месяцкие• 22 января 2025

Хто вилікував тривожний розлад???

Добрий вечір. Хто вилікував тривожний розлад? Чим лікувалися? Що допомагало?
P.S До лікаря зверталась!!! Цікавить досвід людей!!!!
Каляка маляка• 22 января 2025
А напишіть свій досвід що вам призначили? У мене ж і тривожний і пограничний судячи по тестах. Але поки пишу історію для лікаря щоб мені вірно встановили діагноз. Бо трохи важко онлайн виявилось донести проблему. Дякую!
Астоновитесь!• 22 января 2025
Тревожно-невротичное расстройство.
1,5 года на АД, около года на транквилизаторах, курс психотерапий (гештальт и КПТ). КПТ приемы это на всю жизнь, потому что я вряд ли избавлюсь на 100% от тревожности, я так жила всю жизнь с самого детства. Начинается эпизод тревоги, применяю КПТ упражнения (есть книги, кпт тетради, погуглите)
автор месяцкие • 22 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
Я вже пару років на есцитамі, гідазепам) Буває взагалі добре себе почуваєш, а потім знову щось іде не так(((лікувалась в місті в невролога, вже звернулась онлайн до психіатра сказала міняти антидепресанти на дулоксетин. Не можу наважитись(
Каляка маляка• 22 января 2025
Ответ длямесяцкие
А пограничного розладу точно немає? Не проходили тест?
Каляка маляка• 22 января 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Тревожно-невротичное расстройство.
Подскажите пожалуйста а КПТ вы сами занимались или со спец? Понимаю что это на всю жизнь но цена за КПТ нереальная.
Варена цибуля• 22 января 2025
триттико, вроде ничего,помогает.
автор месяцкие • 22 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
Ну лікар поставила тривожний розлад
автор месяцкие • 22 января 2025
Ще вчора на ніч випила Зонік 50 мг. ( прописав лікар) сьогодні прям як тормоз, ще гірше стало(((
автор месяцкие • 22 января 2025
Ответ дляВарена цибуля
триттико, вроде ничего,помогает.
Ви приймаєте?
Астоновитесь!• 22 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
С терапевтом
Каляка маляка• 22 января 2025
Ответ длямесяцкие
Ну лікар поставила тривожний розлад
Ви можете самі пройти тест. Просто якщо вам не краще то може не вірний діагноз. Тому що при МРО ліки це остання інстанція.
В ТГ є група Скрипника Евгена. Там є тест на МРО. Та є ще група його лікарів там можна запитати стосовно вашого призначення. Вони відповідають.
Каляка маляка• 22 января 2025
Ответ дляАстоновитесь!
С терапевтом
Много занятий прошли? Реально эффективно?
Астоновитесь!• 22 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
Не много, 10 или 11, потом сама. Эффективно
Пустощі-веселощі• 22 января 2025
В процессе. Вот выписали АД
Каляка маляка• 22 января 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Спасибо. А где искали КПТ терапевта? Насколько я поняла терапевт это тот кто окончил УИКПТ а их единицы..
Астоновитесь!• 22 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
Работала не с украинским психологом, по рекомендации.
автор месяцкие • 22 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
Я проходила всі ті тести! Я теж звернулась до лікаря з цієї клініки)))
автор месяцкие • 22 января 2025
Саме лікар з клініки Скрипника прописала змінювати антидепресант ( мабуть буду все таки пробувати змінювати)
Меряю линейкой• 22 января 2025
Ответ длямесяцкие
Мне психиатр говорила что гидазепам принимают как прикрытие, обычно 2-3 недели . Сама на ад 2 года, состояние ок. Я на серталине.
автор месяцкие • 22 января 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
В процессе. Вот выписали АД
Вже приймаєте? Який, і як заходите? Є побічні реакції?
автор месяцкие • 22 января 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Так і мені так казали, але як ставало погано то пила знову і знову😟
Ну правда більше однієї 0,02 на день не приймала
Меряю линейкой• 22 января 2025
Ответ длямесяцкие
Так хорошо помогал? Он мне вообще ни о чем был, выпила пару табл и перестала. Все побочки терпела.
автор месяцкие • 22 января 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Так
Мошей ницца• 22 января 2025
Ответ длямесяцкие
Скажите, как там выбирают врача?
И стоимость?
я Кукарача• 22 января 2025
Не получается вылечить,уже и успокоительные не действуют никакие, попускает только, когда уже очень уставшая(весь день при делах и работа)
Пустощі-веселощі• 22 января 2025
Ответ длямесяцкие
Только купила эсциталопрам. До этого выписывали флуоксетин,но я так и не решилась его пить.
ФруктЕщеТот• 23 января 2025
Флуоксетин помогает?
Світлана-a683• 23 января 2025
з подібною проблемою зтикнулася 15 років тому. багато обходила в пошуках вирішення проблем. складно знайти психолога. щоб допоміг. але все ж таки були корисні поради. наприклад...знаходити кожен день позитивні моменти і на них зосереджувати увагу. також приймала антидеприсанти. теж довго підбирали і не з одним лікарем поки не виявили. що серотонин потрібно підвищувати. призначили для цього антидеприсант нового покоління. тільки тоді відчула полегшення
МЧСница• 23 января 2025
Ответ длямесяцкие
Я на ньому сиджу.лише він мене спасає,а на АД.
Це спочатку.
Або почніть з 25 мг
Форточка• 23 января 2025
Ответ длямесяцкие
Мені теж призначили. Як ви сете після нього почуваєте?