Тишком_нишком• 21 января в 19:52

Скажіть по секрету, як зараз переміщається ваш чоловік?

Що в нього, бронь, відстрочка.
Є такі що немає ні броні ні відстрочки як вони переміщаються?
Живу в невеликому містечку
Чоловіків на вулицях немає. В маршрутках пенсіонери водіями.

На порадницю зайдеш, а тут до цих пір носом крутять, 30 тисяч мало піду богатого знайду.
Морожена_курка• 22 января в 09:25
Ответ дляТишком_нишком
Дуже і дуже не факт.
З мого досвіду в оберігу є ті , які так чи інакше були в тцк після 2022 року ( ну може після 2014)
Якщо в якомусь всратому 2000 був останній раз в влєнкоматі то і данних про нього немає
Підкажіть, як Ви вважаєте, мій є в Оберігу, є чого боятися?
мій чоловік має 3 групу,
знят з військогого обліку у 2015,
у середині 2022р проходив МСЕК, підтвердив 3 гр., дали безстроково.
Більше ВЛК не проходив.
Десь також у середині 22р приносили повістку його батькам на адресу, його тато отримав її.
У військоматі з 2015 не разу не був, ні Резерв+, ні які інші додатки не встановлював

Як Ви вважаєте, є він у Оберігу
Усміхайлик• 22 января в 09:40
Сидит дома,иногда выходит в темное время суток в пределах пары остановок.В магазины не ходит.Подрабатывает из дома
Хитрый Лис• 22 января в 10:33
Ответ дляПеченюшка
Повезло что взяли «укроп», а не сразу оформили в учебку. Муж сам первый предлагал «договориться» или ему предложили сами тцк варианты развития событий
Через ’хороших’ знакомых порешали
Тцкуны сразу в учебку
автор Тишком_нишком • 22 января в 10:55
Ответ дляМорожена_курка
мій чоловік має 3 групу,
знят з військогого обліку у 2015,
Більше ВЛК не проходив.

Як Ви вважаєте, є він у Оберігу
Є
Я така бойова• 22 января в 11:39
Ответ дляЗа ким я буду?
Так до чого тут це пишите? Це й цапу зрозумiло.
Бо було питання, як пересувається чоловік, що має бронь, відстрочку. Я відповіла на питання і до речі не вам, а автору
Калинові вуста• 22 января в 13:21
Ответ дляФорсия
Нет, не думаю. Денег больше не дадут, а без денег эта война никому и не нужна. Скорее всего до лета все закончится.
хотите сказать что до сих пор деньги давали те, кому она была не нужна?
Форсия• 22 января в 13:22
Ответ дляКалинові вуста
Нет, давали тем, кому она была нужна для получения этих денег.
Калинові вуста• 22 января в 13:26
Ответ дляФорсия
а можно собрать эту цепочку наглядно - ’те’ - ’этим’ - ’эти’ - ...., пожалуйста
Форсия• 22 января в 13:26
Ответ дляКалинові вуста
Я вас умоляю, все вы понимаете и собираете цепочки быстрее меня.))
Калинові вуста• 22 января в 13:28
Ответ дляФорсия
клянусь! не собираю( не обладаю ни тактикой, ни стратегией( ну вот не складывается у меня...
Форсия• 22 января в 13:34
Ответ дляКалинові вуста
Графиня изменившимся лицом бежит пруду
Калинові вуста• 22 января в 14:03
Ответ дляФорсия
Графиня изменившимся лицом бежит пруду
а ... ну спасибо, добрый человек,

все понятно про вашу аналитику
Форсия• 22 января в 14:04
Ответ дляКалинові вуста
а ... ну спасибо, добрый человек,

все понятно про вашу аналитику
Грузите апельсины бочками.
Куда_бежать• 22 января в 16:18
Ответ дляОколовита
Я знаю который с начала войны не выходят. Вот где треш.
Треш це виловлювання чоловіків. Вчора в нас в місті тцкашники їздили на машині і з машини вискакували та хапали чоловіків. Оце треш, а не те що люди мусять сидіти вдома щоб вижити.
За ким я буду?• 22 января в 22:32
Ответ дляЯ така бойова
Читайте уважно! друге речення i є питання.