На привозе• 19 января 2025

А бывает ли герпес внутри носа?

Киця-бриця• 19 января 2025
Там, де є слизова, там може бути й герпес.
автор На привозе • 19 января 2025
Ответ дляКиця-бриця
У меня ещё и на фоне месячных иммунитет падает.
БоВжеВільна• 19 января 2025
Да
Шмоточницаца• 19 января 2025
Конечно. У меня последнее время постоянно в носу выскакивает. Противное ощущение, но хоть не на виду
Просто звязда• 19 января 2025
Буває. У мене з верхньої губи туди перекочував.
Гадаю_По_шнуркам• 19 января 2025
И не только и на внутренних органах.
автор На привозе • 19 января 2025
Ответ дляШмоточницаца
Нос побаливает при прикосновении, зудит и щиплет.
ЛісАпетная• 19 января 2025
Герпес бывает и на интимных местах.То есть бывает везде
Життє Бентежне• 19 января 2025
Ответ дляКиця-бриця
Герпес буває і на шкірі і на слизовій , така зараза((
Краля-Галя• 19 января 2025
Герпес буває на губах, на слизовій носу, на носі, навіть у вушних раковинах може бути. Часто у мене буває така локалізація герпесу і супроводжується симптоматикою схожою на застуду, після стресу або переохолодження. Це ВПГ-1.

Ще є такий герпетичний стоматит. Це дуже неприємні відчуття. Це теж ВПГ-1.

Читала, що є така герпетична ангіна. Офтальмогерпес. Це теж ВПГ-1.

Виникнення герпесу пов´язують з імуногенетичними особливостями організму, внаслідок стресу, внаслідок переохолодження, місячними, вірусного походження.

На шкірі виникає і не тільки.

ВПГ-2 - це геніальний вірус герпесу.