Трусиковед• 22 января 2025

Як поставити на місце коханку?

Ви б як вчинили, без рофла, від чоловіка пішла але це треш
Крим мій• 22 января 2025
Яка ви хвора
Болтушка Му• 22 января 2025
Ответ дляТрусиковед
Щоб зійшовся з нею, нахер з бабами крутить і бросать
хто на ком стояв?
НеКонец-Света• 22 января 2025
Автор тут проблема не в женщине.
Мужчина создал эту ситуацию с него и спрос.
Фу мля так унижаться ради какого-то фуя.
автор Трусиковед • 22 января 2025
Ответ дляБабулька
То есть вы хотите, чтобы он сошёлся с этой женщиной? Зачем вам это?
Щоб не мав шанси що ми зійдемося, дати зрозуміти що байдуже
автор Трусиковед • 22 января 2025
Ответ дляГостра на язик
Це Мирося?
Але ж ви самі забрали чоловіка з
сім´ї?

А кажуть бумерангу нема
Ахах таки да
автор Трусиковед • 22 января 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Автор, моя порада. Кидайте того гуляку, такий чоловік не потрібен. Але, якщо в неї є чоловік, то обов´язково скажіть йому. В нього є право знати, ну і так потішите себе, може стане легше
Я не хочу робити їй зла і брати на себе таку карму хай дізнається не від мене
Галя із Дарниці• 22 января 2025
Ответ дляТрусиковед
Та йому давно на вас пофіг, не видавайте бажане за дійсне.
Дрібка щастя• 22 января 2025
Ответ дляТрусиковед
Якби вам було байдуже, ви б їй не писали, а жили своє життя. Чого ви до неї причепилися?
Та никада в жизни• 22 января 2025
Как в курятник зашла ))
Как нефиг делать• 22 января 2025
Боже мой сколько вам лет? 😂 По переписки ощущение лет 16, у вас какая-то биполярка, нах ей вообще писать и унижаться
Эскиз бесконечности• 22 января 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Как в курятник зашла ))
В курятник же кури і заходять.
r25-1• 22 января 2025
Ответ дляТрусиковед
Та да. Ви праві, але просто хочу зрозуміти таких людей,в тебе чоловік діти, каже це між мною і коханцем
а вам шо шкода, та не зітреться у нього. Як вже подивився на сторону, то шось же не знаходить у вас. Тому і шукає. Може подивиться шо там гірше і ще ліпше буде до вас. А так...тіки затягувати
Малинка• 24 января 2025
О, так це ж Марічка, памʼятаємо її, жаль бідну жінку(