рукиЖимолости• 22 января 2025
Он что-нибудь делал с лицом?
Черты лица почти не изменились, в чем секрет?
рукиЖимолости
• 22 января 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Да ладно, не изменились? Видно, что постарел
Постарел, конечно, но пропорции почти те же, ничего не сползло, не обвисло
Бавовнятко• 22 января 2025
Ответ дляротцвеники
Нос похож на сделанный
це вікові зміни. підшкірна жирова тканина зменшилась, обʼєми носа теж зменшились
кінчик носа збільшився, бо ніс і вуха ростуть все життя
рукиЖимолости
• 22 января 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Секрет в том, что в 42 он выглядел на 60.
Было бы супер в 60 так выглядеть
НаБалКоніХодять• 22 января 2025
Бувають різні типи старіння, у нього певно дрібнозиоршкуватий, немає набряків, лишньої ваги, овал обличчя залишився
Ласкове телятко• 22 января 2025
Ответ длярукиЖимолости
Если человек всю жизнь в одном весе, то могло и не обвиснуть ничего.
Силиконочка• 24 января 2025
Нічого він не робив, це дуже вдалий тип старіння, подивіться на Плисецьку,такий самий тип.