Ніка Найз• 19 января 2025

З українців почнуть посилено вибивати борги за комуналку

Українці, які заборгували за комунальні послуги, зокрема водопостачання, зіткнуться з серйозними наслідками.

Фахівці КП “Ірпіньводоканал” попередили, що змушені вживати рішучих заходів щодо боржників. Що загрожує неплатникам, розповіли на facebook-сторінці підприємства.
автор Ніка Найз • 19 января 2025
Водоканальники нагадали, що Кабміном було скасовано заборону на припинення житлово-комунальних послуг та нарахування пені у разі прострочення комунальних платежів. Проте боржникам можуть загрожувати й серйозніші наслідки.
автор Ніка Найз • 19 января 2025
Так, у підприємстві заявили, що мають намір подавати до суду всіх споживачів, які мають заборгованість за послуги. У такому разі доведеться сплатити борг, а також судові витрати.

“Ми готуємо заяви до суду для стягнення заборгованості та наполегливо вимагатимемо сплати за отримані послуги. Претензійна робота буде стосуватися усіх боржників, особливо тих, чиї борги складають десятки тисяч гривень“, – попередили споживачів.
автор Ніка Найз • 19 января 2025
В “Ірпіньводоканалі” зазначили, що уникнути проблем боржники можуть, якщо заплатять за послуги або укладуть договір про реструктуризацію боргу.
serebro16-72be• 19 января 2025
За воду як правило невеликі суми в місяць....хіба накопичилося за три роки
автор Ніка Найз • 19 января 2025
Ответ дляserebro16-72be
Тут некоторые годами не платят!
мимозка• 19 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Тут некоторые годами не платят!
Не может быть!!!
автор Ніка Найз • 19 января 2025
Ответ длямимозка
Не может быть!!!
Не может!
Мама Никитки-2• 19 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Ірпіньводоканал нехай уважно читають постанову. Заборона накладання штрафних санкцій не скасовано.
мимозка• 19 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Не может!
Так может или не может???
автор Ніка Найз • 19 января 2025
Может!
ВасильевнаЯ• 19 января 2025
Что то свет никому не отрезают за долги. Это все разговоры. У нас периодически вывешивают на подъезде список должников по дому, у народа и по 40000 долгов за отопление, горячую воду и нифига им нет. Причем эти люди не живут на минималка и не голодают.