Угги_в_горошек• 19 января 2025

Канада принимает палестинцев на тех же условиях, что и украинцев

Палестинці з Гази, які прибудуть до Канади, отримають по $3000 для дорослих та $1500 для дітей
Також будуть покриті витрати на візи та біометрію. Фінансова допомога для біженців буде покрита за рахунок платників податків.
Хлопаю ресницами• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
В якій провінції родичка, якщо не секрет?
А это имеет значение? Квебек
автор Угги_в_горошек • 19 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
А это имеет значение? Квебек
Ні, не має, цвкаво і спитала, ми в Нью Брансвік хотіли їхати.
polski• 19 января 2025
Бля, а чем палестинская мать и ее дети отличаются от украинских ??? Они не заслуживают тихой и мирной жизни, спать ночью без тревог и ракет над головой ? Они такие же жертвы игры в монополию сильных этого мира? Или украинцы высшая каста??? Как же задолбали эти страдалицы которых в Германии и других странах селят вместе с сирийскими, ливанскими, арабскими, африканскими матерями и детьми?
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
А не громадянам вже заборонено мати власну думку?
Я не в Канаді, але ць стрьомно приймати палестинців, в них в голові хаос
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляpolski
Подумайте чим, тому що це хаос в голові у палестинців, релігійна нестабільність, можливі теракти і все що витікає з біженців з тих країв
polski• 19 января 2025
Ответ дляПодмигашка
Дійсно алеж влада Канади та інших країн їх приймають .....їх умовною небезпекою лише українці переймаються бо дуже розумні, а всі інші дурні )
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляpolski
Ага, гляньте скільки терактів в Європі, і хто виконавець? Це ви здається тут розумніша за всіх
polski• 19 января 2025
Ответ дляПодмигашка
А у Вас лад у голові? Ніякого хаосу? Лише громадяни Канади та інших країн мають право вирішувати і висловлювати свою думку стосовно прийму біженців , а ми вибачте на пташиних правах тимчасово всюди
polski• 19 января 2025
Ответ дляПодмигашка
Ну не подобається українці можуть поїхати до дому , алеж влада країн приймає інші нації відповідно їх все влаштовує.
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляpolski
Я ніде не сиджу на пташиних правах, я вдома на Батьківщині. Зі мною все добре. Хаос у вас
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляpolski
То їдьте нарешті додому
polski• 19 января 2025
Ответ дляПодмигашка
Уявляєте і я вдома. Тоді чому ви так переймаєтесь прийомом країнами біженців не з України, терактами та хаосом у головах інших біженців? Тому що вони у хіджабах ?
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляpolski
Шановна, меньше агресії. Чому вас так плющить, якщо ви вдома? Багато українців виїхали, не треба так відверто на них злитись, у всіх були свої історії. Так, тому що вони у хіджабах, і це 95 % майбутні терористи. Нехай їх приймають мусульманські країни.
polski• 19 января 2025
Ответ дляПодмигашка
Я рада за тих хто виїхав) я не розумію чому люди не розуміють ,що всі люди рівні в цьому всесвіті окрім русні звісно бо вони не люди) і всі заслуговують на спокійне життя . Чим українська мати котра хоче спокійного життя своїй дитині відрізняється від сирійської , афганської або палестинської матері? Шкода, що є такі як Ви мій опонент котрі вішають на людину ярлик поганої через те що вона не така як Ви і живе своє життя не так як Ви. Кожна людина має право змінити і покращити своє життя.
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляpolski
Перечитайте мої вам відповіді, можливо дійде суть написаного. Нехай покращують своє життя у мусульманських країнах, вони їм ближчі за релігією та іншим. Як що ви не можете сприйняти обгрунтовану думку опонента, то це проблема не опонента. І не треба тут нервувати, і написувати - не розумію. От спробуйте зрозуміти без претензій
ПриснитсяЖЕ• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Я констатую факт і хочу почути думки людей. Як і 99% питань на цьому форумі.
Вы в Канаде?
Чем украинцы отличаются от палестинцев? Для них это беженцы, без разницы.
Им всех приходится тянуть на своём горбу. Думаю они явно не в восторге
ПриснитсяЖЕ• 19 января 2025
Ответ дляБорщичок
В посте автора это читается, сразу понятно, что она хочет обсудить
Она сама не знает, что хотела обсудить
ПриснитсяЖЕ• 19 января 2025
Ответ дляДля драки
А если украинцы против?
Всегда можно уехать домой
ПриснитсяЖЕ• 19 января 2025
Ответ дляПодмигашка
Думаю они обойдутся без ваших советов!
Фантазируйте на советчице - здесь всё можно
polski• 19 января 2025
Ответ дляПодмигашка
Ну не Вам вирішувати у яких країнах їм шукати прихисток) от як будуть до України їх приймати тоді і будете репетувати. Ну і так виключно інформаційно у Канаді приблизно 40 мільйонів населення, українці 1.5 мільйони, мусульмани приблизно 1.7 мільйонів.
Не виправдовуюсь• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
В 2022 хотіли їхати в Канаду, рішення було змінено, лишились вдома. Мільйони співвітчизників поїхали саме туди. Читаю змі, бачу таку новину, цікавлюсь думкою тих українців, хто зараз в Канаді як вони до цього ставляться, як це на їх думку для кан суспільства - ок чи не ок. Бо думки кардинально різні читаю тут - від повного захоплення Канадою до таких, що там жах.
Достатньо відкрити розділ на Порадниці про біженців з України - тем мільйон, про будь-яку країну, про будь-які ситуації в ній.
А моя тема стала прям червоною тряпкою.
Наче я не просто запропонувала обсудити новину, а особисто кожній тут в око плюнула
Колись збирались, тепер новини про цю країну мені цікаві от і все.
звідки дані про ’Мільйони співвітчизників поїхали саме туди.’? Трохи більше 6 млн у Європі, 571 тис. на до інших країн (тобто і США, і Канада)
Джерело https://unric.org/en/ukraine-over-6-million-refuge...
звісно, ви ж просто так це написали. нічого такого, просто, як комусь угорі писали ’аби ляпнути’
Мама Никитки-2• 19 января 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Араби зривають перемирʼя. Не дають навіть списки заручників, кажуть що все на іскрі
Я думаю там обидві сторони зірвуть. Не дуже Біба хоче в тюрму сісти. А перемир’я розвалює коаліцію.
Мама Никитки-2• 19 января 2025
Ответ дляМуркошечка
Думка дівчат, які в Канаді крім вас мало кого цікавити буде, вона нічого не змінить, якою б вона не була. В Палестині такі самі люди, як і в Україні, і в інших країнах.
Не такі. Зовсім не такі. Інший менталітет. Ворожий для европейською людини. Нажаль Канада не вчиться на помилках Європи, воліє власні граблі розкидати для гуль.
Тётушка Лошадь• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
До чого тут палестинці? Я б хотіла, наприклад, почути думку наших дівчат, які зараз в Канаді.
Я в Канаде. Не думаю об этом. Для израильтян здесь тоже есть своя программа, но я не интересовалась их условиями. Единственное о чем знаю, это то что в спортивном клубе где занимается мой ребёнок, скидка 25% для украинцев и израильтян
Яйцеголовая• 19 января 2025
Ответ дляДля драки
А если украинцы против?
Самолеты летают вроде и автобусы едут
13чудоСВЕТА• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Дурень думкою багатіє, а по факту, що це дасть не громадянам ? Автор, яка мета вашої теми зранку на українському форумі ? Що змінить особисто для вас думка українців, які не в Канаді, а в Канаді ? Ні ті, ні інші ніяким чином не впливають на ситуацію, щоб воно не думали.
Гл. Амурная• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
А вони там до чого зі своєю думкою???
Вони такі самі люди в війні, як і українці.
Чи їм не треба допомагати, бо якимось українцям це не подобається.
Жесть....
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Думаю они обойдутся без ваших советов!
Це ви про щось фантазуєте і кічетесь цим а я сказала особисту думку щодо присутності палестинців в Канаді і Європі. І так я проти заполонення мусульманами християнських країн, хоча моя думка ні на що не впливає, як і ваша доречі. Тільки не зрозуміло, чому моя позиція вас так задіває, отут вапросік
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляpolski
Репетуєте тут тільки ви. І ми тут не вирішуємо, а обговорюємо, різницю уловили? Моя думка відрізняється від вашої, і це нормально, бо ми різні. Тільки, я чогось відписую вам без агресії, а ви випригуєте зі штанів, щоб мене переконати, шо я не права. Астанавітєсь...
ЭтаваНиМожетБыть• 19 января 2025
Ответ дляПодмигашка
Це не є обґрунтована думка.
Якщо ви з якогось дива віриішили, що мусульман можна пускати тільки в мусульманські країни, бо вони ближчі їм по духу і релігії, то це расизм і вам не місце в нормальному цивілізованому світі.