Істеріомама• 22 января в 20:19

Народжені в 60 роках в більшості інфантіли

Дивлюсь на батьків своїх і чоловіка і їх оточення, більшість інфантильно відносились до життя, жили як стадо, головне на день народження накрити стіл і поїхати в село шось допомогти там щоб не брати відповідальність за себе і сімʼю, всі питання були на бабі з дідом починаючи з того шо ми будемо їсти закінчуючи внеском в советску квартиру бо усім давали по кількості дітей, 1 дитина 2 кімнатну а 2 дитини 3 кімнатну. Потім відвозили дітей в село на 5 місяців і жили своїм життям. Я зараз рідко бачу шоб такі були баби хто на півроку візьме виховувати дітей.
Потім все розвалилось, а люди так і не подорослішали. Багато хто бізнес зробив, працював на себе, а основна маса залишилась масою ходили на дядю за хліб.
Тепер ті села вимерли, батьків нема, попадали на дупу до старості ніяк не підготувались, діти самі якось, були під дахом у батьків своїх - тепер лізуть в позиції жертви до своїх дітей, яким нічного не дали шоб почати нормальне життя, мені так набридла оця безпомічність і безпорадність, елементарно зуби не можуть зробить, поробили із себе жертву і ходять. Як дітям допомогти - то впадають у позицію жертву тіпа ми хворі, а як бігати допомагати подружкам фіг зна кому і в храмах по 2 часи вистоювати то ніяких хвороб нема.
Онуків допомагати не хочуть виховувати бо краще у телефоні сидіти і взагалі життя цікавіше є,
На Західній ситуація краще, там розумніші і більш сімейні люди, інше мислення.
Звірка така інфантильність недальновидність і безпорадність у покоління народжених у 60-х?
Чи це просто егоїзм.
Само_достаточная• 22 января в 20:20
Тяжёлая жизнь была.
Но люди разные
Кофр для ноги• 22 января в 20:20
Это все из-за того, что с вашими детьми не сидят?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 января в 20:20
как у таких инфантилов получилась такая рассчетливая дочь?))
Боневтікла• 22 января в 20:22
А вы?
Санька-4b93• 22 января в 20:22
Очередной ни разу не тролль
Неинфантилы ей внуков годами должны нянчить))
Блондинка в Законе• 22 января в 20:22
Гнила тема. Ще і з далеченька накидати про різні частини України.
Форсия• 22 января в 20:23
Ответ дляКофр для ноги
Ага, не дают автору тоже стать инфантилом.))
бибизяна• 22 января в 20:24
Це, мабуть, тільки ваші батьки такі. Ну тема трешова, зараз буде в топі.
Аноним_• 22 января в 20:24
Народженим у шістдесятих у 1991 році було не більше 30ти років.Які квартири вони встигли отримати?
Мадам Подлинник• 22 января в 20:24
У меня такие свекровь и свекр, правда ещё дочка их есть. Там могут поднапрячься, чем то ей помочь.
Кавуся• 22 января в 20:25
Хто батьків називає стадом, той гірше бидла
Ёшки_Матрёшки• 22 января в 20:25
Представляю, как подросшие дитачки будут склонять поколение Автора.
Форсия• 22 января в 20:27
Кстати, это поколение самое несчастное получилось. И 90е посередине жизни, им как раз около 30-35 было, заводы позакрывались, институты, нии, пришлось на базарах торговать. И не все смогли перестроиться на новые рельсы, как более молодые. И пенсию им зажилили в 55 лет. И стаж у многих пропал, тк работали в 90е без оформления.
Липка-прилипка• 22 января в 20:27
як вам не соромно таке писати. Вони пережили тяжкі часи.
А я нівроку• 22 января в 20:28
Ответ дляАноним_
ну тут я посперечаюсь. мої батьки якраз 61 року і до 91 мали 3х дітей і отримали квартиру. І більшість їх знайомих на той момент також
Кто крайний?• 22 января в 20:28
Автор в мене для вас погані новини - ваші діти також вважають що ви не дуже розумна людина бо живете не правильно на їх смак і думку.
Різниця покоління і відношення відповідне.
Бо ви також на старість років не будете годити дітям і внукам а вони також будуть вважати вас тупою егоїстичною бабою.
Аноним_• 22 января в 20:29
Ответ дляФорсия
А теперь война и их дети гибнут.
ПесиКот• 22 января в 20:29
Наведіть хоч приклад не стада. Не всі ж мабуть такі як ви описали. Стало цікаво.
Форсия• 22 января в 20:29
Ответ дляАноним_
А теперь война и их дети гибнут.
Да, и сами они тоже. ((
автор Істеріомама • 22 января в 20:29
Ответ дляА я нівроку
А ми 8 років працювали шоб своє купити, поки вони за тіми столами сиділи. Бо для них то було головним.
Пацан к успеху шел• 22 января в 20:29
Ответ дляФорсия
Угу, у меня мама 66 года, стажа мало, работала то на рынке, то еще где-то без оформления, то за бабушкой лежачей ухаживала несколько лет. Вроде и возраст уже, а пенсии нет, надо то ли до 63, то ли до 65 уже работать после реформы
Форсия• 22 января в 20:30
Ответ дляА я нівроку
А где давали квартиры за детей?)) На очередь могли поставить, как многодетных, но очередь в 91м и закончилась.
автор Істеріомама • 22 января в 20:30
Ответ дляФорсия
У Києві точно давали
Липка-прилипка• 22 января в 20:31
Ответ дляІстеріомама
так може не треба судити по своїм нікчемним батькам і їх друзям усе покоління?
ША! я прийшла!• 22 января в 20:31
О, нет) мои из 60, это живчики, пчелки) мне бы поучиться! Всегда так говорю)
Аноним_• 22 января в 20:31
Ответ дляІстеріомама
Шото вы долго на своє працювали.Мы с мужем 1965гр,выходцы из села и за четыре года заработали на свой дом в областном центре
Царевна_несушка• 22 января в 20:32
Я думала это только мои наблюдения....
Сейчас бабы не берут внуков на воспитание, потому что эти бабы - это те мамы. А прабаб которые все решали за них уже нет в живых.
А те мамы и со своими детьми не сидели.
А я нівроку• 22 января в 20:32
Ответ дляФорсия
на державній роботі. Лікарям, викладачам. А кількість дітей впливала на розмір квартири і швидкість отримання.
А я нівроку• 22 января в 20:33
Ответ дляАноним_
а ким працювали, якшо не секрет?
автор Істеріомама • 22 января в 20:33
Ответ дляЦаревна_несушка
Я думала это только мои наблюдения....
А те мамы и со своими детьми не сидели.
У мене так і було, спочатку я сиділа із мамою мами а потім мене відправляли до мами батька, я взагалі не памʼятаю скільки часу проводила із матірʼю, а коли і проводила час то вона часто нервувала зі мною не любила вона цю справу бо все на бабах