Сосиска_Втесте• 19 января 2025
У мужа на работе много красивых молодых коллег. Хочу развестись.
Муж врач, постоянно приходят молодые медсестры, это ужас для меня. Не выдерживаю, постоянно ссоры из-за этого, я не могу нормально спать, постоянно себя накручиваю, он постоянно то им помогает, то обучает чему то то там защищает, говорит любит справедливость, если более старшие коллеги начинают их как-то угнетать или нагружать тяжелой работой. Я просто уже устала, хочу развестись, муж считает что это ненормально что я хочу детей 11 и 16 лет оставить без отца из-за такого. Но мне такая его работа не подходит. Ему 45 мне 44, я устала терпеть постоянных молодых коллег в его поле. Я больше так не могу, а дальше я еще старше буду и мне это еще больнее будет..
Телячі ніжноСті• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Та ні, ви правда не бачите різниці, коли чоловічий колектив або постійно ходять поруч молоді дівчата в коротких халатах?
Ви, мабуть, давно не були в клініці).
Ніхто в халатах не ходить давно)).
Давно брюки у всіх.
Ніхто в халатах не ходить давно)).
Давно брюки у всіх.
Сосиска_Втесте
• 19 января 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ви, мабуть, давно не були в клініці).
Ніхто в халатах не ходить давно)).
Давно брюки у всіх.
Ніхто в халатах не ходить давно)).
Давно брюки у всіх.
Та, ні, я дивилась сторінки деяких його колег, вони ставили моєю моєму чоловіку лайки в ФБ, то вони там ходять в халатах, може не всі але деякі точно( ось їх фото з роботи
Сосиска_Втесте
• 19 января 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Нащо їм ваш підстаркуватий чоловік?
Ви про це не думали?
При чому тут нашо він їм, головне щоб вони йому не подобались, а якщо вони молоді і гарні то як вони можуть йому не подобатися?
Телячі ніжноСті• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ви не можете вплинути на те, сподобається комусь хтось чи щось.
Це і є особисті кордони. Поважайте кордони інших людей.
Якщо у людини є чоловік чи дружина, це не означає, що після весілля вони автоматично починають вважати огидними інших людей.
Якщо мені покажуть якогось красивого чоловіка (у моєму смаку) і запитають, що я про нього думаю, я відповім, що так, я вважаю його привабливим. Але це не означає, що я не люблю свого чоловіка.
Коленная ложечка• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну вам же не подобаються всі молоді і гарні чоловіки? Вірніше ви ж не розглядаєте їх всіх як сексуальний об´єкт. І з огидою на них теж не дивитесь. Просто констатуєте факт - вони гарні. І все.
То чому ви думаєте, що інші сприймають інакше?
Сосиска_Втесте
• 19 января 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Бо справа не тільки дивитись і думати гарні чи негарні, ще є дії які людина робить в напрямку цих жінок. То він там написує їм в повідомленнях, ось моя тема була ще минулого року
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3496304,
То потім друга нова колега прийшла, і він зразу став їй в усьому допомагати, навчати, так як вона була гінеколог а потім стала урологом, а він був раніше на цій посаді, і щось так вона активно до нього зверталася а він і радий старатись допомогати, ну це ж не просто так, не буде чоловік просто так помогати жінці, потім третя там ще виявилось що він з нею вже декілька років знайомий, бо бач його начальник приватної клініки де він працює попросив представити у відділенні, і він її представив, потім ще теж щось там показував, потім як вона була в лікарні то він разом з отою другою ходив її провідувати і відносити гроші які вони зібрали у відділенні!! А ця лікарка не могла сама піти провідати колегу??? Чому саме він мав іти? Це значить в них така дружба чи що?
Коленная ложечка• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Аааа, то це ви.
Ну за рік у вас нічого не змінилось. То ви собі щось далі фантазуєте, а щось робити то не ваше. Ну, якщо вам подобається страждати, хто ж заборонить.
Зверніть увагу, за рік чоловік лишився з вами. Тобто рік тому можна було не нервувати)
Сосиска_Втесте
• 19 января 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Аааа, то це ви.
Що я фантазую? Що він приділяє увагу іншим жінкам? Хай навіть не зраджує але для чого бути аж таким люб’язним з усіма жінками??
Сосиска_Втесте
• 19 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Дорогая автор, на самом деле профессия врача, в плане измен, ничем не отличается от друг, те же офисные сотрудники, которые находятся весь рабочий день в одном офисе, общаются по работе и нет, пьют вместе кофе и ходят на перекур. Дело не в его профессии, а в вашем не доверии лично к нему, стоит разобраться в этом, почему вы ему не доверяете?
Скажу больше, знаю ситуации когда мужчина умудрялся изменить даже с соседкой, так что дело в человеке, а не работе, кто ищет, тот всегда найдет
Не довіряю бо є дії які він робить в напрямку цих жінок. То він там написує їм в повідомленнях, ось моя тема була ще минулого року
парИла я парИла• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Я вам так скажу, я сейчас работаю в мед учреждении, и мой начальник, по совместительству профессия у него гинеколог, очень обходителен с особами женского пола, но при этом ничего кроме слов, поверьте на слово, просто есть такая категория мужчин, которая гладко стелит, но за этим ничего не следует
Коленная ложечка• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Що у вас все ок фантазуєте.
Інакше чому мінімум рік ви в цьому варитесь, але нічого так і не зробили?
Або чому за рік не розібрались з такою вашою реакцією?
Миші плакали, кололись, але їли кактус?
Сосиска_Втесте
• 19 января 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Що у вас все ок фантазуєте.
Миші плакали, кололись, але їли кактус?
Я записалась на прийом вже. Нічого не фантазую а реальні речі бачу. Та завжди чоловік знаходить якесь виправдання як я його ловлю.
Коленная ложечка• 19 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ви непробиваємі і не далекоглядні)
Сосиска_Втесте
• 19 января 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Автор, вы пойдете к психотерапевту? Только честно
Записалась вже
Сосиска_Втесте
• 20 января 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Ви непробиваємі і не далекоглядні)
Чому ви так думаєте?
Коленная ложечка• 20 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Чому ви так думаєте?
Тому що рік тому, чи може й більше, ви нічого не зробили і нічого не змінили. Як жили і мучались, так і далі це робите
Дама_с_караваем• 20 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Однокласниці вони ж його ж віку
Й що? Зраджують й з однолітками, й зі старшими жінками
Сосиска_Втесте
• 20 января 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Я не кажу що він зраджує, а просто йому чомусь подобається спілкування з молодшими колегами, а мені це не подобається
Дама_с_караваем• 20 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
В мене була версія, що ви троль, але ви все ж хвора. Але лікуватися не будете
Дама_с_караваем• 20 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
А має не подобатися??
Сосиска_Втесте
• 20 января 2025
Ответ дляДама_с_караваем
А має не подобатися??
Не має неподобатися, просто мені це неприємно
Сосиска_Втесте
• 20 января 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Я записалась на завтра до психотерапевта. І навіть якщо в мене є проблеми якісь це ще не привід мене оскорбляти
Сосиска_Втесте
• 20 января 2025
Ответ дляДама_с_караваем
А має не подобатися??
Подумайте а вам би це сподобалось якби ваш чоловік постійно цілими днями проводив час з молодими привабливими медсестрами?
Сосиска_Втесте
• 20 января 2025
Ответ дляСовбез
Вы путаете психически больного человека и уверенного в себе человека.
Уверенный в себе человек будет понимать, что если мужчина захочет, то вообще не имеет значения где и в каком коллективе он будет работать. Ну не будешь же каждого мужчину на привязь и никуда не отпускать, глаз с него не сводить. Нужно жить просто свою жизнь и действовать исходя из ситуации, а не трястись всю жизнь вдруг что-то произойдет и ставить из-за этого свою жизнь на паузу.
Скажите вот честно, вам было бы приятно если бы муж работал постоянно с молодыми и красивыми медсестрами?
Совбез• 20 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
У меня муж общается с разными женщинами по работе и не только, истерик у меня это не вызывает.
Что касается вашего вопроса - вас что, замуж выдавали насильно и с повязкой на голове? Вы не знали что он будет врачом? И что с врачами работают медсестры??? Или вы его в дом престарелых хотели отправить?
Сосиска_Втесте
• 20 января 2025
Ответ дляСовбез
Когда выходила мы оба были молодые и такие же по возрасту его коллеги меня не волновали, а теперь когда мне 44, и я вижу свои возрастные изменения то конечно мне это неприятно, и конечно 20 лет назад я об этом не думала, и до последнего времени у него была на приеме медсестра старше меня, а теперь пришла после училища и ей 20 лет +-, конечно мне это не приятно что они на протяжении всего дня вместе сидят в кабинете и общаются, там может быть какое-то личное общение, флирт итд. Мне не нравится это
Сосиска_Втесте
• 20 января 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Чоловік авторки спілкується з колегами на роботі й вона не пише, що на позаробочі теми, чи що він був помічений у зрадах. Авторка невпевнена в собі, звідти й ревнощі, з віком все сильніші
На позарбочі як раз і спілкується, для мене це вже вихід за кордон нормального спілкування а він нічого такого в тому не бачить, це ж «просто» спілкування. Я вже втомилась йому пояснювати (
Дама_с_караваем• 20 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Мені було б все одно
Сосиска_Втесте
• 20 января 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Мені було б все одно
Ви дуже мудра жінка. Я нажаль не така