Скіфська пектораль• 19 января 2025

Мені здалось, чи це флірт?

Зараз працюю за кордоном, де у нас ну дуже великий колектив. Кілька разів помітила під час роботи, коли проходив наш директор, то він обертався та посміхався мені. А десь два тижні тому взагалі підійшов поспілкуватись, казав, що чув, що я хочу звільнятись і не хотів би, щоб я пішла (я здивувалась, так як думала, що він мене навіть не знає). Останнім часом в обідній час, коли я спілкуюсь зі своїми колегами, то директор часто підходить та щось говорить: і постійно підкреслює моє ім´я, щось на кшталт: так, Таня, правда Таня. Вчора ми по робочих питаннях спілкувались з колегою-чоловіком, а директор такий каже йому: тільки обережно, бо ти ж одружений. Мені здалось чи це флірт?
автор Скіфська пектораль • 19 января 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Нет, это не флирт. Это предложение руки и сердца
Ви праві, як я сама не догадалась

Пацака-задирака• 19 января 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Не ведусь, не реагую навіть на це
Ну вас же заинтриговало его поведение и вы даже создали тему?
Ответ дляВерочка 100%
Всьо, хана директору. Він ще 100 пожалкує, що звернув увагу на автора))) В них же жінки не ловять кожне слово мужика, щоб сказати, що то флірт.
Так і є))
Ответ дляПацака-задирака
Мені просто цікаво, а не він мене зацікавив)
Пацака-задирака• 19 января 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Нечему там вызывать интерес, просто развлекается