Зачем он это сделал?
Чтобы что?
Мелитрисса• 21 января в 01:03
То он на Марс собрался, направление указывал. Ему явно совсем не хорошо.
Ответ дляКиев_Елена
Эмоции переполняли. Вы видели как ведут себя к примеру футболисты когда мяч в ворота забивают? И скачут, и орут и плачут. Ну вот с Максом подобное, тот на кого он поставил - выиграл в президентских выборах
это случилось не только что. Не видела у футболистов отсроченной на 2 месяца истерики)
Ответ дляFeel good
і путлеру він просто так симпатизує. і явно комунікує з ним.
і зараз намагається привести у Німеччині до влади праворадикальну партію, яку у пресі називають нацистською.
хлопчик грається у глобалізацію і управління світом.
п.с.: мені якраз він подобається.
але є багато суперечностей.
п.с.: мені якраз він подобається.
але є багато суперечностей.
подобається??
Vittoria66• 21 января в 01:18
Он мог позаимствовать этот жест у римлян - римское приветствие, потому надо смотреть как именно он выбрасывал руку в приветствии.
При римском салюте рука идёт к приветственному жесту от сердца, в то время как в нацистском приветствии она идёт сразу вверх от любого положения руки.
Гитлер позаимствовал это жест, взяв его за основу в нацистком приветствии. Муссолини же использовал именно римское приветствие.
Ответ дляGaimer
Загинув і це ж лише наші несуть ось такий понос. Ви хоть його слова прочитайте і що насправді цей жест означав. Це вічно наші обійдуться все
Ви не читаєте світові змі, тому у Вас обмежене уявлення про те, хто де і що говорить.
По крайній мірі, я не буду опускатися до Вашого рівня переходу на особистості.
Мені особисто зрозуміло ЩО саме він зробив, як би він потім це не коментував. Думаю, що він також є фанатом гітлера. Я бачу цю людину, бачу її дії і висловлювання і у мене немає питань - бо все складається в один пазл.
Доречі, його коментів щодо цього не було. Поки він сидить і насолоджується посиленою увагою до себе. Він прекрасно розумів, які асоціації викличе його поведінка. Потім щось видасть.
Ваші думки - ваша справа.
Мені про мої розповідати не потрібно.
Ваші думки - ваша справа.
Мені про мої розповідати не потрібно.
Що у цій ситуації добре, як на мене, що Трампу, можливо, таки вдасться зупинити цю війну.
Він хоче себе почувати суперменом, миротворцем і зупинювачем війн - дай Бог.
В України немає ресурсу це все далі витримувати. Немає. І людського - теж. Що далі? Жінок, дітей на фронт будуть відправляти?
Гинуть люди пачками.
ТЦК викрадає чоловіків,б’є і посилає їх у м’ясорубку. Жорсткий злочин.
Гинуть люди пачками.
очевидно, що йде певний перерозподіл зон впливу у світі і загальний стиль політики змінюється у сторону диктатури. росія, сша, німеччина...
роль китаю трохи послаблюється...
і до цього прикладає руку маск...
питання: що далі? воно наразі риторичне.
Але приблизно я розумію... і його мотиви трохи теж...
роль китаю трохи послаблюється...
і до цього прикладає руку маск...
маринабаранова• 21 января в 04:23
’ Що сіре - те й вовк’ - так у нас говорят! То есть - поднятая вверх рука, по любому случаю, считается ’зигой’?! Вы серьёзно?
Я так в школе ’зиговала’ - когда урок хорошо знала и хотела ответить. А теперь - когда маршрутку останавливаю. Или - когда знакомых вижу в толпе...
Ответ дляFeel good
Ваші думки - ваша справа.
Мені про мої розповідати не потрібно.
Ваші думки - ваша справа.
Мені про мої розповідати не потрібно.
Ви на роботі ага
алергирина• 21 января в 07:42
Ответ дляЕлена1265
Интересно, почему у умных ничего не получается… 🤔
Потому что умные прощтывают последствия, риски, есть мораль.
У этих как у Наполеона, только вперед