Пацелуйнитуда• 19 января в 22:39
Дівчата, хто йшов з дитиною від чоловіка недолюдини в нікуди?
Розкажіть свій досвід. Я наче те кошеня, якого загнали в куток і дивляться чим все закінчиться. Не можу ,не хочу так далі.
Голубка миру• 19 января в 22:41
хороший у меня опыт. ничего не бойтесь. все получится. я ушла с двумя детьми. но сначала насобирала финансовую подушку. готовьтесь к уходу заранее
Меряю линейкой• 19 января в 22:41
Что значит ´в никуда´? А откуда вы пришли, может туда обратно попробовать?
Пацелуйнитуда
• 19 января в 22:42
Ответ дляМеряю линейкой
1100 км + роботу там важко знайти.
Меряю линейкой• 19 января в 22:44
Ответ дляПацелуйнитуда
1100 км + роботу там важко знайти.
Ну какие-то мысли ж у вас на этот счёт есть? Или ´в никуда´ это выйти на улицу и брести куда глаза глядят?
Пацелуйнитуда
• 19 января в 22:44
Ответ дляГолубка миру
Якого віку діти ?
Пацелуйнитуда
• 19 января в 22:44
Ответ дляМеряю линейкой
Шукати кімнату на винайм.
Пацелуйнитуда
• 19 января в 22:44
Ответ дляВундерКИНГ
Продовження історії ’муж работает, а ясчастливаяженаимать’
Ні
ВундерКИНГ• 19 января в 22:45
Ответ дляПацелуйнитуда
Ні
Ну то де ваші заробітки, що навіть на кімнату нема?
Пацелуйнитуда
• 19 января в 22:45
Ответ дляВундерКИНГ
Від зп до зп, там і є.
Пацелуйнитуда
• 19 января в 22:46
Ответ дляВундерКИНГ
Де я написала, що на кімнату немає?
ЦібаФу• 19 января в 22:46
Я ненавмисно вижила його зі спільної квартири. Це зайняло багато років, краще б пішла просто на зйомну. Знайшла роботу, все сама
Меряю линейкой• 19 января в 22:47
Ответ дляПацелуйнитуда
Шукати кімнату на винайм.
Ну так и начинайте.
Мой опыт вам совсем не поможет. Я ушла ´в никуда´ к подруге на 2 недели, потом к родителям ещё на 2 недели, а потом нашла квартиру. Но у меня заначка хорошая была и работа с хорошей ЗП. А у вас? Какие вводные данные?
Пацелуйнитуда
• 19 января в 22:49
Ответ дляМеряю линейкой
Ну так и начинайте.
У меня нет большой зп. Но жить с ним я не хочу дальше.
ЦібаФу• 19 января в 22:49
Щоб я зараз зробила: щоб були всі документи, фін подушка, підтримка рідних, не мовчати і розказувати довіреним людям, що Вам потрібна підтримка. Налаштуватись, що все буде добре, Ви справитесь, все буде. Особливо підвищиться зп, бо у Вас немає виходу.
Я шукала роботу саме з високою зп, хоч і без перспектив росту. Коли вийшла на спокійний рівень забезпечення, то вже подумала про ріст в професії. Особовязково любити дитину, максимально оберігати
Пацелуйнитуда
• 19 января в 22:50
Ответ дляЦібаФу
Ну высокая зп это разве большой город. Киев Я не оттуда.
Меряю линейкой• 19 января в 22:52
Ответ дляПацелуйнитуда
Я вас понимаю, но этот шаг должен быть не на эмоциях, а хорошо продуман.
Борець за гаманець• 19 января в 22:53
Я 4 роки готувалася, щоб піти. Змінювала роботу, щоб була вище зарплата і тд.
Але мені допомогла мама, вона приїхала , і допомогла з оплатою оренди. Тепер в мене в Києві своя квартира, а в мами-своя. Я живу з сином. Нових стосунків так і не завела. Зараз зʼявився чоловік, який маленькими шажочками показує і доказує, що йому можна вірити
ВундерКИНГ• 19 января в 22:53
Ответ дляПацелуйнитуда
Високу з/п хоч в Києві, хоч в Бердичеві просто так не платять.
Тому ніхто вам нічого тут нормального не порадить.
Бо одні можуть фінансово дозволити собі піти і йдуть, а інші не можуть - то сидять і терплять.
Пацелуйнитуда
• 19 января в 22:55
Ответ дляБорець за гаманець
Ск вам років?
Борець за гаманець• 19 января в 22:56
Ответ дляПацелуйнитуда
Ск вам років?
Коли пішла було 30 , зараз 38
Пацелуйнитуда
• 19 января в 22:56
Ответ дляБорець за гаманець
Коли пішла було 30 , зараз 38
Мені зараз теж)
забиякина• 19 января в 22:59
А як ви від цієї недолюдини народили ,як вийшли заміж ,як цілували ,займалися сексом,їсти готували ???
Бокс-орун• 19 января в 23:09
Ответ длязабиякина
Замуж хотелось, все как обычно, другого варианта нет
Пацелуйнитуда
• 19 января в 23:16
Ответ длязабиякина
Слухайте, давайте без цього. Напевно ж він на той момент цього собі не дозволяв.