заварний look• 21 января 2025
Если мужчина придет в гости ко мне домой, он принесет сам еду?
У меня есть вафли, чяй, пирожок
Гуляю босоніж• 21 января 2025
Ответ длязаварний look
Он сказал к чяю возьмет что то. Тогда жду, не буду готовить.
Ча-ща с буквой А
Кровь из глаз
Шаманю второпях• 21 января 2025
Як мінімум треба мати ще каву, на всяк випадок щось міцне алкогольне і шоколадку
ЖенаАйтишнеГа• 21 января 2025
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ну еще не хватало готовить какому то мужику, который даже не муж 🤷
Так разом же . Ми коли з чоловіком зустрічалися, то разом на рибалку їздили, він ловив рибу, а я уху варила, або смажила рибку. Потім біля вогнища сиділи пили вино і їли рибку.
Ёшки_Матрёшки• 21 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну зря вы так. Еще не жена, а спешите в быт впрягаться
все по ГОСТу!• 21 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
а коли ж він смажив вас?
ЖенаАйтишнеГа• 21 января 2025
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Вже жена, чоловік добре готує.
Ёшки_Матрёшки• 21 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вже жена, чоловік добре готує.
Це добре. Але я б так не стала. Я готувати стала трохи може на другому роци шлюбу, не ранише
ЖенаАйтишнеГа• 21 января 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
а коли ж він смажив вас?
Постійно, до того, під час того, і після того.
размахер• 21 января 2025
Ответ дляБез комплексів
Пару дежурных сосисок/пельменей на всякий случай все же приберегите ))
Я б ще вареник добавила)
Ёшки_Матрёшки• 21 января 2025
а загалом якщо без жартив, я жодного чоловика б до себе не пустила. Для цього є його житло, власне чи його батьків
ЖенаАйтишнеГа• 21 января 2025
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ми вдома рідко готували, бо на роботі цілий день, після роботи їхали десь в кафе/ресторан повечеряти, на вихідних щось вже готували вдома разом.
размахер• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Я брав завжди з собою здорову бутилку води що б нам пити від спраги.І деколи курочку і хлібчик і щось солоденьке.І нам вистачало.А взагалом було по різному.Класно позайматись сексом а потім зранку щось зготувати разом і поїсти.Памятаю як ми жарили зранку рибу разом.
Он як, прям рибу разом смажили, да ви затєйнік Іллюха, тройнічком попахує)
размахер• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
У меня есть вафли, чяй, пирожок - вафлі і чай не дуже цікавлять а питання що до вашого пиріжка,можемо обговорити.
Без сардельки все вами перераховане нічого не варте)
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляразмахер
Сосіска в пісці ой сосіска в тісті - пирожок.
заварний look
• 21 января 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Ча-ща с буквой А
Кровь из глаз
Извините 🙈 спосибо 😊
Надо было сразу поправить, а то все ржали непойми чего
размахер• 21 января 2025
Ответ длязаварний look
Извините 🙈 спосибо 😊
Ага, пажалуста, абращайтесь.
Ёшки_Матрёшки• 21 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вибачте за запитання, а що ви в ньому знайшли? Якщо в шлюбі ви працюєте, готуєте. Що ви отримали такого від цього чоловіка, що вийшли за нього? Я бачу купу роботи на вас :(
Адже жінці з чоловіком має бути легше, тобто наприклад він забезпечує жінку.
Ёшки_Матрёшки• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Так де зараз ця невибаглива дівчина? така б і пополамила потім у стосунках.
Ёшки_Матрёшки• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Насколько все таки все мы разные, я б и на порог не пустила со всем этим хрючевом. А за попытку предложить мне пожарить рыбу, еще и утром, летел бы далі чим бачив. Ото я еще не нанималась батрачить на мужика и с рыбой колупаться
ЖенаАйтишнеГа• 21 января 2025
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Все разом робили. Закупка продуктів була на ньому, і готував він добре. Свою зарплату я витрачала на свої потреби. Працювала, бо любила свою роботу і не хотіла сидіти вдома.
Ёшки_Матрёшки• 21 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Понимаю. Мне такое не подошло бы, но рада за вас, что вы счастливы в таком формате.
Перша леді колгоспу• 21 января 2025
Ответ дляБез комплексів
а там ТЦК...
Ну значить після маркета сходить на війну.
я Кукарача• 21 января 2025
Я зазвичай годую гостей)
Але, якщо, наприклад, запрошу сусідку на каву, то окрім кави і чогось до неї не плануватиму на стіл
А так, обговоріть зі своїм гостем, що до чого, якщо сумніваєтесь))