90x60x90• 22 января в 04:18
Свекруха керує нашими планами і чому мій хлопець це дозволяє....
Всім привіт👋🏻
Моє перше питання на форумі але воно мене максимально турбує.. Мені 21 рік і я переселенка. В 2022 році виїхали у інше місто с хлопцем і його "РОДИЧАМИ", деякий час жили як у відомій казці "Рукавичка" поки ми не переїхали у квартиру на двох у іншому районі міста! Я розуміла,що всі на нервах і жити в 3 покоління не ОК..(було багато неприємних моментів) але зараз не про це. Моя мама відпустила мене, за моєю ініціативою і не була проти виїзду з хлопцем( вона взагалі завжди підтримує мене та дає право обирати) ось і в цей раз вона була не проти.
Зараз у нас стоїть відкритим питання переїзду в іншу країну, куди саме ми ще не обрали. Але це вже обрала ЙОГО мати.. Вчора вона сказала меі план дій, як ми будемо їхати,куди і тд. Ну і взагалі,що мій хлопець заробляє непогано і зможе знімати для них великий будинок на 8 чоловік😂
Не питавши у сина, які у нас плани і взагалі в яку країну плануємо переїзжати МИ! Мене це просто обурює, бо я хочу жити окреме життя і не потребую вирішування даних питань.
Хлопець каже,що буде так як захочемо ми, але я знаю що після розмови з мамою по телефону,його думка змінюється не в мою сторону.
Я відчуваю,що я скоро вибухну і на цьому відносити закінчаться.Бо у мене відчуття,що його мати всюди, навіть коли я хочу сходити в кафе навʼязується його родина і романтична вечеря стає не романтичною🤯
Що мені робити? З хлопцем я вже 5тий рік і кохаю його, АЛЕ МАМА...
Як би ви поступили в моїй ситуації??
БезПаспортаНеПродаю• 22 января в 14:06
Ответ дляПишу з калідору
Удалено администрацией...
Шо попало пишете
Пишу з калідору• 22 января в 14:17
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Шо попало пишете
Вже і не діточка, так, бабцю?
БезПаспортаНеПродаю• 22 января в 15:30
Ответ дляПишу з калідору
Вже і не діточка, так, бабцю?
Удалено администрацией...
Ответ дляКатруся 777
До вас відносяться просто як до дитини, без права голосу. Мабуть тому, що ви себе так поставили у цій сім´ї. Мати керує завжди, коли їй дають це робити. Моя порада - по-перше, поговорити з хлопцем. Якщо він маминькин синок і в усьому слухає лише маму - то так буде завжди. Тут треба задуматися, чи готові ви з таким жити. По-друге, він яким чином збирається виїхати? Можливо якраз як особа, яка супроводжує інваліда? Тобто когось з його родичів? Якщо так, то без того родича він не виїде ж всеодно, і буде ’должен’ тому родичу постійно за те, що допоміг виїхати. По-третє, які плани у нього на вас? Він бачить вас у якості дружини чи так і збирається просто жити з вами? Це говорить про серйозність його намірів щодо вас. Ну і врешті решт, кажу з власного досвіду - якщо ви родичів будете коректно ставити на місце і показувати де є границі - будуть менше лізти. А якщо ви на все мовчите і киваєте головою - то будете все життя так жити з усією тою сімейкою.
Дякую за вашу пораду❤️
Куколка-мяуколка• 22 января в 15:58
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну, не младше он автора однозначно, как и есть подозрение, что намного старше ))
И зарабатывает хорошо, что может своим родным дом хороший снимать и авторку обеспечивать, а еще тенденция местных тем от девочек 20+ называть взрослых самостоятельных мужчин парнями.
Тогда к чему пишут про то , что его мама будет вывозить, что мама его содержала и всё такое, как будто ему лет 18-20
Місячне Сяйво• 22 января в 15:59
Ответ дляКуколка-мяуколка
автор молчит, всплывёт, досочиняет свою историю, узнаем.
Захекалася читать• 22 января в 16:00
Автор, не тратьте лучшие годы и молодость на маменькиного сынка- вы проиграете его маме
Просто меняйте парня
Пишу з калідору• 22 января в 16:53
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Удалено администрацией...
Шаманю второпях• 22 января в 17:33
Ответ дляNatalia505
Нічого що хлопець жив з неповнолітньою? Він і його мамо вас не турбують? Я у ситуації автора, разом з чоловіком навчались, у шлюбі і шлюбу 30+.
П´ятий рік - це 4 повних роки. ’Разом’ не дорівнює поняттю ’живуть’ .
В Україні вік сексуальної згоди – 16 років.
Ответ дляТелепузик
Ну явно ж хлопця 21-річного буде вивозити мама за свій рахунок. Ну, як кажуть, хто оплачує- той і музику замовляє. І автору тут носом крутити і обирати куди їхати недоречно. Дай боже, щоб взагалі вийшло тому хлопцю виїхати
Ми з хлопцем з 2021 року(йому взагалі то 25 років). У мене власна студія краси, а хлопець заробляє в декілька раз більше ніж батьки! Тому хто кого,ще утримує😂
Ответ дляМісячне Сяйво
Какое-то обилие тем от прилипал-приспособленок юного возраста на форуме, при этом головой не думающих и привыкших, что чужие люди порешают и обеспечат, чтоб ей было хорошо.
Мама спихнула на руки чужих людей, но виноваты они, что доце только дупку не целуют. При этом основной упор (точнее весь упор, так как другого в посте и нет) не то, я в свои 21 получаю образование, имею свой доход, самостоятельна, моя мама помогает, а его семья и парень - материальная основа сего дивного союза.
Выше верно пишут, а как он выезжать собрался только с вами? Вы - с инвалидностью?
В 21 рік в мене власна студія краси і юридична освіта! А моя мама, коли мені виповнилося 18, дала права вибору як мені жити.
Ответ дляNatalia505
1. Хто сказав що вона на шиї? Вона могла працювати весь цей час.
2. Якщо хлопець здатен утримувати, ту яку кохає це їх справа.
3. Чому не відпустити сина і дати право вибору?
4. Які іракці, дочки, куди їхали?
Відповідаю на ваші питання!
Я працювала і працюю у весь час, як і мій хлопець)
А бентежить мене через мірна присутність його мати в наших з ним стосунках! Бо іноді, її теми про те, скільки раз на тижнів ми займаємось сексом?!Для мене перебір.. Доречі, мені 21 рік, а хлопцю 25
Ответ дляПэрисхилтонша
Вас мама в 16лет к не у пустила??? Ну и мама...ей просто пофиг.
Вот вас и разрывает от этого.Это не нормально.
И сохранять семью,жить рядом,что в этом плохого я так и не поняла? Вы видели куда шли,прям свекровь монстр. Да она реально помогает и лучше знает. Доверьтесь,раз уж пришли к ним в дом.
Мы не живем вместе, уже очень давно! А когда я начала жить с парнем мне было 18 лет!!!
Яжбоматуся• 22 января в 18:40
Ответ дляYANA u
Я працюю і маю юридичну освіту. Мій хлопець також працює і має освіту!
И сколько вы заплатили за свой диплом?
Ответ дляАстоновитесь!
Авторе, а ви трохи з претензіями. Виїхали і жили, як в Рукавичці. То чому не зняли окремо і не жили відразу? Бо, певно, ж за це треба платити. Не ви ж платили, правильно.
Стосовно мами і її впливу на ваше життя, то скажу наступне, якщо ви вже відчуваєте себе самостійною дорослою одиницею, то, звісно, живіть окремо, плануйте. Але ви навіть не знаєте, куди хочете виїхати. Тобто плану у вас немає, то вже послухайте мамцю) Вибір у вас невеликий, я так розумію, ви не працюєте?
Через місяць ми зʼїхали на окреме житло! Я працюю,як і мій хлопець. І ми ніколи не просили грошей, у його родини. Навпаки,моя родина давала гроші на першу оренду, їжу і всі трати(навіть мого хлопця)!
Яжбоматуся• 22 января в 18:53
Ответ дляYANA u
Я навчалась сама на бюджетній основі!
Охотно верю)
Хотя ваш период учебы попал на корону и войну,онлайн кое как все учились
Ло Шарик• 22 января в 19:02
Ваш хлопець синочка- корзиночка і це не зміниться до кінця його життя, немає сенсу витрачати на нього свій час, єдиний вихід розставатися зараз, переїжджати самій і будувати своє щасливе життя, зайдіть на ютуб і почитайте коментарі під відео про маминих синочків, таке чекає і вас
ТигрЛьвович• 22 января в 19:11
Ответ дляYANA u
И ключи от парикмахерской?
Місячне Сяйво• 22 января в 19:15
Ответ дляТигрЛьвович
И ключи от парикмахерской?
И что я вам писала выше? )))
ТигрЛьвович• 22 января в 19:23
Ответ дляМісячне Сяйво
И что я вам писала выше? )))
Что мама купила диплом,а потом дала вам ключи от парикмахерской,чтоб вы чем-то занимались,раз юрист из вас не получился?)))
ТигрЛьвович• 22 января в 19:29
Ответ дляYANA u
Мені смішно від вашої відповіді😂 А з чого ви взяли,що у мене перукарня?😄😂
Господи,вы в своей жизни разберитесь,если тема не тролльная конечно,вам не нужно лезть в чужие мысли. У вас вашего ничего нет,вы пока что ещё ничего не заработали.
Телепузик• 22 января в 19:38
Ответ дляYANA u
Я навчалась сама на бюджетній основі!
а, це як раз ковід, повномасштабна.... Ви хоч в аудиторію зайшли раз?
Телепузик• 22 января в 19:40
Ответ дляYANA u
а що? Рєснічкі-ноготочкі? Чи брови малюєте?
Сумка з негодою• 22 января в 19:56
Для его мамы вы оба дети, как с детьми онв с вами и обращаются. Покажите, что вы взрослые, как минимум предоставьте свой план.
Мастер Класс• 22 января в 20:50
Ну есть родители, которые хотят быть рядом со своими детьми и им не все равно их судьба, а есть такие переселенки как вы, с первым встречным мама отпустила и забыла