Лиса Патрикевна• 20 января в 19:07

Как перестать быть пессимисткой?

В голове прокручивается в первую очередь худший вариант исхода событий. Как научиться быть оптимисткой и думать о хорошем?
ФрекенБок• 20 января в 19:10
зачем же глаза себе завязывать, лушче понимать реальные последствия событий
автор Лиса Патрикевна • 20 января в 19:13
Ответ дляФрекенБок
Мне показалось ,что многие не парятся так сильно как я и живут хорошо. А я как бы наперёд прокручиваю негативные события постоянно. Хочется лёгкости, не быть в напряжении, не бояться сделать,то что я хочу.
Мамина квіточка• 20 января в 19:14
не прокручивати і не зациклюватися, а представити ВСІ варіанти розвитку подій.
Викупана• 20 января в 19:15
Ответ дляЛиса Патрикевна
Будьте собою! А в інших купа власних проблем. Ця «легкість» часто показова або токсичний оптимізм.
Чемодан-Вокзал-Майами• 20 января в 19:19
На роботу дуй на якій думати трохи треба...от і часу і вільних мозгів на фігню не залишиться
Подмигашка• 20 января в 19:39
Всегда нужно, надеяться на лучшее, а кака, она в любом случае настанет, но вы меньше нервничали.
Повітруля• 20 января в 19:41
Це у вас тривожність. Я така сама.
Але у мене то від мами ’ти піди раніше, а то може...’ і починалися негативні прогнози...то людей буде багато, то ще щось. Тобто з самого мого дитинства вона будувала погані прогнози типу щоб попередити і по факту все вийшло добре. Але зробила тільки гірше.
Наразі робить так само але я вже її присікаю і сварю.
Тільки вже нічого не поробиш. Вже така як є. З отрим очікуванням, що все піде не так.
Не виправдовуюсь• 20 января в 20:59
вчитись толерувати невизначеність і вміти протидіяти негативним думкам.
Всьому цьому вчаться в когнітивно-поведінковій терапії.
Це ефективно, але дорого.