Угги_в_горошек• 19 января 2025

Канада принимает палестинцев на тех же условиях, что и украинцев

Палестинці з Гази, які прибудуть до Канади, отримають по $3000 для дорослих та $1500 для дітей
Також будуть покриті витрати на візи та біометрію. Фінансова допомога для біженців буде покрита за рахунок платників податків.
Скромняшка• 19 января 2025
Советчицам пофиг, главное чтобы украинцам не помогли и чтобы у своих все было. Когда страны тратят налоги на палестинцев, афро и тд советчицам пофиг. Им бы только украинским беженцам не помогали. Остальное ок
Скромняшка• 19 января 2025
Ответ дляРассказница
А не повинна приймати?
Лише українці в війні і особливі?
Наоборот должны всех, кроме украинцев. Всех советчиц , что остались в Украине бесят только украинские беженцы и что они сидят на чужих налогах, остальным можно
Скромняшка• 19 января 2025
Ответ дляЗаикальница
Какие мысли?
Можно подумать, на советчице масса палестинцев пользователей )
Советчицам интересны чужие налоги, только если они идут на сограждан. Если на другие нации, Советчицам пох
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Це не є обґрунтована думка.
Якщо ви з якогось дива віриішили, що мусульман можна пускати тільки в мусульманські країни, бо вони ближчі їм по духу і релігії, то це расизм і вам не місце в нормальному цивілізованому світі.
А що є обгрунтована думка - те що пишете ви? Здається вам і вашій агресії не місце тут. Вчіться спілкуватись, не шановна
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Отут ви праві, що чомусь ті хто виїхав дуже бісять тих хто залишився. Питання чому? Я виїздила тільки на Західну у лютому 22, у травні повернулась у Київ і знаходжуся тут і мені все одно хто куди виїхав, тому, що є різні історії. Моя рідня була в окупації на Київщині, виїхали в Київ після звільнення і не змогли бути дома в Голосіїво, бо у дитини почались панічні атаки, тому виїхали. З Львівщини, Закарпаття багато виїхали, бо там у людей по 2 паспорти - відкрита Угорщина, Румунія, Польща. А совєтчиці і далі заздрять пособіям
polski• 19 января 2025
Ответ дляПодмигашка
Репетуєте тут тільки ви. І ми тут не вирішуємо, а обговорюємо, різницю уловили? Моя думка відрізняється від вашої, і це нормально, бо ми різні. Тільки, я чогось відписую вам без агресії, а ви випригуєте зі штанів, щоб мене переконати, шо я не права. Астанавітєсь...
То есть украинке обязаны выделить отдельную квартиру и полный пансион , а сирийка или палестинка с детьми могут жить в хлеву или бараке и кушать еду из общего корыта? Почему украинским женщинам и детям должны быть иные условия?
4есотка• 19 января 2025
Якщо так то виходить прикрили програми біженства, як сирійцям наприклад. Бо в них все в шоколаді. Знайомі українки працюють на прибираннях, то сирійцям і готель організований, і допомога фінансова і прибирання, бо вони війною травмовані.
ЭтаваНиМожетБыть• 19 января 2025
Ответ дляПодмигашка
Я думаю вам краще повчитися спілкуванню і толерантності.
Я не шаную тих, хто вважає себе і свою націю вище інших.

Ваша особиста думка не є обґрунтованою. Це всього лиш ваша думка. За расизм в цивілізованому світі можна і суд попасти
Кукусики• 19 января 2025
Хай допомагать кому хочуть. Якщо приклад Німеччини і Франції канадців нічого не навчив, то ніхто їм не винен.
Освічую темряву• 19 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Я в Канаде по CUAET. Мне абсолютно пофиг на палестинцев(((
А почему это Вам пофиг? Вон всем кто в Германии, не пофиг, они спать не могут спокойно, им все арабы беженцы не дают покоя. А вот тем украинцам, которые в Украине, им ещё и украинцы в Германии спать спокойно не дают. Выводы сделала исключительно из советчицы.
Кастрюлька• 19 января 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Я занимаюсь своей жизнью, своими детьми, своими финансами, образованием, любовью.
Я понятное дело, сочувствую людям оказавшимся в беде, но знаете, это как-то фоном проходит мимо меня. Никак не затрагивает, никак не влияет. Я понимаю, всякое бывает 🤷‍♀️ и каждый отвечает за качество своей жизни самостоятельно, перед самим собой и своими детьми. Поэтому сосредоточена лишь на собственной реальности и на её улучшении.
Ksusci• 19 января 2025
Порівнювати іх з нами не варто. Вони у гашому місті влаштовують мітинги, дуже агресивні. Вчора щось святкували. Хочуть своьоди для Палестини, але сидять у ФРН. І найцікавіше, що там 80% чоловіки. Молоді чоловіки. Дуде часто бачу іх як вони агресивно поводяться.
Українці в основному навчаються і їм не має часу на те, щоб збиратися і галасувати.
Статистика злочинів також показова.
Элька-Карамелька• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
В 2022 хотіли їхати в Канаду, рішення було змінено, лишились вдома. Мільйони співвітчизників поїхали саме туди. Читаю змі, бачу таку новину, цікавлюсь думкою тих українців, хто зараз в Канаді як вони до цього ставляться, як це на їх думку для кан суспільства - ок чи не ок. Бо думки кардинально різні читаю тут - від повного захоплення Канадою до таких, що там жах.
Достатньо відкрити розділ на Порадниці про біженців з України - тем мільйон, про будь-яку країну, про будь-які ситуації в ній.
А моя тема стала прям червоною тряпкою.
Наче я не просто запропонувала обсудити новину, а особисто кожній тут в око плюнула
Колись збирались, тепер новини про цю країну мені цікаві от і все.
В Канаду за програмою КУАЕТ приїхало 300000 людей, а не мільйони.
Вцілому Канада ок, як і будь яка інша країна зі своїми + і - .
На палестинців все одно. Їх не дуже багато. Критично на ситуацію в країні їх приїзд не має вплинути.
Те, що їм дали такі умови як українцям - логічно з моєї точки зору. Цивільні люди - це цивільні люди.
Якщо маєте питання щодо Онтаріо, можете питати. Ми тут 2,5 роки.
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть

О, великий вчитель по обґрунтованості думок і толерантності, не вам судити що є обгрунтованим, а що ні, ваша думка мене взагалі не цікавить
Подмигашка• 19 января 2025
Ответ дляpolski
Це ви свої фантазії якісь пишете, де я писала про хлів і загальне корито? Аж цікаво, покажіть. Де саме написано про різні умови?
Жена брата Админа• 19 января 2025
Ответ для4есотка
Вот только не надо строить из себя высшую рассу, украинцам в начале войны давали и отели и еду и вещи многие страны, просто 3 года как-бы срок чтоб отойти от шока и начать шевелиться поэтому помощь и прикручивают.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 января 2025
Почему нет? Вы чувствуете себя более особенной?
woman Warrior• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Я констатую факт і хочу почути думки людей. Як і 99% питань на цьому форумі.
Вы слишком много ожидаете от форума.Он не влияет ни на законы, ни на политэкономику стран.
woman Warrior• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
А не громадянам вже заборонено мати власну думку?
нет
не запрещено.
Но ваша тема имеет гнилой подтекст.
Редисочка• 19 января 2025
Украинцы в канаде прекрасно встречали сегодня рассвет в Мексике, а теперь лежат страдают с ротавирусом или чему-то кишечным.
Вопрос палестинцев мало волнует. Вот почему вы сидя в Киеве, так переживаете про Канаду и палестинцев, или свои проблемы под носом слишком незначительны?
Мочалкин блюз• 19 января 2025
Пипец. Там их ще не хватало.
4есотка• 19 января 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Ну в цій темі за Канаду говорять. Всі знають що давала Канада як країна. І я не написала які українці нещасні. Я написала що інші нації отримували і отримують допомогу як біженці. І це точно не один раз 3000$.
Канада тільки три роки українцям надавала можливість вивчення мови безкоштовно і відвідування курсів для новоприбулих. Що в холодильник не покладеш і чим за оренду не заплатиш.
Суцільна зрада• 19 января 2025
Ответ дляРассказница
А не повинна приймати?
Лише українці в війні і особливі?
Не принимать людей с чужой агрессивной религией или при приеме заставлять от неё отрекаться
Суцільна зрада• 19 января 2025
Ответ дляpolski
Пусть сирийка в Турцию или любую мусульманскую страну едет
Жена брата Админа• 19 января 2025
Ответ для4есотка
Канада в 2022 давала и отель и пр плюшки, встречали в аэропорту и помогали всем, если не знаете не надо говорить. Они в отличии от вас не делят людей на нации-кому нужна защита и помощь те ее и получают.
Я на хвилинку• 19 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Я в Канаде. Не думаю об этом. Для израильтян здесь тоже есть своя программа, но я не интересовалась их условиями. Единственное о чем знаю, это то что в спортивном клубе где занимается мой ребёнок, скидка 25% для украинцев и израильтян
Израильтянам только рабочую визу дают на три года по упрощенной схеме. Все. Никаких плюшек или помощи.
Тётушка Лошадь• 20 января 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Как собственно и нам. Хорошая помощь в виде pr афганцам, например. У нас тоже из плюшек можно сказать только ворк пермит на 3 года
L-i-s-a-92af• 20 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
До чого тут палестинці? Я б хотіла, наприклад, почути думку наших дівчат, які зараз в Канаді.
арабов-террористов в Канаде,как раз-то и не хватает,разбавят индусов и китайцев
L-i-s-a-92af• 20 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Зря
Застряла• 20 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Думку про новину, яка в топіку. Це якась тема для вас особлива чи вибухова? Що з вами робиться?
Вам ще досі не зрозуміло, що ніхто тут про це нічого не думає?
От так буває..
Не тягнете тему - беріться за щось простіше