Усміхайлик• 20 января 2025
Подруга знову стала випивати
Декілька років тому (7 років) я підняла галас серед родичів, визвала фахівця щоб прокапав, згодом вона закодувалася, народила другу дитину. Зараз пона за кордоном, все у неї там гарно, більш ніж - будинок, діти влаштовані (одна з них - моя хресниця), робота за фахом, гарні люди поряд. І от, стала вона пити знову, поводити себе так, як і тоді( А я почала знову перетворюватися на переслідувача... Мене ця роль засмучує. Заблокувати її, щоб не травити душу собі? Як думаєте?
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ну типу один раз я це зробила, людина не одна, у неї є родичі, гарні знайомі і т.д.
Love_Love_Love_• 20 января 2025
Так, в мене теж є така подруга і випивати вона стала не вдруге, а вкотре і видзвонювати мені пʼяна, задовбало
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
А зачем вам это надо?
Ей хорошо и вы решили все испортить?
Вона була страшна, я тоді, у перший раз, розуміла - помре
Та_все_ок_будет• 20 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
вы не пьющая?
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
вона реально на грані була - кинула роботу, дитину і т.д.
Доктор Хаос• 20 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
И это никого кроме вас не волновало?
Подвійна веселка• 20 января 2025
Я з тих, хто вважає, що друзі пізнаються в біді. Інше діло, що каже на це подруга. Ви можете її по-хорошому вмовити, що у неї проблема?
Не зви чайна• 20 января 2025
Ви, автор, такая гарна подруга!
То про одне, то про інше, то про п´яте, то про десяте. І все ж чиста правда!
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3666700
То про одне, то про інше, то про п´яте, то про десяте. І все ж чиста правда! https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3666700
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляоксюморон
Если Вы ее тянет на себе- в блок.
не тяну, я морально не тягну усвідомлення того що це шлях самізнаєтекуди і люди поряд цього не усвідомлюють
Впораюсь зі всим• 20 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
Її хвилює ваше життя або власне?
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляАлина-1240
Перестать быть мамкой взрослой тете
так! хочу перестати, як не вступати в цю гру? перервати спілкування?
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
вы не пьющая?
та ну як - можу вино у вихідні, банку пива серед тижня
Та_все_ок_будет• 20 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
а она сколько? и как часто?
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
И это никого кроме вас не волновало?
чоловік її з нею пив - йому класно було, родичи - хз що вони думали, вона ж молодець - високий інтелект, посада, дитина, начебто все ок
Алина-1240• 20 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
Почему,общайтесь.но поучать и спасать взрослую тетку странно
Love_Love_Love_• 20 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
Це її вибір, чесно.
От якщо так подумати, я теж може б хотіла бухати, жити з метеликами в очах, нити, але ж мля, в мене немає такої можливості, а в неї є🤷♀️
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляПодвійна веселка
я просто не хочу вступати в це знов( і совість муче - що бачу і не роблю
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляНе зви чайна
Ви, автор, такая гарна подруга!
це не моя тема
оксюморон• 20 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
Отпустите. Отношения должны приносить отдых душевный. Если нет- то это тогда тяжёлая работа, что выматывает.
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Її хвилює ваше життя або власне?
ні, моє не хвилює, вона дещо нарцисична, але спілкування гарне, коли вона в адекваті
оксюморон• 20 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
Да. Игнор.
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
а она сколько? и как часто?
вчора я їй дзвонила - вона в дрова - забуває, пирипитує, шось загублена, ну всьо як в перший раз( не знаю наскільки часто, але закодованому алкоголіку не треба пити взагалі
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляАлина-1240
я їй і слова не сказала, для себе вирішую - як далі бути, спілкуватися як і нормально все - боляче, бо бачу до чого йде, відсторонитися - ну типу кинути людину в біді, а от рятувати - не люблю себе в цій ролі.
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Це її вибір, чесно.
залежність, хвороба, так соціальна але ж хвороба
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляоксюморон
отож
Усміхайлик
• 20 января 2025
Ответ дляоксюморон
Да. Игнор.
ігнор так, але відчуття - типу я повз людини із петлею прохожу
Бабка_в_кедах• 20 января 2025
Ото вам жизнь подруг покоя не даёт
займитесь наконец своей жизнью, подрабатывайте лучше, чем хрень всякую писать