antoninalav• 22 января в 12:26

Як Вам «дічь», що відбувається зараз у світі?

Я ото спостерігаю, просто в шоці( мʼяко кажучи), деколи здається, що то якийсь сон. Але дуже цікаво, який має бути кінець. А страшно, що ж то може лише початок.
- путін з хворою кукухою то одне, а от путін головного мозку в кацапів то біда.
- Страшить компанія Маска та Трампа. Вони не зможуть всидіти на одному кріслі. І певно комусь треба буде поступитись. І які там таракани в головах то хто зна
- Переговори з росією і чи дасть то якийсь результат.
- Вибори в Німеччині попереду.
П.С. Ірак офіційно дозволив шлюб з 9чними.
ok1904• 22 января в 13:17
Ответ дляtotana
Да, трогало. Хватит манипулировать этим высказыванием. Если вас не интересовало, не значит, что других так же.
Чому? Я тут писала, лиш мені відписувати, що то нас не цікавить... ще тоді два наших Іл76 в Лівані з гуманітаркою від Червоного Хреста постраждав серйозно, не весь екіпаж живий лишився, а хто живий верталися в Україну через Туреччину без документів, бо документи погоріли в літаку.
Star39• 22 января в 13:29
Ответ дляPerfect look
Трамп как раз норм!
Гомосятину и изращенцев запретил на гос уровне. Дома пусть, что хотят творят, а от этой пропаганды уже тошнит. Нетфликс невозможно было смотреть из-за этих изращенцев.
Присосок оон, воз уже опрокинул, на очереди нато.
Войну у нас обещает закончить не позднее 100 дней. И вообще против всех войн.
Цены на нефть и газ хочет снизить, значит раше вилы.
И тд!
Еще и флаги ЛГБТ и БЛМ запретил вывешивать на государственных учреждениях и военных базах. Отмена трансов и геев реально радует, задолбали. Реально фильмы невозможно было изза них смотреть. А негры в роли королей и аристократов? фу. Поворот в сторону нормальности можно только приветствовать
Муркамурковна• 22 января в 13:39
Ответ дляКудесница полесья
А сейчас не встают не стирают руками не убирают руками? Что вы утрируете и приплетаете сюда феминизм, если тема не об этом?
ви хоч дізнайтесь шо таке фемінізм, це раз
друге неа, не встають, воду з колодязя чи річки не носять, в пральну машину кидають, запісяні пелюшки не стірають
такі вся замучені шо просто капец))
війни були завжди , а до воїн ще і голод і радство і т.д..
тому ми зараз живемо в абсолютно гарному світі
а війни і т.д.. чогось вас не дуже тривожили до 22 року
Танюша• 22 января в 13:41
Ответ дляStar39
Ви не забувайте, коли закінчаться геї і темношкірі, приймуться за жінок або інші незахищені верстви населення
Кудесница полесья• 22 января в 14:13
Ответ дляМуркамурковна
такі вся замучені шо просто капец))
Вы заедьте в далёкие села и увидите, что да как там. И есть люди, что не могут себе купить машинку стиральную. Я иногда и могу что-то постирать руками,чтобы сохранить качество одежды, проблемы не вижу. А насчёт интересовали ли меня войны до 22 года, то не делайте выводов. Я наблюдала за чужими конфликтами в мире, и не нужно тут никого учить и рассказывать как надо и не надо думать(это я о вас)
annu-b519• 22 января в 14:16
Ответ дляМуркамурковна
такі вся замучені шо просто капец))
Вы из мира ’все прекрасно’? Даже в Киевской области масса домов без водопровода и водоотвода, где воду берут в колодце, стирают руками или в машинке в которую вручную тягают ведра, а туалет на улице. Что говорить про другие области? Вот сколько тем было, что впо предлагали домики на западной с такими условиями.
Муркамурковна• 22 января в 14:18
Ответ дляКудесница полесья
нашо мені забиті села і люди, які не хочуть заробляти
якщо раніше всі так жили то на зараз це вибір людей так жити
тому не починайте мені розказувати шо зараз ой як погано
ви он сидите і пишите ’кудись’ і я зразу це читаю.. а раніше шо? а нішо..
тому вашу ересь ото читати..
Муркамурковна• 22 января в 14:20
Ответ дляannu-b519
ще раз, це вибір людей так жити
а раніше вибору не було, всі так жили..
ви розумієте це чи ні?
ви можете кинути будинок в київській області з водою на вулиці і переїхати і знати в Києві квартиру з усіма удобствами
а раніше хрена з два..
ви зараз можете вчитись всьому чому хочете, а раніше хера з два.. ви можете працювати , звільнятий, отримувати гроші, рости в карьєрі, переїздити із міста в місто і т.д... ніхто вас не гвалтує, не грабує,ю є літаки, потяги , авто.. інтернет і так далі
їжі он на кожному кроці супермаркет з усім що хочеш, а не 1 магазин на 3 села
annu-b519• 22 января в 14:27
Ответ дляМуркамурковна
ще раз, це вибір людей так жити
а раніше вибору не було, всі так жили..
ви розумієте це чи ні?
а раніше хрена з два..
Как все просто оказывается 🤣

Вы реально такая незамутненная?)
Многие еле выживают сейчас, нет никакого выбора, точнее он точно такой же как и раньше, даже сейчас сложнее чем 50 лет назад.
Муркамурковна• 22 января в 14:34
Ответ дляannu-b519
Как все просто оказывается 🤣

Вы реально такая незамутненная?)
да, просто... а зараз ще набагато простіше
хто виживає? ви? чи сім´ї в 90? які не мали змоги навіть в магазинах купити щось бо не було в магазинах нічого??? гроші отримували туалетною бумагою і т.д.?
ви реально порівнюєте рівень зараз і колись ?
і да, люди які хочуть щось робити вони роблять.. ті хто не хоче знайде 100000000000000 відмазок чому всі навкруги їм должні і чого раніше було краще.. хоча вони навіть не здогаються як було раніше бо живуть з прокладками і памперсами, а не ватою і пільонками
мільйони людей, яким не подобається як вони живуть щось роблять для того що б жити краще, переїздять, навчаються, здобувають нові професії і живуть і не ниють, що колись було краще..що там було кращого.... так ніхто і не сказав, але краще.
annu-b519• 22 января в 14:38
Ответ дляМуркамурковна
Вы мне про 90 не рассказывайте, тогда значительно легче было при желании заработать и на голову ничего не летело.
Ага, особенно мужчины много сейчас могут, выйти из дома и попасть в бус, а дальше? Много одна женщина на себе вытянет при наличии детей маленьких?

Радуйтесь, что вас это не коснулось сейчас, но судя по направлению нашей страны, скоро отсутствие воды или водоотвода нам и не заметно будет.
Муркамурковна• 22 января в 14:42
Ответ дляannu-b519

зараз в 1000 разів легше заробити.. йдіть і заробляйте )
а чоловіки мають йти і захищати вас як це робили і всі минулі покоління
а не бігати і ховатись
і цікаво, що мене не коснулось? в мене чоловік в полоні провів багато часу..і да, в мене є діти) да. я переїхала з невеликого міста в Київ, да, я дитина 90 і точно знаю, як там і шо було і да я ще багато чого знаю як і те, що люди ниють бо нічого не хочуть робити) хочуть все на блюдечке і за чийсь рахунок
annu-b519• 22 января в 14:50
Ответ дляМуркамурковна
а не бігати і ховатись
Ну, я смотрю волонтерство вам на пользу пошло и вы себе уже заработали на квартиры? Спасибо, я так не хочу и не могу, в силу воспитания.

Ничего вы не знаете про 90, раз такое пишите, тогда не было проблем обычным трудом заработать.
Муркамурковна• 22 января в 14:52
Ответ дляannu-b519

яке волонтерство?)) ви того?
та да, нічого не знаю)))))))))))))))
знаєте лише ви) всі навколо тупі і ще тупіші
ок, живіть так і далі, хоча ви не живете, а зайо..те людей спогадами як то було гарно жрать нічого .. митись в тазіку і стірати тряпки
annu-b519• 22 января в 14:59
Ответ дляМуркамурковна
яке волонтерство?)) ви того?
та да, нічого не знаю)))))))))))))))
Вы хоть запоминайте о чем тут пишите ))))

Я? Это вы про тазики и т.д. вспомнили, перечитайте внимательнее и не злитесь так на правду 😉
Муркамурковна• 22 января в 15:03
Ответ дляannu-b519

так, а ну давайте про волонтерство? де я писала що я волонтерю?))) і да, квартири я купила ще до повномасштабної, задовго, здавала і купувала інші, а ще маю 2 магазина, які відкрила в період повтомасштабної, з салону старшої доньки і моєї племінниці маю моржу) а ще. я працюю на роботі за непогані гроші)
тому так) можу дозволити собі купувати квартири і точно не за рахунок волонтерства) волонтерством я займалась давно давно і це було лише дитячі будинки, інтернати ) туди я купувала часто повністю за свій рахунок матраци, постільну білизну, соплеввідсоси, бутилки , соски , памперси і т.д.)) жодного разу я не збирала гроші для військових))) вареники ліпили і жарили м´ясо чувакам з ТРО на початку повномасштабної да) все інше.. ідіть нах.. якраз я можу відповісти за всі свої слова)
annu-b519• 22 января в 15:11
Ответ дляМуркамурковна
Удалено администрацией...
Муркамурковна• 22 января в 15:13
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
annu-b519• 22 января в 15:16
Ответ дляМуркамурковна
Удалено администрацией...
Ищите по своим коментам, думаете я вас скринила? Я и внимание на вас обратила только потому, что вы по идиотски писали и хамили всем.

Ого как вас несёт, зарабатывальница великая 🤣🤣🤣
Кудесница полесья• 22 января в 15:16
Ответ дляМуркамурковна
тому вашу ересь ото читати..
Пока ересь это ваша писанина)
Кудесница полесья• 22 января в 15:17
Ответ дляМуркамурковна
такі вся замучені шо просто капец))
Так сам факт, дама сама приезжая, а рассуждает, будто коренная киевлянка, которая ни разу не видела воду в колодцев и магинку-автомат, и ручное полоскание с отжимом))
Муркамурковна• 22 января в 15:18
Ответ дляannu-b519

аа так я ідіотскі пісала і хаміла чи конкретно писала про волонтерство і гроші збирала? це вже наклеп називається
то шо я вам не подобаюсь це ок, бо я не подобаюсь жертвам і нитікам і тим, кому всі обязані
Муркамурковна• 22 января в 15:19
Ответ дляКудесница полесья
прікінь, бачила) у 80) х
а якщо ти до цих пір так живеш то це абсолютно твої проблеми
Кудесница полесья• 22 января в 15:21
Ответ дляМуркамурковна
а не бігати і ховатись
Так почему ваш нас не защищает? Он дома теперь?
viter33• 22 января в 15:21
Ответ дляКудесница полесья
Наоборот хорошо, что победил Трамп. Он приведет немного мир в порядок после хаоса, что устроили демократы. По поводу нашей войны-увидим. Думаю, смогут как-то договориться
Та 100% !!
Першим діло пообіцяв ’принести мир’ Панамі і Гренландії
Якщо не захочуть ’по-мирному’
Кудесница полесья• 22 января в 15:22
Ответ дляМуркамурковна
Удалено администрацией...
Бан
Муркамурковна• 22 января в 15:22
Ответ дляКудесница полесья
ви настільки тупа чи притворяєтесь?
annu-b519• 22 января в 15:22
Ответ дляМуркамурковна
Удалено администрацией...
Муркамурковна• 22 января в 15:22
Ответ дляКудесница полесья
Бан
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 22 января в 15:23
Ответ дляМуркамурковна
ви настільки тупа чи притворяєтесь?
Щас улетите в бан, не притворяясь. Где ваш муж, в тылу сейчас?