Чупа-чупс• Изменено 24 декабря 2024
Він звернув на мене увагу
Зараз я на першому курсі, випадково біля універу познайомилась із головою студради нашого факультету. Мій знайомий виявився його однокурсником, то так ми і познайомились. Цей хлопець, що зі студради, відразу добавився мені в інстаграм, почав писати, каде, що в мене красиві очі.
Як Ви думаєте, я йому сподобалась?
Просто він подобається всім нашим дівчатам, то я і не думала, що він на мене зверне увагу
Як Ви думаєте, я йому сподобалась?
Чупа-чупс
• 24 декабря 2024
Ответ дляЕдимнаморе
У него таких как Вы....
Переживаю, що може так і є
Я в дамках• 24 декабря 2024
кошмарьте його максимально довго. там і стануть очевидними його справжні наміри
Кружите меня,кружите• 24 декабря 2024
Ви ж розумієте, що він собі елехторат набирає, а по суті він ніякої посади не займає, не впливає
Чупа-чупс
• 24 декабря 2024
Ответ дляЯ в дамках
Я спробую) запрошує мене погуляти
Паратруперсупер• 24 декабря 2024
Уявляю, як сидить товстий прищавий дядько 40+ і придурюється сором´язливою студенткою
Сито для думок• 24 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
У тролів криза жанру.
Да, про офис и это вечное в конце ’Как думаете, он маньяк’? ’Как думаете, я ему нравлюсь? ’ хоть в стиле было, а тут...