kuskus• 22 января в 15:16

Психіатра ЗСУ, який недурно підзаробив за війну, розбив інсульт

Як вони такі слабенькі на серйозних посадах працюють? У Колі Катлєти інфаркт, у цього інсульт…
автор kuskus • 22 января в 15:18
😱 Карета швидкої привезла до суду Головного психіатра ЗСУ, підозрюваного у незаконному збагаченні

За словами адвоката Друзя, під час обшуку у нього стався інсульт і його шпиталізували до реанімації.

Сьогодні йому мають обрати запобіжний захід. Прокурори вимагають обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб або внесення застави в понад 49 мільйонів грн.
ㅤ
elenze66• 22 января в 15:19
Не тільки він заробив на війні.
nnnnika• 22 января в 15:20
Зараз швиденько зроблять йому 1-2 групу інвалідності і вже помʼякшуючи обставини. Плюс з реанімації не заберуть під варту
К.а.л.и.н.а• 22 января в 15:20
Може якусь таблеточку випив, шоб симулювати. Явно має орієнтуватися в препаратах
elenze66• 22 января в 15:21
Ответ дляnnnnika
Випустять під заставу.
ksyuha831• 22 января в 15:21
Ответ дляnnnnika
А потім він десь загубиться випадково і випливе десь за кордом у теплих далеких країнах.
Santander• 22 января в 15:22
Ответ дляelenze66
Не тільки він заробив на війні.
А хто ця жінка, що в неї такі джерела?)
Sova splushka• 22 января в 15:22
Ответ дляelenze66
Не тільки він заробив на війні.
Я не вірю в таке щастя.
Anet337• 22 января в 15:23
Ответ дляnnnnika
100 процентов и из больницы прямой дорогой из страны(((
Olga Zelenyak• 22 января в 15:24
Ответ дляelenze66
Не тільки він заробив на війні.
А что у нас уже американские прокуроры имеют полномочия в Украине? Какой только бред люди не несут.
elenze66• 22 января в 15:24
Ответ дляSantander
А хто ця жінка, що в неї такі джерела?)
Голова правління громадської організації «СПРОТИВ» , волонтер, громадській діяч, борець з олігархами і корупцією.
Olga Zelenyak• 22 января в 15:25
Ответ дляelenze66
И работница ФБР на полставки)
elenze66• 22 января в 15:26
Ответ дляOlga Zelenyak
Америка нам давала великі гроші, великі суми, і мають право проводити аудит. Чи ви не в курсі ?
Daimyo• 22 января в 15:26
Ох, несчастные какие.
Воровать они были вполне здоровы, а тут резко приключилась хворь.
lus_so• 22 января в 15:26
Ответ дляelenze66
Хіхі-хаха, а жіночку офіційно запросили на інаугурацію трампа.
awso1977• 22 января в 15:27
Це стара схема - тільки у чиновника підгорає, він лягає в неврологію, там нічого не докажеш, все шито-крито. Потім отримає інвалідність, пенсію і виїде за кордон. Зате бойових офіцерів судять.
elenze66• 22 января в 15:27
Ответ дляOlga Zelenyak
А ви так сильно переживаєте, що Зе не піде на вибори ?
Olga Zelenyak• 22 января в 15:27
Ответ дляelenze66
Кто вам сказал, что его не проводили, это во-первых? А во вторых, деньги выделенные Америкой, поступают в Украину в основном в виде оружия, а сами деньги остаются в карманах американских производителей оружия.
Olga Zelenyak• 22 января в 15:28
Ответ дляelenze66
Вообще не переживаю. Больше переживаю за наших людей, которые такую чухню несут, что не голову не натянешь.
МаМарго• 22 января в 15:30
Там тенденція, якщо посадять порядну невинну людину, то буде спокійно і стійко сидіти на всіх судах.
А як візьмуть баригу, то відразу починає здихати в прямому єфірі.
elenze66• 22 января в 15:33
Ответ дляOlga Zelenyak
Аудит Міністерства оборони США виявив, що виплати в розмірі $1.1 млрд, спрямовані на підтримку України протягом місяців після повномасштабного вторгнення Росії в країну, не мали належної документації. Це викликало занепокоєння щодо фінансової підзвітності та прозорості військової підтримки від Штатів.
Аудит перевірив дані про $2.1 млрд затверджених коштів для Києва у 2022 році. Було виявлено, що 323 платежі, а це 67% від загальної суми, або не мали документів, або були неправильно зареєстровані, через що чиновники не могли підтвердити, чи використовувалися кошти за призначенням. кожний платіж має супроводжуватися платіжними документами, рахунками-фактурами та деталями, які вказують на мету та точність витрат. Саме ці вимоги часто ігнорувалися або були виконані лише частково. У випадку 264 платежів Міністерство оборони не змогло належним чином обґрунтувати використання додаткових коштів для України
чаревна• 22 января в 15:33
Симулирует, пусть его капают в сизо, тв@рюку.
Снова в работе клепчатые одеяла
БойоваПташкаКолібрі• 22 января в 15:33
Ответ дляelenze66
Не тільки він заробив на війні.
о да, Татаров, Єрмак и посипаки зелебобы наверное под фиолетовый луч свинтят из страны.
чаревна• 22 января в 15:34
Ответ дляelenze66
Не тільки він заробив на війні.
Хто це? Гадалка
БойоваПташкаКолібрі• 22 января в 15:34
Ответ дляOlga Zelenyak
а Вы не в курсе? Да, у нас от демпартии ноги-осьминоги проросли во все сферы жизни украинцев
БойоваПташкаКолібрі• 22 января в 15:35
Ответ дляOlga Zelenyak
И работница ФБР на полставки)
продолжаете отбеливать офисных, ну-ну
elenze66• 22 января в 15:35
Ответ длячаревна
Хто це? Гадалка
Вище написала хто вона. Ви теж переживаєте за Зе і Ко ?
БойоваПташкаКолібрі• 22 января в 15:36
Ответ дляOlga Zelenyak
а Вы не пытайтесь, не надо. без методичек цпд и офисных матрешек народ разобрался что к чему
Antiprom• 22 января в 15:36
Кармама дії.. не шкода ні секунди
автор kuskus • 22 января в 15:37
Ответ дляAntiprom
Кармама дії.. не шкода ні секунди
Якби карма, то іпохондрія і симулянство