Шпондєр• 20 января 2025
Моїм колегам подобається мій колишній
Якось заходив до нас на роботу мій колишній (ми дружимо з ним) то мої дві колеги казали, що він такий класний, красивий. Вже кілька разів мені про нього говорять. Він їм сподобався?
рукиЖимолости
• 20 января 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Ваш колишній, колезі нинішній
У колеги є чоловік, тому мені це дивно
Лама_мама• 20 января 2025
Я вспомнила как много лет назад сестра двоюродная выходила замуж за наркомана и он так плясал на их свадьбе ,что бабушка родственница наша новорила всю жизнь»який був хороший Максим у тебе. Він так танцював на свадьбі,я краще не бачила»🤪а деталі те що він парик -умовчали,не казали їй. Але вони довго не прожили разом,зате бабуся памʼятала
Грибной_Дождик• 20 января 2025
Ответ длярукиЖимолости
У колеги є чоловік, тому мені це дивно
І в другої є?
А що забороняє обговорювати чужих мужиків?
Язик без кісток
Я не тону• 20 января 2025
Вы сначала ответили на свой вопрос, а потом задали его? Ложитесь спать, завтра нужна свежая голова для сочинений
Заздрість то погано• 20 января 2025
Подобається колегам, то познайомте, будете разом всі дружити)))
ПАЦАНКА О• 20 января 2025
Ответ дляЯ не тону
ну чего вы, офисный тролль вышел на новый уровень, а вы крылья подрезаете
Я не тону• 20 января 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Просто эти уровни всегда вниз, скучно