культУра• 20 января 2025
Чому так виходить, коли я дуже сильно когось вибираю то не той ефект
Наприклад я вибирала тренера в басейн дитині прийшла із і воно мені не дуже подобається хоча стільки відгуків писали в інтернеті, потім вибрала садочок для дитини все знов повторилася неочікувано, відгуки зовсім не такі як вживу
Лікаря в інтернеті дуже хвалили стільки відгуків дуже багато відгуків а по факту ерунда
Або наприклад дитині вибрала 1-го вчителя то дуже багато хороших відгуків на вчителя а вона по факту не дуже. А іншій дитині я не вибрала вчитель і вернулась дуже добра жінка
А коли записуєш чисто случайно до 1-го ліпшого лікаря то він виявляється дуже чудовим