Гопница-Советчица• 20 января 2025

Как вам эти костюмы Зара?

Хотела почитать мнение тех, у кого они есть, или кто видел вживую. Из Зары у меня нет абсолютно ничего, и магазина поблизости нет что бы посмотреть. Возможно девочки посоветуют свои удачные покупки ( брать на прохладное лето / теплую весну или не брать)
Не будь КакСвета• 20 января 2025
Ответ дляБритоножка
100% полиэстер....+ кофта длинная на модели, а она явно не 165..
Так пишуть віскоза. Який там точно склад?

Не будь КакСвета• 20 января 2025
Поліестер би точно не брала навіть задарма
Вот Она Я• 20 января 2025
До речі, влітку брала схожу модель нашого виробника, якість дуже гарна, і ще з штапелю досить цупкого інший костюм. Цей що на фото костюм таке як з плотного шифону
Зараз ще зимові костюми в них, але ближче до літа будуть вже літні пропозиції.
Сіли оба гарно на мені (маю широкі стегна)
Мизимец• 20 января 2025
Сейчас большая распродажа в Зара. Я б купила, если очень нравится и не дорого костюм выходит. Но лично мне такое не идет. Я стройная, 167
автор Гопница-Советчица • 20 января 2025
Ответ дляВот Она Я
Дякую, навіть не бачила
Ответ дляНе будь КакСвета
На віскозі заціпки видно й швидко утворюються. Але для тіла супер. Вони більше 1500?
Я тільки що замовила, але на польській зарі, той що на фото 3 вийшов 89 злотих, а зелений 159- тигрового вже не має в наявності
Ответ дляВот Она Я
Дякую, немає вже (
Але в цьому варіку тканина полієстер, тому краще вже беріть той, де віскоза
А я ще встигла xs якраз був, замовила, як не сподобається то поверну