Сарафанное радио• 22 января 2025
Подскажите пункты приема по Киеву для ВПО
Доброго дня.
Девочки, расхламляю квартиру и есть несколько коробок хрусталя. Я понимаю, что предложение специфическое, но возможно для впо, у кого мало вещей, кому-то смогут быть полезны целые хрустальные бокалы, рюмки, стаканы..
Где в Киеве можно обратиться и отвезти? Или неудобно предлагать продукцию виноводочного плана? Что скажете?
На олх выставлять не хочу, там сейчас одни офисники мошенничают. Выставила на продажу отличную кровать с тв тумбой, так одни шахраи пишут( уже устала от них, только время отнимают со своими разводами тупыми
Голубка миру• 22 января 2025
Я відвожу речі сюди, Братиславська 6а (раніше вони на Дарницькому бульварі були, але не потягнули оренду). Треба телефонувати і дізнаватися, коли там хтось є. Може комусь буде корисна ця інформацію по лівому берегу.
Сарафанное радио
• 22 января 2025
Ответ дляДесь так, але...
Ну, давайте не лицемірити, автор. Ви не допомагаєте.
Ви розхламляєте свою квартиру від нікому не потрібного важкого і спеціфічного посуду, який дістався вам від старших поколінь.
Просто уявіть, що ви в незнайомому місті з валізою, документами, дитиною і бабусею. В пустій кімнаті гуртожитку.
А тепер поставте в ту кімнату ящик хрусталю.
Відчуваєте?
А думки волонтерів про ваші коробки уявляєте?
Відчуваєте?
Ну давайте ще лицеміром мене назвемо. Добре. Отака дяка.
Ящик хрусталю нікому не потрібний, але якщо б я опинилася в пустій кімнаті гуртожитку, то з заводоленням взяла би комплект хрустальних стаканів, щоб дитина і бабуся могли собі випити води чи соку
Сарафанное радио
• 22 января 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Автор, продайте на олх, будет обмен энергией, а то вам тут ещё и навешают, что то не добро
Так, олх раніше це був прийнятний сервіс. Але зараз, я писала наверху, там працюють офісники зі своїми шахрайськими схемами. Щось виставляш, я вони пишуть і пропонують забрати через курєрську доставку олх, а гроші на картку. Там цікава схема, але ще знаходяться люди, які попадаються на ці уловки та мають врешті свою пусту банківську карту. Я про це все знаю, але витрачти свій час на дурну переписку з ними просто жаль) Вони ж здалеку заходять. Я ліжко продаю зараз, так на одного покупця виходить 10 шахраїів.
Десь так, але...• 22 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Чому ви так впевнені в тому, що вам мають за щось дякувати?
Ви ще нічого не зробили. Навіть поки не ощасливили якийсь соціальний пункт своїм бокалами. А вже так ображаєтеся
Почитайте пост вище від жінки, який дісталася дирява ковдра. Ковдра їй була потрібна. А людина, яка приперла волонтерам річ з диркою - це ваша колега. Теж думала, що вона страшенно допомагає. і їй мають бути вдячними...
Сарафанное радио
• 22 января 2025
Ответ дляДесь так, але...
А ви щось комусь особисто хорошого зробили?
Чи тільки інших людей обговорюєте? Та хороша, а та погана...
Я не буду тут себе вихваляти, мені це нафік непотрібно. Але все, що я роблю для людей, купую, збираю, передаю- мені за все це не соромно, тому що я би цим користувалася з задоволенням. Уявляєте, зустрічаються такі люди, які оцінюють річ, яку хочуть віддати з позицій а чи не соромно ії віддати..
Гарного дня.
Сегодня сержусь• 22 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Давайте не будемо в цій темі обговорювати подібні маразми. Я весь час намагаюся допомага людям. І наприклад мені це дуже образливо читати отаку дяку від впо. Це відбиває бажання взагалі допомагати, хоча я віддіаю завжди чиста гарні речі. Ми тільки на херсон два буса за добу зібрали коли сховище підірвали - ковдр, подушок, гігієни.
Так при чому тут дяка, ваші бокали і стакани-це справді поміч, як на мене. Я відповідала на попередній коментар. Це форум, кожен висловлює свою думку і говорить про свій досвід
Сарафанное радио
• 22 января 2025
Ответ дляНе гоню
Да, меня то же коробит когда бомжи вещи растягивают по всему району.
Идёшь по улице - и узнаешь свои вещи.
Номер тел. 063-125-01-92
Приезжают быстро.
У меня с удовольствием вывезли гору книг. У них там какой то проект был по организации домовых библиотек. Помню, назывался ’Рятуємо книжки’.
У меня рука не поднималась просто выбросить книги. Но и они мне уже очень мешали. А библиотеки сейчас не принимают литературу на русском языке.
Идёшь по улице - и узнаешь свои вещи.
Номер тел. 063-125-01-92
Приезжают быстро.
Спасибо огромное за контакт. А как называется организация? Неудобно им звонить и книжки предлагать, тоже рука не поднимается книги выкинуть
Не гоню• 22 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Ой, название организации я не помню.
А название их проекта - точно помню. Позвоните им и скажите, что у вас есть книги для проекта ’Рятуємо книжки’. Там очень милые девушки работают. Приезжают на своих машинах, забирают.
Они в нашем высотном доме разместили стеллаж. С этого стеллажа жильцы дома берут книги почитать. Потом приносят назад, уже много своих книг приносят. Вот такое движение книг в рамках дома.
Девушки периодически привозят новые книги.
Особенно с удовольствием растекается детская литература.
Очень приятно, что теперь эти книги востребованы. А не валяются по помойкам.
Сарафанное радио
• 22 января 2025
Ответ дляНе гоню
Ой, название организации я не помню.
Ой как здорово!!! Спасибо Вам большое. Мы даже и сами можем привезти, главное чтобы они на помойке не валялись, мне кажется это кощунство
Мальчижка• 22 января 2025
Я ВПО, по организациям не хожу, но так захотелось стаканы, как дома, и я нашла их на олх, и была рада, как не в себя. Попробуйте продать, может получится. Это конечно, дольше, и не сразу 100 процентный вариант расхламления, но все может быть
Сарафанное радио
• 22 января 2025
Ответ дляМальчижка
Спасибо, с олх связіваться не буду, задолбали шахраи
Но подписалась на группы в фейсбуке, которые тут девочки порекомендовали, отдам через них. Действительно нужно радовать только техлюдей, которые этого хотят.
Ответ дляТрохи злякана
Як впо скажу що воно нам нафіг не потрібно. ( Вибачте)
Згадаю як нам одяг приносили, босоніжки в стразах, плаття вечірні, блузки з декольте.
Туфлі з гострими носками. Так обідно було
Почему? Это ж не солдаты на фронте там действительно нафиг не надо
Ответ дляСарафанное радио
Всім дякую. Контактів достатньо. Працюю далі. Повз обіду. Іноді складається враження що все не так. Не допомагаеш- погано. Допомагаеш- ще гірше, нам таке не потрібно, а потрібно інше(
Вообще удивляет по какому принципу отбирают вещи. Я вынуждена была воспользоваться благотворительностью так там не было ни одной, ни одной бейсболки. Кто-то решил что они не нужны 🤦 мужик работник мне привез свою личную