Метровий сантиметр• 22 января 2025
МРТ друга думка
Дівчатка, порадьте будь ласка гарного рентгенолога, що може описати МРТ мозку, потрібна друга думка щодо результату. Дякую.
Метровий сантиметр
• 22 января 2025
Ответ дляtushka123
Іноді і на іншому апараті зробити треба. А по суті, то може і не в одного питати потрібно, бо грамотних ренгенологів катма та і апарати подекуди слабкі і роблять на тяп-ляп.
це апарат гарний, ми там давно робимо (в сина пухлина мозку). Але той рентгенолог що завжди робив опис звільнився, а новий викликає в мене декі сумніви, хотіла би перевірити
Давно без алко• 22 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Напишіть де саме робите і прізвище хто описував
Ширли-Мырли• 22 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Ми в Спіженко другу думку брали і в Лісод
Ответ дляМетровий сантиметр
Зрозуміло. Просто маю досвід і некомпітентного ренгенолога і паганого апарату.
Метровий сантиметр
• 22 января 2025
Ответ дляДавно без алко
пізніше напишу, бо не запам´ятала прізвище, а з собою не маю опису
Працівниця року• 22 января 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Пошукайте цього рентгенолога, він же десь працює.