Цибулька зла• 19 января в 18:34

Чим годуєте декоративних кроликів?

2 тижні тому знайшли на вулиці декоративного кролика, забрали до себе.
Кроликів ніколи не було, тому як з ними бути -не знаю.
Одразу купила сіно та корм ( зерновий), їсть його добре.Сіно не їсть, зелені даю потроху - їсть також добре, як і моркву і яблоку ( даю трохи раз в декілька днів) Почала вивчати цю тему, як виявилося вони повинні їсти майже весь час зелень, ніякого корму і трохи сіна.
Але трохи напрягають ці бубни з замочуванням зелені ( треба не один вид, а багато різних видів) , потім поки висохне і тд, виходить що багато часу йде на кролика, бо ще й намагаюся його частіше випускати, а це знов сидиш біля нього.
Тому питання чи є тут власники кроликів, які їдять таки корм, можливо беззерновий? Чи частково корм і зелень? і на такому раціоні добре себе почувають, довго живуть. Буду вдячна за рекомендації корму.
У лікаря поки не були, візуально кролик доглянутий, активний.
Бадабум• 19 января в 18:41
Кормом не кормила. Сено в виде сена или гранул из сена- основа рациона, на втором месте зелень, овощи фрукты. Обязательно ветки для стачивания зубов. Кролик прожил 8 лет, умер от инсульта.
Покажите вашего кролика ратологу, отказ от сена в рационе - это очень странно.

Ну и замачивать зелень совершенно не нужно, если у кролика есть постоянный доступ к поилке
автор Цибулька зла • 19 января в 18:44
Ответ дляБадабум

Дякую за відповідь,
Сіно їсть, але прям дуже- дуже мало, а от цей корм зерновий виїдає все.
До ратолога обов´язково навідаюсь, бо це хлопчина, хочу в подальшому і каструвати його+зробити щеплення,
автор Цибулька зла • 19 января в 18:46
Ответ дляБадабум

підкажіть, гранули з сіна це воно : Versele-Laga Complete Cuni Adult ?
Бадабум• 19 января в 18:49
Ответ дляЦибулька зла
Не знаю. У меня было на писано на пачке: сено гранулированное , кормовое ,люцерна/ клевер и пр
Не путайте с гранулами для туалета, они тоже бывают из кукурузу, овсянки и пр
Ацетилсалициловая кислота• 19 января в 18:54
Відео зустрічалося, як у Києві на Троєщині на вулиці зграя кроликів була під ялинками, не домашні
На_оба_рот• 19 января в 18:54
Таким и сено.
Борець за гаманець• 19 января в 18:55
В зоомагазине продают готовый корм для кроликов, и хомяков и морских свинок. Он прессованный и там попадаются цветочки луговые. Берут и на развес и в пачках. И трава продается и семена травы самим посеять. Значит кроли едят все это во всю
Ananasprotivogaz• 19 января в 19:24
Сено, морковь, салат , сушёные травы, и немного гранул травяных.