YaЯна• 19 января 2025

Як ви уходили з роботи?

Якщо у вас неадекватний начальник/начальниця?
Якщо ви знали, що це буде важка розмова і закінчиться скандалом?
Я відтягую цей момент як маленька дівчинка. Сама з себе в шоці. Вигадую, що казати, брехати ..
А ви що сказали?
marata• 19 января 2025
Написати заяву - все
lasorbonne• 19 января 2025
Нічого, написала заяву, сказала, шо так працювати не можу
автор YaЯна • 19 января 2025
Ответ дляmarata
Написати заяву - все
Неофіційно
marata• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Неофіційно
Тоді взагалі не вийти на роботу одного дня ) І більше не працювати неофіційно
автор YaЯна • 19 января 2025
Щоб не підводити колег, гарних дівчат, з якими подружилась. То треба сказати начальниці завчасно, щоб вона знайшла заміну і навчати її ще десь тиждень
marata• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Ви нічого нікому не зобовʼязані, раз погодилися неофіційно працювати
автор YaЯна • 19 января 2025
Ответ дляmarata
Я це все розумію. Але начальниця наче пиявка, дуже важка людина, як маніпулятор затягує до себе в петлю, з якої важко вибратися, всі її бояться і дуже важко уходять. Я розумію, що це і мене чекає, не хочеться негативу просто.
marata• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Маніпулюють тим, хто дозволяє собою маніпулювати
автор YaЯна • 19 января 2025
Ответ дляmarata
Хто не дозволяє, то працює там 1-2 дні
marata• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Хто не дозволяє, то працює там 1-2 дні
Ну робота мрії - працюйте далі, що ж тут ще скажеш)
Стешк@• 19 января 2025
Получите зарплату и скажите, что завтра не выходите (надо уехать из города - к родителям, по делам, не важно), через 3 дня сообщите, что вопрос не решился и пусть на вас не рассчитывают.
Volga_olga• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Хто не дозволяє, то працює там 1-2 дні
А скільки ви пропрацювали і за яку зп такі знущання?
TaFo• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
на таких дурнях світ тримається🤡
meli5a• 19 января 2025
Був шкандаль. На 1to1 сказала рекрутерам як є, показала переписки з керівницею, вони були у шоці. В останній день була розмова з керівником, напевно з нею була теж якась бесіда, бо злюща, намагалася звинуватити мене у всьому. А мені все було все одно.
1,5 року співпраці з нею були адом, за ці півтора року змінилося у відділі 7 дівчат (працюю в кадрах) тому це дуже погано коли така текучка.
Мадам Клико• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Вони вас забудуть на другой день!!!!!!!
TaFo• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
і рибку з´їсти і кісткою не подавитися. Виходьте з режиму ссикла та шукайте працю. Бо життя просрати легко. І отямитись не встигнете
Sova splushka• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Неофіційно
Тоді отримати зарплату, взяти відпустку чи лікарняний (якщо на цій неофіційній хоча б це є), після того в день виходу на роботу повідомити, що звільняєтеся.
Але врахуйте, що останні зароблені тут гроші можете вже ніколи не побачити.
Sova splushka• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Тобто начальник неадекват, а ви ще й назустріч їй/йому йдете? Навіщо?
Sova splushka• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Хто не дозволяє, то працює там 1-2 дні
І що, це велика трагедія? Навпаки, тікати звідти треба. І вам, і іншим дівчатам.
Соломія Злагода• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Хто не дозволяє, то працює там 1-2 дні
Може у вас стокгольмський синдром розвинувся?
А то ви якось надто переживаєте і щодо розмови, і що там буде після вас. Ще й ніби виправдовуєте її маніпуляції і дії...

Я прийшла під кінець робочого дня і сказала дослівно...
’Я хочу з´їбатися звідси. Назавжди. Тому я працюю до кінця місяця. А ви шукайте того кому передам справи.’

У начальниці чомусь відібрало мову.😁 Тільки головою кивнула. Бо мабуть не очікувала, що я звільнюся.
Bombastic• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Неофіційно
Ну то зарплата і пішли зразу.
Bombastic• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Їй на вас байдуже . Повірте.
Bombastic• 19 января 2025
У мене прекрасний директор ( я зам) але відчуваю що скоро також буду звалювати. Я не витягую нагрузку.
12-14 годин працюю. І вона це знає. І дуже любить мене за те що я все можу.,
Я шукаю роботу паралельно але поки навіть бо з кг знайти не можу на таку з-ту(
І ще. Робота прекрасна, я хороший спеціаліст, мене цінують, але реально дуже важко іноді
Tivoli• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
автор, у вас какие-то настройки сломаны.
Вы наемный сотрудник, за счет которого кто-то набивает деньгами карманы
И вы так переживаете за его доход)
Tivoli• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Неофіційно
Встали, отряхнулись и пошли.
Вы себя сейчас ведете как низкоранговый человек
Который считает себя каким-то ущербным по отношению к левой тетке
Киппи• 19 января 2025
Ответ дляYaЯна
Ви розумієте, що цей тиждень Вам не оплатиться?