Майданщица• 22 января в 10:29
Як ви підбираєте школу для 1класу
На сайті школи необхідної інформації немає, потрібно йти до школи до секретаря чи до кого?
Экспертиза• 22 января в 10:34
Обирала першу вчительку у тих школах,які зручні для мене за розташуванням. Домовлялася про зустріч і задавала всі необхідні мені питання, потім приходила на день відкритих дверей, щоб дитина змогла подивитись на вчительку,трохи поспілкуватись, скласти своє враження. Так в обрали нашу найкращу.
Тримбулька• 22 января в 10:40
Мені подобаються люди, які розмовляли з вчителями і вибирали, але я собі це важко уявляю в 2025. Подаються документи директору, ніхто вчительок не показує. Це ж не виставка, вибирай яку хочеш. Я б з задоволенням вибрала, бо нам попалась дура, ще й яка, але ж це не можливо. Хіба що від знайомих чутки, хто яка
Экспертиза• 22 января в 10:44
Ответ дляТримбулька
Звичайно ’показують’, день відчинених дверей є у всіх школах. До того ж ви можете домовитися і про особисту зустріч,контакти вчителів є на сайті школи. Ну і у заяві ви можете написати до якої вчительки просите вас зарахувати. Ніяких проблем у 2025 із цим нема.
Тримбулька• 22 января в 10:46
Ответ дляЭкспертиза
У нас в місті такого немає. Ні контактів вчителів, ні заяв до конкретної вчительки. А днем відкритих дверей назвали батьківські збори, де сказати добрий день, ось ваша вчителька
ДА да да• 22 января в 11:19
Выбрала по месту проживания т.к. близко, школа более менее норм и ребенок мог поспать подольше.
В школе сына в феврале день открытых дверей для родителей будущих первоклассников. Можно походить по классам, послушать и пообщаться с понравившимся учителем. После подают заявление с указанием класса. Обычно ребенок попадает в выбранный класс.