Щас ухожу• 22 января 2025
А вы в курсе что Катя великая из МастерШеф развелась???
Неожиданно . Сколько смотрю МастерШеф , постоянно рассказывает ,какой у нее счастливый брак
Щас ухожу
• 22 января 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Оце якраз битва сезонів про яку я пишу, там Саша Цвігун переміг, а вона з себе таку мнить, що жах.
Да , Цвигун молодец .
Рубаю олівлє• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Да , Цвигун молодец .
Суперовий, заради нього і Пави передивляюся сезон)
Щас ухожу
• 22 января 2025
Ответ дляРубаю олівлє
А почему все так Иру не любят ? По сравнению с Катей она себя скромно ведет
Рубаю олівлє• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Сама не розумію, Катя найбільше її кошмарить, а у хлопців видно щось гендерне, типу найкращі кухарі - чоловіки. Бо відкритого конфлікту не було наче.
Щас ухожу
• 22 января 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Потому что она пытается над парнями доминировать ,а они ей это не позволяют. И помню как на балконе Мицкевич ей сказал ,не надо меня обнимать ,моя жена смотрит и ей это не нравится . Капец,позор . Парень 20+ поставил на место тётку 40+
Без Баяна• 22 января 2025
Ответ дляНе стесняюсь
А она выиграла МШ? Не досмотрела до финала, помню, что она вечно на участников и судей обижалась.
Нет, победу отдали клопотенко. А лучше бы ей. Тогда бы не было в школах этих помоев по гос программе во главе со скумбрией.
4есотка• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Іра - це та, що розповідала про свої зроблені цицьки і як до неї амарі гішон підкатував? Ну, там гра була на рівних, обоє рябоє
Рубаю олівлє• 22 января 2025
Ответ для4есотка
Це той, що наче підписаний на неї був, а коли вона заміж вийшла, то відписався?)))
Тепличная• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Смотрела с ней битвы сезонов ,где она пыталась унижать 20 летних девочек , очень мерзко смотрелось.
Кого она там унижела? Двух тупых малолеток Яну и Раковчен?
Ну так их грех было не потролить. Не знать сюжет ’Ночь перед Рождеством’ - это реально днище!
4есотка• 22 января 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Шось таке, памʼятаю лишень, що він з шоколаду робить неймовірні речі.
Не стесняюсь• 22 января 2025
Ответ дляБез Баяна
О я читала когда-то о его меню. Но там был спор про буряк и капусту. Сто лет назад это было, и в школах теперь по нему готовят?
Сосиска_Втесте• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Тому що Іра - пристосуванка, завжди за чужий рахунок вигрібає, і зовсім не така квіточка, як себе показує.
Її і в її сезоні не любили, і в Битві сезонів.
А Велику вона перша завжди зачіпала, і в інтерв´ю завжди про неї погано казала.
Про ту ситуацію, коли Великая Ірі вказала, що вона ніхто з прогорілим бізнесом - так ви з контексту вириваєте, бо знову ж таки, це Іра почала Великую буллити, що та кулінар поганий, найгірша з усіх в сезоні. А по факту - Іра всі страви в тому конкурсі з рейтингом завалила, а Великая приготувала найкращі страви, хоч їй через слова Іри дали низький рейтинг.
І так, Великая подала на розлучення сама, бо чоловік повівся недостойно під час війни.
Сосиска_Втесте• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Змішались в купу коні, люди...
Обніматись до всіх якраз Іра лізла, учасники самі про це не раз казали на інтерв´ю, що вона строїть з себе маленьку дівчинку, сюсюкає, лізе обніматись, на руки може сісти.
А Великая якраз собі ціну знає, і той самий Міцкевич був би не проти, якби Катя його обнімала, а потім грошей дала) Він типу в жарт, але досить серйозно їй казав, що я ж хороший, подаруй мені квартиру...
Щас ухожу
• 22 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Вы прям ее фанат ! Ира ещё молодая ,а эта старая кляча ,которая с самого 5 сезона вела себя мерзко , и отвратительно , сейчас смотрю повторение 5 сезона ,кроме отвращения она ничего не вызывает . Особенно,когда начинает злорадствовать чужому проигрышу ,и тут же сама в черном фартуке. И то как она якает и поет себе дифирамбы говорит как раз о комплексе неполноценности ,человек , который себе знает цену не ведет себя как попугай .
Фуу, просто отвратная баба .
И бедный мужик ,сколько лет нес этот позор на всю страну . Скорее всего нашел себе адекватную женщину .
Фуу, просто отвратная баба .
Сосиска_Втесте• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Фуу, просто отвратная баба .
Ого вас криє))) прям наче у вас на неї особиста образа) ну або заздрість.
Я не фанат Великої, я фанат МШ, і можу прокомментувати поведінку будь кого, не лише Іри чи Велікої. Але дійсно, Великая мені приємніша за Іру. Знаєте, чому? Тому що вона чесна і завжди все всім казала в очі, це достойно поваги.
Щас ухожу
• 22 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Какая зависть? Чокнутая баба за поведение который стыдно . Даже в этой теме написали ,что ее хочется убить во время просмотра шоу
Сейчас смотрю выпуск,и до чего у нее гнилое нутро , такое злорадство испытывает при промахах других ((
Сосиска_Втесте• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Ну бачите, всі ми різні і людей бачим по різному.
5 сезон давно не переглядала, а от в Битві сезонів Велікая поводила себе достойно. Так, вона ексцентирична і чхає на чужу думку, але може собі це дозволити)