Весняний Марафон• 20 января в 16:52
Мені 41 і я нічого не досягла в житті.
Я зараз без роботи. І чим хочу займатися поняття немаю. Досвіду і навичок якихось немає.
Сім´я є, чоловік не амбітний. Заробляє мало. Його все влаштовує. Свого житла немає. Квартира оформлена на його матір. Машину на роботі видали, свою не хоче. Все життя мені казав, от все буде, треба трохи потерпіти. От зараз буде заказ, гроші будуть. І так промайнули роки ..
Двоє дітей підлітки. В одній кімнаті. Вкладати в навчання їм теж зараз немає грошей.
Війна внесла свої корективи, зменшилися доходи, я без роботи. Наче б радіти що є де жити і за що жити.
Але я наче в тупіку, проблем купа. Я розумію що чоловік ніколи не заробить, ні на ремонт, ні на житло, ні на машину, а життя йде так швидко ((( що собі шукати теж незнаю.. бо навіть якщо піти працювати ну скільки я зароблю, ну 10тис наприклад, вони нічого не змінять в нашому випадку.
Я-ваш шанс• 20 января в 17:06
Ответ дляМилота
Що це за робота за 10 тис ?
В мене мама пенсіонерка більше заробляє
Моя племянница-студентка зарабатывает больше, когда работает по 4 часа не каждый день
Весняний Марафон
• 20 января в 17:06
Ответ дляЗавтра не пью
А где вы до свадьбы жили , где ваше жильё , жильё ваших родителей ? Почему вы не пошли получать другую профессию , если ваша не приносит хороших денег ?
Житло де я жила, завдяки війні розбите. Тобто я навіть спадщини не отримаю.
Декрет з двома дітьми різниця 1.9. тож 6років просиділа вдома, допомогти щоб я вийшла на роботу не було кому підстрахувати, відвести забрати з садочку/школи. Тож намагалася продавати в інтернеті, бар´єр колись, дропшип. І тп . Доходу ну пару тисяч в місяць. Потім своя справа, до війни було не погано. Працювати пару годин в день, паралельно з дітьми та побутом. Дохід був 7-10тис. Але зараз це не актуальне. А що нове придумати і ким і куди поняття немаю.
ТрамвайGirl• 20 января в 17:08
Ответ дляВесняний Марафон
Я пробувала і працювала колись за спеціальністю, потім мала невелику власну справу, ФОП. Але довелось закрити. Успіху не досягла.
Забейте хер. Таких миллионы. Мне 41 и я такая же.
2 квартиры в Мариуполе в хлам. НЕ моих, я и там ни фига не зарабытывала. Моего мужа и моих родителей. Дачу моей бабушки орки отжали. Сьем в Киеве, зп копеечная, подушки своей нет, ну может тыс 5 гривен. Машины нет, даже прав нет. Квартира не светит.
Живы, едим нормально, развлечения есть, кружки у детей тоже. Одежда норм. База закрыта, а если начинать думать о сильно высоком и недосягаемом, прощай крыша.
Живите тут и сегодня
Милота• 20 января в 17:09
Ответ дляВесняний Марафон
Нянькою йдіть, за це платять гроші
Як ви любили декрети
Весняний Марафон
• 20 января в 17:09
Ответ дляМилота
В 43 починала з нуля
Все втративши в житті, не маючи нічого ( через війну)
змінила професію, перший рік мега важко, змінила країну, багато вчилася ( ночами )
Другий рік важко
Ось зараз я вийшла на стабільний дохід, і ще досі важко
Але, я бачу ціль, в мене все виходить
Ви просто ледача
Другий рік важко
Але, я бачу ціль, в мене все виходить
Ви просто ледача
Я не ледача, я просто реально незнаю чим хочу займатися. Щоб було і цікаво мені, і доход був.
Касиром йти не хочу це точно.
КарамбОлька• 20 января в 17:10
Ответ дляВесняний Марафон
Займайтесь дропшипінгом, ви ж маєте досвід, і на роботу їздити не треба.
сама себе прекрасная• 20 января в 17:11
Ответ дляВесняний Марафон
Вони ще в школі вчаться. До вузу ще пару років. Якщо я вийду на роботу, то мені ж треба на неї їздити треба гроші на проїзд, брати з собою їжу, одяг , догляд за собою, тож мій заробіток буде йти на це все. Чи залишиться щось . Я стільки заробляла. Тож могло залишитися дві-три тисячі....
Вважала нитіком себе весь час, але в порівнянні з Вами - я трудоголік і Стаханов в одному флаконі.
Весняний Марафон
• 20 января в 17:11
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ваши условные 10 тыс это 200 долл. за год 2,400. Пару лет- и у вас уже 5тыс. Четыре года- на руках 10тыс. Кто знает какие завтра будут цены на недвигу. Может можно будет эту десятку вложить и что-то купить. Мне непонятно другое. Квартира мамы, машина конторская. У вас же был доход от вашего ФОП? Ну хотя бы 20-30тыс? Вы что все в ноль тратили?
В місяць 5-7тис грн це вже після виплат податків, купівлю розходних матеріалів. Пару разів було 10-11тис. То звісно вони йшли в рекламу, на себе і дітей.
Милота• 20 января в 17:12
Ответ дляВесняний Марафон
Касиром йти не хочу це точно.
Що значить, щоб було цікаво?
Мені цікаво книжки читати. За це гроші не платять
КарамбОлька• 20 января в 17:12
Ответ дляВесняний Марафон
Касиром йти не хочу це точно.
Вам не вистачає грошей, а ви шукаєте роботу , яка б вам подобалась ? Я хочу працювати океанологом, от зараз сяду і буду чекати вакансію, якої може і не бути... Ви якась дивна.
Я-ваш шанс• 20 января в 17:12
Ответ дляВесняний Марафон
Это копейки. Где ваши амбиции? Почему претензии только к мужу?
Кишмишная Мая• 20 января в 17:12
Ответ дляВесняний Марафон
Заробляє 40-50тис грн. Так 10тис не змінить бо на можливість купити квартиру чи машину не вистачає.
ну так зато ви будете розвиватися як спеціаліст, зробите нові знайомства, відкриєте для себе нові можливості, бо як сидіти вдома в 4-х стінах, то нічого й не зміниться
Тепличная• 20 января в 17:13
Автор, вище голове не стрибнете, до 40-ка вже або роздуплились, або ні. Характер- це доля.
Я-ваш шанс• 20 января в 17:13
Ответ дляКарамбОлька
А я принципе не хочу работать. Никем вообще. Но все время работаю - потому что любая зарплата лучше, чем 0
Весняний Марафон
• 20 января в 17:14
Ответ длямаминаБубочка
А сейчас вы не обедаете и не одеваетесь?))
Обідаю вдома. Одяг не купую. В мене одне худі на всю зиму вже 4роки, зимові ботинки так само перед війною купила по знижці,куртка теж тоді купили. Одна сумка. Нікуди не ходжу і немає за що купувати. Дітям купуємо звісно одяг, репетитори,спорт.
З догляду тільки фарбування стрижка і манікюр 2000грн в місяць.
сама себе прекрасная• 20 января в 17:14
Ответ дляЯ-ваш шанс
Сестра!
Милота• 20 января в 17:14
Хто втулив рука/лице
Так, моя мама пенсіонерка в 70 років заробляє більше
Вирощує зелень, тримає качок і ще їздить в місто підробляє нянькою
сама себе прекрасная• 20 января в 17:15
Ответ дляВесняний Марафон
На роботі з зарплатою 10 тисяч це все підійде і нікого не здивує - аби все було чисте і охайне.
Їсти - ви і вдома їсте.
Наче дурочок з нас тут ліпите
Їсти - ви і вдома їсте.
Наче дурочок з нас тут ліпите
Дівчина заглядєніє• 20 января в 17:16
Ответ дляВесняний Марафон
Т е вам нравится движ за копейки прикрываясь своим делом? К чему тогда сопли на кулак наматывать и обвинять мужа? 40-50 тыс далеко не каждый может заработать.
В кого тако було• 20 января в 17:16
Я думала так як в мене моїх 10 і чоловіка 4 тис, він на групі
Весняний Марафон
• 20 января в 17:16
Ответ дляЯ-ваш шанс
Так ваш муж вполне нормально зарабатывает. Если бы ещё и вы столько же приносили в дом - было бы отлично. Так что проблема точно не в муже
Проблеми в обох, бо на 4х це мала зарплата. На ремонт квартири,чи купівлю квартири, чи навіть зняти більшу квартиру не вистачає. Ледве від зп до зп вистачає. Дітям репетитор, спорт,одяг, їжа,комунальні, заправка авто.
Я хочу заробляти більше ніж чоловік,я уявлення немаю ким я можу працювати?!
Скокмоно - стокнуно• 20 января в 17:16
Ответ длямаминаБубочка
Так и вы без амбиций. Вы нашли друг-друга))
Ага , ну що змінять мої 10 тисяч
Радійте тому що є.
Ну і на роботу йдіть.
Дивно що чоловік ще не випхав вас на роботу
Радійте тому що є.
Ну і на роботу йдіть.
Дело было давно• 20 января в 17:17
Ответ дляВесняний Марафон
як довго ви не працюєте?
Скокмоно - стокнуно• 20 января в 17:17
Ответ дляКарамбОлька
Так 10 тис. ви можете відкладати на навчання дітей. 10 міс. - 100 тис. Це ж нормально. Якщо вибирати між машиною і навчанням дітей, то я вибрала б друге.
Хм от же навчання дітей не на першому місці 😁
А машина
Асталависта бэйби• 20 января в 17:17
Ответ дляВесняний Марафон
Ні. Не задовольняло. Я намагалася заробляти більше. Але в мене не виходило більше. А чоловік не намагається. Його все влаштовує.
а как так вышло в итоге, что вы такая бубочка имеете 10 тыс потенциально, а гад-муж 50 тыс фактически?
Весняний Марафон
• 20 января в 17:18
Ответ дляВиправлялочка
а сейчас какие ваши личные траты?
2000грн манікюр покраска стрижка. Одяг рідко. В останнє влітку купила джинси, шорти і рубашку, і то через баєра по розпродажі.
сама себе прекрасная• 20 января в 17:18
Ответ дляВесняний Марафон
Почніть з чогось, нє? Чи вас відразу мають взяти ’Владичицей морскою’?