begovelik• 20 января 2025

Порошенко на заправці. Це так зворушливо…

https://www.facebook.com/share/r/18TFqLeiTc/?mibex...
Yamarisha• 20 января 2025
Ответ дляbegovelik
Пострадянська система влади в Україні влаштована так, що вона створює умови для безвідповідальності на всіх рівнях. Чи то Порошенко, чи його попередники — кожен із них був частиною цієї системи, яка працює за принципом: усі замазані, а відповідальність ні на кому. Навіть найчесніші, потрапляючи у її тенета, ризикують стати частиною корупційних схем. Проблема не лише в окремих політиках, а у самій системі, яка потребує докорінного перезавантаження, прозорих правил гри та справедливого правосуддя. Лише так ми зможемо зламати цей порочний цикл і побудувати нову, відповідальну Україну
І хто, як не нинішній президент, повинен зайнятися цим перезавантаженням.
автор begovelik • 20 января 2025
Ця система потребує повного переформатування під нуль, адже косметичні зміни її не врятують.
Ще одна глибока проблема — це відсутність справжнього громадянського суспільства, яке б контролювало владу і змушувало її працювати на благо людей. Причина цього криється у менталітеті, що сформувався під впливом століть кріпосного права, репресій радянського режиму, Голодомору та масових утисків. Усе це породило рабське мислення, страх перед владою і невіру у власні сили. Тому лише змінивши як систему, так і свідомість суспільства, ми зможемо збудувати нову, сильну й справедливу Україну
автор begovelik • 20 января 2025
Ответ дляYamarisha
Нинішній президент, як і весь політичний істеблішмент, є частиною системи, яка з 1991 року неодноразово демонструвала свою неспроможність забезпечити розвиток і добробут країни. Ця державна система, побудована на залишках радянської бюрократії та корупційних схемах, вичерпала себе і потребує докорінної трансформації.

Без радикального очищення всього політичного класу, що накопичував свої помилки й зловживання впродовж десятиліть, і повного перезавантаження системи влади Україна не зможе рухатися вперед. Лише за умов усунення старих еліт і впровадження принципово нових правил гри є шанс на створення сильної, справедливої та дієвої держави
Yamarisha• 20 января 2025
Ответ дляbegovelik

Хто це в е має робити? Хоча можете не відповідати, мені пофіг, там он тема про червоні труси ще не читана, я туди.
автор begovelik • 20 января 2025
Ответ дляYamarisha
Дядя Трамп поможет