Працюю в хорошій стабільні компанії. Маю непогану посаду. Але на днях запропонували підвищення. Посада досить гарна, вища від тієї що я зараз займаю. Робота відповідальна дуже, але думаю я справлюся. Єдиний нюанс тут, те, що місце декретне. Маю дати скоро відповідь. І не знаю як краще. Ви б пішли на підвищення на декретне місце?
Завжди недо...• 19 января в 13:43
Нет. Декрет тот быстро пролетит, а у нас же дурное законодательство, что выйдет из декрета тупая курица, а нормального работника на выход, то то по закону.
Кумася• 19 января в 13:43
Може потім скластися ситуація, що людина вийде з декрету, а ваша посада буде вже зайната
Глаголиця• 19 января в 13:44
Добре подумайте. Це не підвищення, а швидке закриття ’дирки’ в складі персоналу.
Ваше місце вам не зберужуть, що будете робити, як вийде працівник з декрету?
Ранковий базар• 19 января в 13:44
Пішла б, що ви можете втратити? Тільки що вас переведуть на стару посаду якщо вийде людина з декрету. А так заробите досвід і в подальшому можете змінити Работу на більш оплачувальну
Глаголиця• 19 января в 13:45
Ответ дляРанковий базар
Її місце за не нею не збережеться.
Анонім-ка• 19 января в 13:47
Я за опыт
Поговорите с руководством о ваших перспективах после возвращения человека.
Кумася• 19 января в 13:47
Ответ дляАнонім-ка
Я за опыт
Обіцянки-цяцянки
Не рахую, а вважаю• 19 января в 13:48
Ответ дляРанковий базар
І я такої ж думки. Отримаєте новий досвід, нові знання. Навіть якщо стара посада буде зайнята у вас з´явиться більше можливостей при пошуку нової роботи. А так будете триматись за старе і ніякого руху.
Кумася• 19 января в 13:48
Ответ дляHelgaGod
Ніяких гарантій ніхто дати не може. Але таких випадків у нас не було, щоб прям на вулицю. Але ж хвилювання є.
У нас в департаменті була така ситуація. Сказали людині самій шукати місце для переводу. Вона не знайшла і була змушена звільнитися
Рубаю олівлє• 19 января в 13:50
Ответ дляHelgaGod
Ну, я взагалі ризикова пані. Я би розглядала пропозиці як можливість прокачати скіли.
Глаголиця• 19 января в 13:51
Ответ дляКумася
До речі, в моєї знайомої так було, правда в лікарні. З посади медсестри, перевелася на чергову медсестру в неонтологічне відділення на декретне місце. Працівник вийшов з декрету і її звільнили.
Снегурочко• 19 января в 13:52
А що з вами буде,коли людина повернеться з декрету? Якщо готові на це,щоб отримати досвід і потім звільнитись,піти на цю посаду в іншу компанію,то вперед, це чудовий варіант. Якщо хочете залишитись в компанії на своїй посаді, то не погоджуєтесь.
Луноликая Вика• 19 января в 14:44
А зарплата на этой декретной должности насколько больше? А перспективы на этой должности и текущей какие? Ну и надо понимать какие отношения у декретчицы с руководством и не собирается ли она выйти через пару месяцев. Если она приближенная - вас вернут на свое место или куда получится, если она седьмая вода на киселе - надо смотреть зп и перспективы.
Ответ дляЛуноликая Вика
На мое меня не вернут. Оно сразу занимается другой. З/п высше. Через пару месяцев она выходит не планирует. Будет все 3 года