Маю натхнення• 22 января в 21:03

Дівчата, як по якості колготки Calzedonia?

Цікавлять саме безрозмірні.
Варті своїх грошей? І підкажіть з розміром. Зріст 163 см вага 52 см. Краще за/с чи м/л?
Щиро дякую за відповіді.
Моя улюблена страшко• 22 января в 21:05
Чудова якість. Лише їх і купую. Я С ношу на 170/50
Love_Love_Love_• 22 января в 21:09
Чудові, як і легінси, шкарпетки , боді
Love_Love_Love_• 22 января в 21:10
І купальники
Попразендовна• 23 января в 15:17
Ответ дляМоя улюблена страшко
А какие именно? На сколько ден?
У меня тоже когда-то были колготки Кальцедония, тонкие. Очень классное качество, но не пережили поход в макдональдс - попался стул сколотый.
Моя улюблена страшко• 23 января в 15:27
Ответ дляПопразендовна
А какие именно? На сколько ден?
Та різних усіляких багато. Люблю матові, а в них вони чудові. З останніх покупок ось таких темно-синіх нагребла. Торішні жодні не порвалися і без затяжок
Попразендовна• 23 января в 15:57
Ответ дляМоя улюблена страшко
У вас плотные. У меня еще тоньше были и такого цвета классного, нигде такого не встречала. Теперь колготки на весну хочу.
Моя улюблена страшко• 23 января в 15:57
Ответ дляПопразендовна
Так, кольорова гама в них супер