Солоденька цукОрка• 22 января в 22:05
Большой прыщ у ребенка
Выскочил под вечер на щеке. Это фурункул? Или что это за прыщ такой?
• Фото делала вблизи и со вспышкой. Не пойму, чем помазать можно?
Робот Вертер• 22 января в 22:07
Скільки дитині? Воно часом не з рідиною всередині? Таке як на вітрянку наче схоже
Солоденька цукОрка
• 22 января в 22:08
Ответ дляРобот Вертер
Ребенку 3 года. Та вроде без жидкости, но я как-то и не уверенна даже. Но в контакте с больным ветрянкой ребенок точно не был (сейчас в сад не ходит).
Робот Вертер• 22 января в 22:09
Ответ дляСолоденька цукОрка
Нічим не мажте. На ранок буде зрозуміло що воно таке. Хіба що хлороексидином. Але нічим спиртвсмісним на обличчі не треба
Мать драконов• 22 января в 22:10
Ответ дляСолоденька цукОрка
Це ще нічого не гарантує...
Не чіпайте сьогодні. Лягайте спати. До ранку буде видно
Ашотакоя• 22 января в 22:18
Ответ дляСолоденька цукОрка
Вітрянка така заразна, що варто комусь в під´їзді пройтись, а вас слідом і ви вже готові.
Ранок покаже
ЖаннаНеАгузарова• 22 января в 22:32
Дуже на вітрянку схоже. По лінії росту волосся подивіться схожі висипи. Але краще дочекатись ранку. Може то алергічне взагалі й пройде
Солоденька цукОрка
• 22 января в 22:40
Девочки, ну вы меня напугали 😢 мне на обычный прыщик похоже да и всё. Надеюсь что это не ветрянка
УраганнаЯ• 22 января в 22:42
Ответ дляАшотакоя
Ранок покаже
ой. не факт.... мій в садочку грався з дитиною, котру через день вже почало сипати, більша половина групи заразились, а мій - ні. Зате в школі невідомо звідки підчепив, єдиний в класі