Сплюшка• 22 января в 10:32
Як ви підбираєте школу для 1класу
На сайті школи необхідної інформації немає, потрібно йти до школи до секретаря чи до кого?
Меряю от 0• 22 января в 10:34
Інформація по школах з´являється не раніше лютого.
Зараз вам просто треба дізнатися до якої школи ви прикріплені територіально.
Засомневаю• 22 января в 11:01
більшість моїх знайомих вибирала в школі саме вчітеля. по відгукам випускників минулих років. а школу найчастіше по прописці.
вступна кампанія для 1 класників у квітні. бо на кінець травня вже наказ про зарахувагння роблять.
Миллениалка• 24 января в 17:15
Ми сходили на курси для дітей, щоб зрозуміти потягне дитина дистанційне навчання з 1 класу, а головне чи я розбируся що робити. дуже сподобалися курси Пісочниця
Миллениалка• 24 января в 17:45
Ответ дляAnna_UA_
А що це курси? Можна більше інформації?
курси Пісочниця у ліцеї Ангстрем для дітей та батьків які збираються до 1 класу)) Тобто під час курсів ти опиняєшся на платформі, на якій потім навчаються і ще знижку на навчання дають. під час навчання готують до 1 класу, вчать рахувати, абетку і все це в ігровій формі. математика, українська, англійська. Задачі математичні, фрази англійською. Дитина зайнята - мамі насолода)))