Помилуйте мадам• 21 января 2025
Гістероскопія
Добрий вечір, хто робив гістероскопію , після викидня зʼявився поліп в матці 12 мм, цікаво в кого як відбувалась і чи можливо його лікували таблетка , свічка і так далі…
І можливо ту є ті хто робив в Черкасах, цікаво де саме робили?
Всім шампаньського• 21 января 2025
Мені від поліпу не допомогли ні таблетки, ні свічки. Тільки гістероскопія, все добре було. Місячні після цієї операції стали помірні, не болючі. Робила в Кременчуці
Помилуйте мадам
• 21 января 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Нормально відійшли від наркозу, просто у мене ще якийсь страх є, ніколи не робили операції , хвилююсь?
Всім шампаньського• 21 января 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Відійшла нормально і швидко. Операція мабуть хвилин 30-40 була. Це вже було років 8 тому. Хвилювалась дуже. Та лікар у мене був один з найкращих у місті, чоловік. Не бійтеся, все буде ок.
Дідова баба• 21 января 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Там не наркоз, мед сон.
Спасу мир• 21 января 2025
Мне делали наркоз в виде мед сна , операция минут 15 отошла очень быстро , через полчаса сама за рулем поехала домой . Вообще прошло все легко и быстро даже если честно за операцию не посчитала
Дідова баба• 21 января 2025
Ответ дляСпасу мир
І в чому геройство?
Вас же попередили, що не можна в той день за кермо.
Люблю кетчуп• 21 января 2025
Вчера удалила большой полип, тоже первое в жизни хирургическое вмешательство. Было страшно, на столе нервничала, но потом заснула и проснулась, как будто ничего и не было. В палату привезли на каталке, но я сразу энергичная была, рассказывала медсёстрам про своих котов и порывалась курить
Меня оставили на два часа, но заснуть так и не смогла, покурила айкос в окно, собралась и поехала домой на такси. Боли от матки никакой не было, сознание ясное, единственное что голова от медсна болела, полностью перестала только сегодня утром.
Но я так понимаю, мне повезло с анестезиологом, до меня других женщин первая смена оперировала, так они в овощном состоянии приезжали, еле говорить могли и спали сразу по 2-4 часа. Но уезжали все абсолютно в норме.
Меня оставили на два часа, но заснуть так и не смогла, покурила айкос в окно, собралась и поехала домой на такси. Боли от матки никакой не было, сознание ясное, единственное что голова от медсна болела, полностью перестала только сегодня утром. Но я так понимаю, мне повезло с анестезиологом, до меня других женщин первая смена оперировала, так они в овощном состоянии приезжали, еле говорить могли и спали сразу по 2-4 часа. Но уезжали все абсолютно в норме.
Лорка-хлорка• 21 января 2025
Подруга десь близько року ходила по лікарям всі рекомендували операцію. А в роддомі завідуюча призначила їй в уколах прогестерон за схемою і вже в першому циклі поліп вийшов і місячні перестали заливать, це було в 2021 році, досі ще все ок. Гормони ніякі не після уколів не приймала, от тоді відновилось і все пішло далі добре.
Дідова баба• 21 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви ж себе не чули :)
У всіх мова, як в п´яного
Спасу мир• 21 января 2025
Ответ дляДідова баба
І в чому геройство?
Меня никто не предупреждал, врач сказал отдохнете и можете ехать
Дідова баба• 21 января 2025
Ответ дляСпасу мир
Всіх попереджають, бо це наркотик.
Люблю кетчуп• 21 января 2025
Ответ дляДідова баба
Ви ж себе не чули :)
У всіх мова, як в п´яного
Нее, я точно в норме была, маме и мужу сразу позвонила в течение пяти минут, они тоже переживали, был голос охрипший, но дикция норм.
Мальчижка• 21 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Сколько заплатили?
Всех анонимов аноним• 22 января 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Значить то був не поліп.
Всех анонимов аноним• 22 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
А мені було погано, дуже боляче скорочується матка, давали обезбол. Відходила після операції 1,5 міс
Лорка-хлорка• 22 января 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Значить то був не поліп.
😀з чого такі висновки?
Всех анонимов аноним• 22 января 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
😀з чого такі висновки?
Поліп не вийде так. Це по УЗД можуть зробити не правильний діагноз, тому що бачать лише контур, а що то за складом не бачат: згусток, поліп чи пухлина, особливо якщо не великий розмір і типові контури.
Лорка-хлорка• 22 января 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Якщо це поліп ендометрїію, то чого б йому не вийти з місячними?
Всех анонимов аноним• 22 января 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Тоді б не робили хірургічних втручань. Поліп проростає і тримається. Важко уявити як ліками орально можна на це повпливати.
Лорка-хлорка• 22 января 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Та як це? Призначення прогестерону при гіперплазії і роліпах це номер один. Це вжеякщо не допомагаж, тоді операція. Яколись консультувалась в інституті ендокринології, то мені там чітко прописали алгоритм дій. Йдеш на узд, якщо ендометрій такий то , приймаєш такі тоо ліки , якщо не допомогло йдеш на гістероскопію.
Так і тут. Подруга за той рік пробила купу узі в різних лікарів в києві, равряд чи прям всі, особливо в обласному роддомі де по 100узд в день роблчть, сплутали б поліп. І саме при діагнозі поліп їй призначилли уколи.
А операцвї це бізнес в нашій крахні, нажаль, особливо такі простенькі. І пацієнту не нашкодиш і грошей заробиш. Це як на початку 2000х гінекологи накупили собі апарати і всіп підряд робили кріо шийки.
Та шо там 2000, я ось недавно сиділа на прийомі онколога маммолога, з диспансеру. Він мені розказував, що фа не потрібно видалять, вони не перероджуються, там тільки окремі випалки, окремий вид і т. д. І шо це бізнес. І тут при мені дзвонить йому якийсь лікар і так гучно налаштований телефон, що я чула всю розмову. Той йому каже, там до тебе прийле така то. Насилу уламав її на операцію фа. І вони такі хіхі хаха. Розумієте, вони на відкатаз один в одного. Тому консультуватись треба не за гроші, а по великому блату, типу тебе напрвив завідувач лікарні і попросив ща тебе, або блищький родич лікаря. Інакше є виликі ризики, що тебе використають )