САМ_ТАКОЙ• 20 января в 01:05

І як вихідні?

Ми з друзями зустрічались, грали в Мафію, гарно посиділи, насміялись.
А сьогодні сходили в театр. Радію, що 2 дні не в побутових справах.

Що цікавого відбулось за ці 2 дні у вас? Де були? Що бачили?
Мексиканочка• 20 января в 01:06
Ничего, даже не выходила никуда.
Крошка Енот• 20 января в 01:06
ничего кроме подушки не видела)))
автор САМ_ТАКОЙ • 20 января в 01:08
Якби не чоловік, і я б валялась день.
Не дозволяє спати після 11:00.
Щоб не втратити день.
Крошка Енот• 20 января в 01:08
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Якби не чоловік, і я б валялась день.
Не дозволяє спати після 11:00.
Щоб не втратити день.
мой нет, детей маме и мы спать
Коварная Зая• 20 января в 01:08
а они были?)) сегодня вечером была на встрече с психологом, немного покопалась в голове)
Я не чарівниця вам• 20 января в 01:09
спала
Пез Году Неделя• 20 января в 01:11
Автор, я б уже спала на вашем месте
Вумна вутка• 20 января в 01:14
Були в громадській бані. Баня на дровах, римська парна, невеличкий басейн, але і людей не багато було.
Да будет так• 20 января в 01:19
Была в бассейне, термальномф
Первоклашка Я• 20 января в 01:22
Ми так проводили час коли нам було 20, тепер нам під 40, і вихідні ми проводимо на дивані, відкинувши нарешті копита.
Чебураха з перцем• 20 января в 01:32
Ходить некуда совершенно((
Файно Замало• 20 января в 01:36
Розбирали завали архіву в іншому офісі, щоб переїхати
СКИБИДЫШь• 20 января в 02:29
Вчера работала, потом прошламь пешком, в магазины зашла, сегодня прошлись с . Ребенком.
А так как раз задумалась, а каа проводить выходные, что хоть как то разнообразить, ге знаю. Одной ничего не хочется а так не с кем. Сына не вытащитьь ни театр, ни кино, подросток
БершкомангоЗар• 20 января в 07:25
Швидко вихідні. В суботу були на катку, а в неділю вдома. В цілому спокійно
Життє Бентежне• 20 января в 08:04
У суботу була на виставці фіалок, в неділю з друзями сім´ями ходили у квест -кімнату.
Цветочница• 20 января в 09:48
Ліниві. Запусиила робот-пилосос, зварила суп, запекла м´ясо.
автор САМ_ТАКОЙ • 21 января в 00:57
Ответ дляЖиттє Бентежне
І як?
Життє Бентежне• 21 января в 07:56
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
І як?
Чудово.
Квіти піднімають настрій, та і друзів давно не бачила.
автор САМ_ТАКОЙ • 21 января в 21:55
Ответ дляЖиттє Бентежне
Чудово.
Порадьте квест
Життє Бентежне• 21 января в 23:35
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Порадьте квест
Я живу у Києві.
Найбільше подобаються квести мережі Замкнені (були, мабуть, десь у 15 чи більше кімнатах). Є кімнати, де цікаво з дітьми. У всіх кімнатах загадки спрацьовують добре.
На другому місці Ізоляція. Ізоляція всі квести дорослі. Найбільш незвичний квест Механікум, дуже сподобався, розрахований рівно на 4 людей. Кімнат у них мало, а жаль.
У цей раз я створювала тему, куди ще піти, бо нас було більше 4. Порадили Кадрум. Були в кімнаті ’Зоряні війни’. Атмосферний квест і теж все добре працює.
автор САМ_ТАКОЙ • 22 января в 01:36
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я живу у Києві.
Дякую за поради