Интимная• 19 января 2025

Кашель в дитини- треба до лікаря?

Захворіла в середу: горло і діарея, 37´5.
В четвер вже лише горло і темпа 37.
В пятницю може раз кашлянула.
Вчора трохи більше.
Зараз зранку так дуже кашлчє, але ніби це поверхнево.
Температури з п´ятниці нема.
Треба йти до лікаря послухатись?
Лікар є сьогодні і буде потім аж четвер.
Швидка Настя• 19 января 2025
Конечно нужно идти
ПрипоРошенная• 19 января 2025
Я не вожу
по мне ничего критичного
Добро с Кулаками• 19 января 2025
Вы странная? Конечно идти. Воспаление лёгких, часто не сразу а после 3 х дней болезни, если бронхит, то надо антибиотик подключать
Капризуля• 19 января 2025
Звісно, сьогодні, і можливо, ще й в четвер, якщо не буде проходити і лікар буде бачити динаміку. За ці дні здасте аналізи, якщо будете бачити потребу.
Кицюююня• 19 января 2025
Если ребенок ходит в садик или школу, то обязательно к врачу, чтобы не подцепил дополнительно вирус или не распространил свой.
Вы мама, Вам решать.
Доставучая• 19 января 2025
Я бы повела сегодня.
Рожки-да-ножки• 19 января 2025
Да, сейчас вирус такой температура невысокая, кашель, правда т насморк. У моего даже пневмонию подозревали. Бронхит был, антибиотики.
автор Интимная • 19 января 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Дякую. 3 тижні тому тільки був грип а(((
Где тут 0?• 19 января 2025
А ви не можете визначити, чи кашель від слизу, що стікає в горло чи нижчий? Якщо перший варіант, то кашель не пройде поки буде нежить, якщо кашель грудний - то однозначно лікар
Где тут 0?• 19 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Навіщо при бронхіті антибіотик?
Добро с Кулаками• 19 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
Навіщо при бронхіті антибіотик?
Далеко не всегда бронхит можно вылечить без антибиотика. По любому врач должен все решать, надо или не надо
Bransoletka• 19 января 2025
Я пішла б. Хай лікар послухає
Застряла• 19 января 2025
А вы своей головы не имеете
Застряла• 19 января 2025
Сейчас коклюш ходит
автор Интимная • 19 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
Думаю, що від слизу.
Але йдемо до лікаря, щоб послухав
автор Интимная • 19 января 2025
Дівчата. Дякую всім. Думала, що це від носа, бо є нежить і більше нічого не турбує. А лікар сказав, що звуження в легенях і типу як легкий бронхіт