Скіфська пектораль• 19 января 2025
Мені здалось, чи це флірт?
Зараз працюю за кордоном, де у нас ну дуже великий колектив. Кілька разів помітила під час роботи, коли проходив наш директор, то він обертався та посміхався мені. А десь два тижні тому взагалі підійшов поспілкуватись, казав, що чув, що я хочу звільнятись і не хотів би, щоб я пішла (я здивувалась, так як думала, що він мене навіть не знає). Останнім часом в обідній час, коли я спілкуюсь зі своїми колегами, то директор часто підходить та щось говорить: і постійно підкреслює моє ім´я, щось на кшталт: так, Таня, правда Таня. Вчора ми по робочих питаннях спілкувались з колегою-чоловіком, а директор такий каже йому: тільки обережно, бо ти ж одружений. Мені здалось чи це флірт?
Скіфська пектораль
• 19 января 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Нет, это такой хитрый ход удержания персонала
Можливо)
Скіфська пектораль
• 19 января 2025
Ответ дляБубль Гум)
у вас всі одружені по робочих питаннях спілкуються обережно?
Ні, це директор йому сказав, щоб спілкувався обережно.
Бубль Гум)• 19 января 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
таке ви хтознашо навигадували
Скіфська пектораль
• 19 января 2025
Ответ дляБубль Гум)
таке ви хтознашо навигадували
Я нічого не вигадувала) подумала, що це флірт через те, що з іншими нашими дівчатами він ніколи не спілкувався.
Бубль Гум)• 19 января 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
про ’одруженого колегу’ хтознашо.
Скіфська пектораль
• 19 января 2025
Ответ дляБубль Гум)
про ’одруженого колегу’ хтознашо.
Ми з ним просто вирішували робочі питання, тут підійшов директор, та в шутку сказав, обережно спілкуйся з Танею, бо ти одружений
Бубль Гум)• 19 января 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
ви взагалі розумієте, яку дурню вигадали і проводжуєте її транслювати?
Скіфська пектораль
• 19 января 2025
Ответ дляБубль Гум)
Може я надто близько сприйняла жарт, я це розумію
Бубль Гум)• 19 января 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
ви невдало нафантазували
Скіфська пектораль
• 19 января 2025
Ответ дляБубль Гум)
ви невдало нафантазували
Ні, з чого такі думки? Мені це не потрібно, пишу про те, що було
Кондуктор троллейбуса• 19 января 2025
Ответ дляБубль Гум)
таке ви хтознашо навигадували
Чи не занадто ви слідкуєте за директором? Я от без понятія як він з іншими спілкується
Як на мене, такі розмови схожі на банальний смолтолк
Столічна штучка• 19 января 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Так
Тогда вы уж слишком этим вопросом озабочены.))
Скіфська пектораль
• 19 января 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Може) я просто все близько сприймаю
Бубль Гум)• 19 января 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
тому що важко уявити йолопа-директора, в колективі якого по робочих питаннях одружені не мають між собою спілкуватись.
на голову не натягнеш
Скіфська пектораль
• 19 января 2025
Ответ дляБубль Гум)
на голову не натягнеш
Важко) але так вже сталось, мені це теж здалось дивним, тому і створила тему.
Бубль Гум)• 19 января 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
створіть іншу
бо ця ідіотична
я розумію, ви хотіли представити порадницям ситуацію, ніби директор до вас залицяється, але вийшло геть невдало.
бо ця ідіотична
Скіфська пектораль
• 19 января 2025
Ответ дляБубль Гум)
створіть іншу
бо ця ідіотична
Не хотіла нічого представити) написала так як є, іншу ще навіщо створювати
Пацака-задирака• 19 января 2025
Просто от скуки сбрасывает на вас свои флюиды. Для тонуса так сказать ну и вас подразнить
Скіфська пектораль
• 19 января 2025
Ответ дляПацака-задирака
А чому на мене?
Скіфська пектораль
• 19 января 2025
Ответ дляПацака-задирака
А чому на мене?
Верочка 100%• 19 января 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Це не той флірт , де будуть подальші відносини. В нас директор так фліртує вже 20 років то з одною , то з іншою. Новенькі всі на під´йомі , а потім розуміють, що то так і залишиться незначними фразами. А директор так підбадьорює просто))) Вважає, що круто робить)))
Верочка 100%• 19 января 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
А чому на мене?
Інші не реагують, або послали.
Верочка 100%• 19 января 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Нет, это не флирт. Это предложение руки и сердца
Всьо, хана директору. Він ще 100 пожалкує, що звернув увагу на автора))) В них же жінки не ловять кожне слово мужика, щоб сказати, що то флірт.
Скіфська пектораль
• 19 января 2025
Ответ дляПацака-задирака
Ведетесь
Не ведусь, не реагую навіть на це