Зеленський проілюстрував свій допис дронами від фонду Порошенка. ФОТО
Президент України Володимир Зеленський, коментуючи важливість дронів як інструменту у боротьбі з окупантами, проілюстрував свій допис дронами, які фонд Петра Порошенка передав 53-й ОМБр.
*** це вже не вперше. Були і раніше випадки.
Своїх дронів Зеля немає, а ті, що купують в Арахамії соромно людям показувати
Ответ дляАстроДок
это тот случай, когда он дискредитирует себя сам совершенно бесплатно
угу. уявляєте якби Порошенко в 2018 виділив бюджетні кошти для телебачення, щоб його вихваляли, як би гімно неслось по трубам?
а Зелень уже 400 млн виділила і вам смачненько, а дискредитує себе Порошенко
Ответ дляMetelitsa
А оскільки самому Зелі, який має величезний фонд Unaited24, за всі три роки похвалитись нічим, то скоро знову почнеться нове старе шоу ’посадити Порошенка’
Юнайтед24 вже не раз встряв у скандал з розкраданням грошей, тому про нього стало майже не чути. Туди донатили в основному закордонні знаменитості, а їм поряд з корупцією не дуже комфортно бути
Ответ дляfishcka
коли Пєтя себе не піарив ви потім орали що він не зробив ні**я :)
а шо за кум?
Так він себе постійно піарить. Так само, як і бюджетників автобусами на концерти возив перед виборами 2019 . Совок-такий сааок, якого наче і немає, але він є. Кум - да і кум собі.
Mrs.Ochmonek• 20 января 2025
Ответ дляlumonbka
Цікаво, це у тій курточці з дуже гарним коміром, чи сьогодні інша.
Ви про loro piana за 20 тисяч доларів?
Пуйло теж цю марку полюбляє
Mrs.Ochmonek• 20 января 2025
Ответ дляklaraneill
страшно подумать, какие деньги тратятся на дискредитацию пороха. это ж столько можно было броников или дронов закупить. но кому оно надо...
Страшно подумати, що Ви оцінює людей лише як таких, що пишуть свою думку за гроші)
А ще подумайте скільки можна було б дронів закупити за мільярди, які переписалися на сина. Мільярди, не мільйони
Mrs.Ochmonek• 20 января 2025
Ответ дляFlower Girl23
Извиняюсь конечно, а где Вы президента увидели?
Це паралельна реальність.
До 2019 року телеграм Порошенка називався petroporoshenko , а після 2019- уже presidentporoshenko.
Міністерство правди працює ))
klaraneill• 20 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
а сколько миллиардов осело в карманах всех причастных за 3 года войны? вам только сын пороха муляет, больше ничьи?
Mrs.Ochmonek• 20 января 2025
Ответ дляYamarisha
Бо люди на це ведуться. У нас прийнято у всіх бідах винуватити попередників, то совок винен, то Порошенко)
І тільки у порошенка винен наступник)
Mrs.Ochmonek• 20 января 2025
Ответ дляtala-li
це зворушливей
Це фото до президенства, який рік цікаво
Mrs.Ochmonek• 20 января 2025
Ответ дляtala-li
бригадам, получившим дроны от пети, наплевать на Ваше ’жалко’
Але це не значить, що їм наплювати на вкрадене у держави з 90-х
Mrs.Ochmonek• 20 января 2025
Ответ дляfishcka
У Порошенка мало каналів, які його вихваляли і продовжують це робити ??
Mrs.Ochmonek• 20 января 2025
Ответ дляfishcka
а чого ж його ’ручні прокурори’ не посадили за це? відкривали ж карну справу
Хіба справу закрили?
Ответ дляbegovelik
остання передача на фронт від Порошенка, про яку я знаю, по актах на суму 35 млн грн.
ваш кум так само власні гроші вкладає в дрони?
поки зелень ’піарить’ Пороха, уже майже втрачений Покровськ. їм то по сараю, у них віли в теплих країнах Європи, а що ми будем робити?
Mrs.Ochmonek• 20 января 2025
Ответ дляfishcka
а шо за кум?
У Порошенка різноманіття в кумах - і Медведчук, і Ющенко
Mrs.Ochmonek• 20 января 2025
Ответ дляklaraneill
Чому ж? Мені всі муляють, не тільки ті що за три роки . І мене радує , коли їх арештовують.
Так само я не сприймаю судження в стилі ’ нічого що вкрав мільярд, зате виділив 100 тисяч’ - це хибна логіка.