А шо сталося?• 20 января в 15:40
Есть ли у кого-нибудь телефон семейного врача, который консультирует онлайн?
Буду благодарна за контакты
Не против• 20 января в 16:22
И.О. человека• 20 января в 16:45
просто на сайте хелси раздел ’консультація он-лайн’ - декларація неважлива. платно
Кусюче сонечко• 20 января в 16:49
Ответ дляА шо сталося?
Вы ошибаетесь. Знакомая ходила с пневмонией, никто не видел и тоже считали что немає потреби
всі помиляються, але це радше виключення, бо від пневмонії вмирають і довго не походять без лікування (по вигляду і по самопочуттю), по рентгену теж видно наслідки
А шо сталося?
• 21 января в 13:52
Ответ дляКусюче сонечко
Была сегодня у доктора.
Подозрение на пневмонию. Взяли развернутый анализ крови. Результаты через два дня.
Рентген делают в исключительных случаях, сказал что по анализу крови будет видно.
При этом назначил антибиотик от пневмонии.
У них это работает по-другому
Кусюче сонечко• 21 января в 14:53
Ответ дляА шо сталося?
Была сегодня у доктора.
У них это работает по-другому
Два дні на аналіз - це жорстко...(((
Досвічений лікар і по прослуховуванню може прийняти на себе рішення, раніше так і лікували, цього достатньо для призначення антибіотиків, якщо час піджимає.
Питання в іншому, чи вірусна, чи бактеріальна, локалізація, ураження, для цього вже потрібні додаткові обстеження.
Кусюче сонечко• 21 января в 14:58
Також не варто виключати призначення через те, що процес виздоровлення затянувся, по типу на випередження, раз аналізів стільки чекати, а картина сумнівна. В нас за 30 хв зробили б.
А шо сталося?
• 21 января в 14:59
Ответ дляКусюче сонечко
Два дні на аналіз - це жорстко...(((
Он назначил антибиотик, который назначается при пневмонии.
Ну вот такие у них методы лечения.
Прослушал лёгкие, подозрение на правостороннюю пневмонию.
Когда получит результаты, тогда сможет более подробно говорить.
А рентген спросил зачем вам?
Он делается при подозрение на туберкулёз.
Этого анализа будет достаточно.
Какая-то лаборатория готовит их два дня.
Ну вот так(
Ну вот такие у них методы лечения.
А рентген спросил зачем вам?
Этого анализа будет достаточно.
Ну вот так(
А шо сталося?
• 21 января в 15:00
Ответ дляКусюче сонечко
У нас да. У них долго делают такой анализ 🤷
Кусюче сонечко• 21 января в 15:01
Ответ дляА шо сталося?
Ну вот такие у них методы лечения.
А рентген спросил зачем вам?
Этого анализа будет достаточно.
Ну вот так(
Ну вот такие у них методы лечения.
А рентген спросил зачем вам?
Этого анализа будет достаточно.
Ну вот так(
справа в тому, що пневмонію здебільшого лікують комбінацією двох антибіотиків. Але це залежить від тяжкості захворювання, збудника інфекції та індивідуальних особливостей і динаміки. Або коли потрібне термінове втручання і немає часу чекати, перастраховуються з різними групами, щоб одразу почалась дія.
А шо сталося?
• 21 января в 15:03
Ответ дляКусюче сонечко
Ну теперь ждать два дня. Посмотрит что к чему и будет дальше назначать лечение
Кусюче сонечко• 21 января в 15:04
Ответ дляА шо сталося?
Це радше гарна новина і показує, що не все так погано)) Повірте, при гострих ситуаціях ніхто чекати не буде, бо за два дні вже може бути пізно.
Але якщо Ви довго хворієте і переживаєте, то нічого страшного не станеться, хай краще пройдете курс аб, ніж такими темпами потім доганятися.
А шо сталося?
• 21 января в 15:31
Ответ дляКусюче сонечко
Дуже сподіваюся, але температура ще вчора була 39.
Вчора був 8 день такого виснажливого стану.
Не підкажете мені чи можна інгалятор використовувати?
Я розумію тільки з рекомендації лікаря та після зниження температури?
Кусюче сонечко• 21 января в 15:36
Ответ дляА шо сталося?
Якщо температура збивається нижче 37, то в ці моменти можна.
Але якщо антибіотик обрано правильно, то вже за добу темп нормалізується і можна користуватись без лавірування. Як раз прийдете за аналізами і отримаєте рекомендації.
Наразі перед сном можна випити звичайну но-шпу, це допоможе зменшити приступи закашлювання.
А шо сталося?
• 21 января в 17:29
Ответ дляКусюче сонечко
Дякую Вам за поради. Перший тиждень взагалі нічим не збивалася, зараз вже збивається. Сподіваюся, що це маленький крок на покращення)
Кусюче сонечко• 21 января в 18:12
Ответ дляА шо сталося?
виздоровлюйте)
Всіх підсаджую• 19 февраля в 16:50
Ответ дляА шо сталося?
Была сегодня у доктора.
У них это работает по-другому
Так якщо вам призначили антибіотик, що вам потрібно від лікаря онлайн?
Аналізи здали.
Всіх підсаджую• 19 февраля в 16:51
Ответ дляА шо сталося?
Ну вот такие у них методы лечения.
А рентген спросил зачем вам?
Этого анализа будет достаточно.
Ну вот так(
Ну вот такие у них методы лечения.
А рентген спросил зачем вам?
Этого анализа будет достаточно.
Ну вот так(
Наверное на С-реакттвный белок анализ брали
Он показывает
А шо сталося?
• 20 февраля в 13:55
Ответ дляВсіх підсаджую
Он показывает
Что именно показывает?