От ви і самі прийшли до висновку - у вас тривога, а точніже - тривожність.
Є безліч фобій. Наприклад, є соціофобія, коли людина боїться комунікувати з людьми, і через це не може вийти з дому. Але ж треба їхати на роботу, дитину відводити в садок тощо. Але психотерапія вже давно чудово ’лікує’ і соціофобію. Те ж стосується інших страхів та тривог.
Для чого я це пишу? Щоб ви зрозуміли, що проблему треба лікувати, а не бігти із сім´ї через те, що ви страждаєте через тривожність. Так можна все життя від всього тікати.
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Дякую вам, я розумію, що треба щось змінювати бо далі вже так не можна. В мене гарний чоловік, а я його талую, я не хочу цього
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
А от ваш чоловік так само кожного разу доказує вам що не верблюд.
Приємно автор така поведінка?

І ви чомусь вважаєте що така ваша поведінка нормальна. А насправді НІ ви своїми ревнощами добєте ваш шлюб і ваш чоловік таки вам зрадить щоб не бути ’просто так верблюдом’.
Я не кажу що він зраджує, мені не подобається що в нього тісне спілкування з молодими жінками
Директор Пляжу• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Тобто як би в нього на роботі були всі молоді чоловіки вас би це не напрягало?
Досить дивно що ви проти спілкування. Він же у вас не глухий і не німий?
Ви ж спілкується з чоловіками, хлопцями? Ви ж не падаєте без свідомості коли до вас звертається хлопець?
То чому вас так бісить спілкування чоловіка?
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Ні, якби були тільки чоловіки я була б самою щасливою людиною
Коленная ложечка• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Не були б.
Ви б тоді реагували до сусідки, або куми, або пацієнтки, ще когось. Привід ви б знайшли.
автор Сосиска_Втесте • 19 января 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Не були б.
Та ні, ви правда не бачите різниці, коли чоловічий колектив або постійно ходять поруч молоді дівчата в коротких халатах?
Коленная ложечка• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Зараз у дівчат лікарів і медсестер в основному костюми).
У вас паранойя.
Ну ходять. Перед моїм ходять в купальниках. Але це його робота. Він тренер. Я теж в чоловічому колективі працюю. Це ж не говорить про те, що нам протилежна стать цікава. Це просто колеги, підопічні.

Вам потрібно щось з собою робити.