А шо сталося?• 20 января 2025
Есть ли у кого-нибудь телефон семейного врача, который консультирует онлайн?
Буду благодарна за контакты
Не против• 20 января 2025
И.О. человека• 20 января 2025
просто на сайте хелси раздел ’консультація он-лайн’ - декларація неважлива. платно
Кусюче сонечко• 20 января 2025
Ответ дляА шо сталося?
Вы ошибаетесь. Знакомая ходила с пневмонией, никто не видел и тоже считали что немає потреби
всі помиляються, але це радше виключення, бо від пневмонії вмирають і довго не походять без лікування (по вигляду і по самопочуттю), по рентгену теж видно наслідки
А шо сталося?
• 21 января 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Была сегодня у доктора.
Подозрение на пневмонию. Взяли развернутый анализ крови. Результаты через два дня.
Рентген делают в исключительных случаях, сказал что по анализу крови будет видно.
При этом назначил антибиотик от пневмонии.
У них это работает по-другому
Кусюче сонечко• 21 января 2025
Ответ дляА шо сталося?
Была сегодня у доктора.
У них это работает по-другому
Два дні на аналіз - це жорстко...(((
Досвічений лікар і по прослуховуванню може прийняти на себе рішення, раніше так і лікували, цього достатньо для призначення антибіотиків, якщо час піджимає.
Питання в іншому, чи вірусна, чи бактеріальна, локалізація, ураження, для цього вже потрібні додаткові обстеження.
Кусюче сонечко• 21 января 2025
Також не варто виключати призначення через те, що процес виздоровлення затянувся, по типу на випередження, раз аналізів стільки чекати, а картина сумнівна. В нас за 30 хв зробили б.
А шо сталося?
• 21 января 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Два дні на аналіз - це жорстко...(((
Он назначил антибиотик, который назначается при пневмонии.
Ну вот такие у них методы лечения.
Прослушал лёгкие, подозрение на правостороннюю пневмонию.
Когда получит результаты, тогда сможет более подробно говорить.
А рентген спросил зачем вам?
Он делается при подозрение на туберкулёз.
Этого анализа будет достаточно.
Какая-то лаборатория готовит их два дня.
Ну вот так(
Ну вот такие у них методы лечения.
А рентген спросил зачем вам?
Этого анализа будет достаточно.
Ну вот так(
А шо сталося?
• 21 января 2025
Ответ дляКусюче сонечко
У нас да. У них долго делают такой анализ 🤷
Кусюче сонечко• 21 января 2025
Ответ дляА шо сталося?
Ну вот такие у них методы лечения.
А рентген спросил зачем вам?
Этого анализа будет достаточно.
Ну вот так(
Ну вот такие у них методы лечения.
А рентген спросил зачем вам?
Этого анализа будет достаточно.
Ну вот так(
справа в тому, що пневмонію здебільшого лікують комбінацією двох антибіотиків. Але це залежить від тяжкості захворювання, збудника інфекції та індивідуальних особливостей і динаміки. Або коли потрібне термінове втручання і немає часу чекати, перастраховуються з різними групами, щоб одразу почалась дія.
А шо сталося?
• 21 января 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Ну теперь ждать два дня. Посмотрит что к чему и будет дальше назначать лечение
Кусюче сонечко• 21 января 2025
Ответ дляА шо сталося?
Це радше гарна новина і показує, що не все так погано)) Повірте, при гострих ситуаціях ніхто чекати не буде, бо за два дні вже може бути пізно.
Але якщо Ви довго хворієте і переживаєте, то нічого страшного не станеться, хай краще пройдете курс аб, ніж такими темпами потім доганятися.
А шо сталося?
• 21 января 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Дуже сподіваюся, але температура ще вчора була 39.
Вчора був 8 день такого виснажливого стану.
Не підкажете мені чи можна інгалятор використовувати?
Я розумію тільки з рекомендації лікаря та після зниження температури?
Кусюче сонечко• 21 января 2025
Ответ дляА шо сталося?
Якщо температура збивається нижче 37, то в ці моменти можна.
Але якщо антибіотик обрано правильно, то вже за добу темп нормалізується і можна користуватись без лавірування. Як раз прийдете за аналізами і отримаєте рекомендації.
Наразі перед сном можна випити звичайну но-шпу, це допоможе зменшити приступи закашлювання.
А шо сталося?
• 21 января 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Дякую Вам за поради. Перший тиждень взагалі нічим не збивалася, зараз вже збивається. Сподіваюся, що це маленький крок на покращення)
Кусюче сонечко• 21 января 2025
Ответ дляА шо сталося?
виздоровлюйте)
Всіх підсаджую• 19 февраля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Была сегодня у доктора.
У них это работает по-другому
Так якщо вам призначили антибіотик, що вам потрібно від лікаря онлайн?
Аналізи здали.
Всіх підсаджую• 19 февраля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Ну вот такие у них методы лечения.
А рентген спросил зачем вам?
Этого анализа будет достаточно.
Ну вот так(
Ну вот такие у них методы лечения.
А рентген спросил зачем вам?
Этого анализа будет достаточно.
Ну вот так(
Наверное на С-реакттвный белок анализ брали
Он показывает
А шо сталося?
• 20 февраля 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Он показывает
Что именно показывает?