Сплюшка• 22 января 2025
Як ви підбираєте школу для 1класу
На сайті школи необхідної інформації немає, потрібно йти до школи до секретаря чи до кого?
Меряю от 0• 22 января 2025
Інформація по школах з´являється не раніше лютого.
Зараз вам просто треба дізнатися до якої школи ви прикріплені територіально.
Засомневаю• 22 января 2025
більшість моїх знайомих вибирала в школі саме вчітеля. по відгукам випускників минулих років. а школу найчастіше по прописці.
вступна кампанія для 1 класників у квітні. бо на кінець травня вже наказ про зарахувагння роблять.
Миллениалка• 24 января 2025
Ми сходили на курси для дітей, щоб зрозуміти потягне дитина дистанційне навчання з 1 класу, а головне чи я розбируся що робити. дуже сподобалися курси Пісочниця
Миллениалка• 24 января 2025
Ответ дляAnna_UA_
А що це курси? Можна більше інформації?
курси Пісочниця у ліцеї Ангстрем для дітей та батьків які збираються до 1 класу)) Тобто під час курсів ти опиняєшся на платформі, на якій потім навчаються і ще знижку на навчання дають. під час навчання готують до 1 класу, вчать рахувати, абетку і все це в ігровій формі. математика, українська, англійська. Задачі математичні, фрази англійською. Дитина зайнята - мамі насолода)))