Астановитесь• 21 января 2025

Купила тухлу рибу у Сільпо

Вперше така ситуація за 20 років покупок там.
Звернулась на гарячу лінію через 4 дні, вибачились, повернуть кошти, 50 грн вибачення. Тому звертайтеся, якщо щось погане , відстоюйте свої права і гроші.
Julia -e9ee• 21 января 2025
Многие наши советчицы ещё в каменном веке задержались
ТихоЯ• 21 января 2025
Ответ дляJulia -e9ee
О, за подобную тему меня тут обосраои с ног до головы и забанили)))
Я ее помню 😂 Видите, как разная подача информации меняет общественное мнение?
Julia -e9ee• 21 января 2025
Ответ дляТихоЯ
А что поменялось? Сейчас не обосрали? Просто автор молодец, сдержанная.
Мальчижка• 21 января 2025
Если что не так с продуктами, сразу несу обратно в магазин с бумажным или электронным чеком, будь то Сильпо или Велмарт - всегда без проблем возвращают деньги и забирают назад открытую/начатую упаковку с испорченным товаром.
Катастрофа• 21 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
брехня. нужно нести сразу, как узнали про тухлятину.
что именно брехня? сама лично по 50 грн уже получала от них как извинение за косяки доставки - то что-то не доложили, то срок прошел. Благо редко такое, но каждый случай всегда рассматривается
Відкушу все що стирчить• 21 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
у мене батько колись купив рибу живу з глистами. приніс назад, з чеком, від них покерфейс, жодного вибачення. ’налякав’ їх СЕС, віддали гроші. через два дні знову пішов в Сільпо, а там далі плаває та риба і вже по чешуї видно що риба хвора, вона вся в виразках була
Я Вам відкрию секрет, я рибачка з дитинства: більшість риби з глистами. І пресноводної й морської. Навіть, якщо Ви взяли кусок червоної риби, це не означає, що вона була без глистів. А найцікавіше те, що, навіть, на серйозних імпортних виробництвах невеликий процент готової продукції з глистами, яка йде до потребітеля є нормою по їх гостам
Відкушу все що стирчить• 21 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
жодного разу не бачила, окрім того разу. довгі глисти , дуже рухливі
В оселедець чаще заглядайте. Там, якщо придивитися повно глистів в формі спиральок
Відкушу все що стирчить• 21 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Доречі, це 100% була пресноводна)). Там такі зверюгі живуть. Спочатку виглядало страшно, потім забивала на це, вичіщала й промивала і після хорошої термообработкі їла. Я ж її сама ловила й знаю, що вона найсвіжіша.
Відкушу все що стирчить• 21 января 2025
Тому вітаю усіх, хто любе покупати патрану рибу. Вона, мало того, що як залежалий товар йде, ще й про глистів, які також давно здохли в той рибі і їх просто викинули, Вам ніхто не розкаже.
автор Астановитесь • 21 января 2025
Ответ дляХолодная каша
Где то месяц назад позарилась на акцию стегно куриное и гуляш индейки. В полцены. Вы знаете, даже не могла себе представить, что акция из-за подгулявшего продукта, уже с душком.

В следующий раз буду проверять на запах.
Саме дивне, що без акції була риба.
автор Астановитесь • 21 января 2025
Ответ дляМизимец
вам такую доставка привезла? и что стоило 50 грн?
Сама купила. Біля 230 грн риба затягнула. 50 грн додаткові бонуси - вибачення )))
автор Астановитесь • 21 января 2025
Ответ дляЗамрійлива
Почему четверо суток до обращения?
Сестра сказала, що можна звернутися.
автор Астановитесь • 21 января 2025
Ответ дляJulia -e9ee
За що?
Лупаю цю скелю• 21 января 2025
Ответ дляМизимец
у меня было один раз с сильпо - заказала я хамон по акции ночью - привозят и вуаля чек на 1000 грн больше - ответ утром когда собирал магазин акция закончилась - я ок - забирайте обратно тот хамон и верните мне деньги - без проблем утром приехал курьер и привез наличные а хамон забрал
Бесплатно приехал?
Сіточка• 21 января 2025
Ответ дляТихоЯ
Какая разница как написано, если магазин клиентоориентированный и решает вопрос?
Підтверджую!
Чат зі службою підтримки, фото товару, номер чека.
Гроші повертають, плюс ще бонуси подарували як вибачення. І не треба нікуди пхатись з тим зіпсованим товаром.

За законом то воно так, але коли мережа дбає про свою репутацію, все може бути значно простіше.