Брююнетка• 22 января в 02:05

Нащупала чтото в груди

Девочки, что это может быть??
К врачу через неделю
Кормлю грудью 2 года, но дочка практически с рождения берет одну грудь
И вот я в этой от которой она отказалась нащупала как будто продолговатый шарик, вроде как не болит, не сильно твердый и немного двигается в разные стороны
Байрактарочка• 22 января в 02:14
лімфовузол? 👀
Viktoriia2024• 22 января в 03:25
Може бути будь що , я годувала 2 роки і у правій груді ( найменше її брав ) була така гуля (( після годування вона була ще років 3 а потім не стало
Я шкодую що не зробила узд , а ви зробіть , будь ласка , бо 99% що це не щось страшне , але є той 1% 🤷🏻‍♀️
Катруся 777• 22 января в 05:31
Звісно УЗД і до мамолога треба, шо тут гадати. Це може бути і як кіста, і протока забита молоком,і лімфовузол, і щось гірше. Тільки консультація лікаря.