Я ото спостерігаю, просто в шоці( мʼяко кажучи), деколи здається, що то якийсь сон. Але дуже цікаво, який має бути кінець. А страшно, що ж то може лише початок.
- путін з хворою кукухою то одне, а от путін головного мозку в кацапів то біда.
- Страшить компанія Маска та Трампа. Вони не зможуть всидіти на одному кріслі. І певно комусь треба буде поступитись. І які там таракани в головах то хто зна
- Переговори з росією і чи дасть то якийсь результат.
- Вибори в Німеччині попереду.
П.С. Ірак офіційно дозволив шлюб з 9чними.
- Вибори в Німеччині попереду.
Муркамурковна• 22 января в 12:28
така діч була у буль-які роки) але тоді до тієї дічі у вас ще прав не було і т.д..
Ответ дляМуркамурковна
Воно то так. Але людство вже ніби дійшло до якихось цивілізованих процесів у суспільстві. І от на тобі
Ну якщо філософськи россуждать.
Ми все одно всі помремо
Якщо ви хочете реагувати на зміни в світі і щось з цим робити, що подовжити своє життя на пару років то одне.
Якщо не плануєте нічого робити, за принципом будь що буде.
Дивіться як фільм квентіна Тарантіно.
Трохи комедії, трохи бойовика, трохи зомбі апокаліпсісу
Ми все одно всі помремо
Дивіться як фільм квентіна Тарантіно.
Ответ дляok1904
Чого лиш концтабори Освенціму вартували...
Так. Але ж вже почали жити в інших умовах і з іншим баченням світу. І щось пішло не так
Sova splushka• 22 января в 12:33
Ответ дляantoninalav
І от відкатилися назад у розвитку. Беремо попкорн і спостерігаємо, все рівно від нас мало що залежить.
Кудесница полесья• 22 января в 12:33
Наоборот хорошо, что победил Трамп. Он приведет немного мир в порядок после хаоса, что устроили демократы. По поводу нашей войны-увидим. Думаю, смогут как-то договориться
Ответ дляТанюша
Ну якщо філософськи россуждать.
Ми все одно всі помремо
Дивіться як фільм квентіна Тарантіно.
Ми все одно всі помремо
Дивіться як фільм квентіна Тарантіно.
та ну как бы суть в сроках. хочется ж выключать свет, последним. плюс еще бы попить коктейль на остовах фиджи
Sova splushka• 22 января в 12:34
Ответ дляantoninalav
Щось? )))
То просто затишшя тимчасове було, після 2-ї світової всі перелякалися було.
Завжди у світі щось відбувалось трешове
У нас просто не було інету, щоб так швидко передавати новини.
А до того, і телевізору не було
Завжди були війни, змінювалась влада, хворі на голову королі, збочинці в релігії, фанатики і повний набір
Відношусь спокійно до того, на що впливати не можу
А до того, і телевізору не було
Муркамурковна• 22 января в 12:36
Ответ дляannu-b519
Ага, а сейчас из прав одни обязанности, а у мужчин даже возможность собственной жизнью распоряжаться забрали, ото права 🤦
прікіньте, шо в періоди навали татаромонгольського іга вас би гвалтували, забирали в свої гареми, просто вбивали б і вас і ваших чоловіків і дітей і спалювали б ваше житло, в якому ви руцями стірами, руцями прибирали. вставали і т.д..
чи може кріпосне право вам подобається?
чи можливо те, що до 70 років минулого століття жінок впринципі не вважали за якусь особистість і т.д.?
чи може кріпосне право вам подобається?
Муркамурковна• 22 января в 12:36
Ответ дляok1904
ото ж...
alenka3108• 22 января в 12:37
Треба просто жити, радіти ранку, чашці кави, тим, хто поряд, тоді більш- менш протримаємось до якогось фіналу) Але не зовсім зрозуміла до чого тут одне крісло у Трампа і Маска. Крісла в них різні.
Ответ дляantoninalav
До каких цивилизованных процессов оно дошло ранее? До свадеб педиков и усыновления ими мальчиков? До смены пола детьми? Или организация майданов везде, где выбрали «не тех»?)) Цивилизация так и прет.