Милые советчцы, когда-то девушка выкладывала тут свой эксперимент по покраске плитки на стене в ванной, может у ктото помнит эту тему?
хочу покрасить на полу, думаю возможно ли это? будет ли держаться и как это вообще сделать
Смайликівна• 20 января в 17:18
прервана красила, смотрите в ее профиле темы
но покраска плитки - это треш.
Тану на сонці• 20 января в 17:24
Не делайте этого! Через пару месяцев вид как в одесской коммуналке 30-х годов.
Душа компанії• 20 января в 17:25
Краще епоксидна фарба або на грунтовку отекс. Звичайна не тримається.
Душа компанії• 20 января в 17:28
Ответ дляТану на сонці
Покажіть, цікаво.
Тану на сонці• 20 января в 17:28
Ответ дляДуша компанії
Покажіть, цікаво.
Вже переробили, це було давненько. Але вражень - на все життя ((
Душа компанії• 20 января в 17:29
Ответ дляТану на сонці
Полізла?
Ліньки гуглить• 20 января в 17:29
Ответ дляТану на сонці
зараз такі фарби шо тримаються фіг здереш, при дотриманні технологій звісно (підготовка , грунтовка, витримати час висихання між шарами)
Тану на сонці• 20 января в 17:30
Ответ дляДуша компанії
Полізла?
Як прокоментувала тоді моя мама ’ой боооо! Як собаки погризли!’ І фарбу брали нез дешевих, і роботи виконував майстер по технології...
Може невезіння - але на це я ставлю 2% не більше
Душа компанії• 20 января в 17:31
Ответ дляТану на сонці
гумористка ваша мама.
Тану на сонці• 20 января в 17:32
Ответ дляЛіньки гуглить
Дерзайте, хто ж Вам може заборонити! Якщо що - я без зла це пишу.
Душа компанії• 20 января в 17:33
Може простіше, автор буде залити кольоровий наливний, епоксидний? Ще зверху кладуть плитку якщо висота дозволяє. Варіанти тепер різні.
Ну ниче се• 20 января в 18:29
В мене на кухні кахельна стіна пофарбована, фарбували фарбою по металу. Років 5 стоїть, класно. Але, вона поверху, ніякого постійного миття.