месяцкие• 22 января в 22:24

Хто вилікував тривожний розлад???

Добрий вечір. Хто вилікував тривожний розлад? Чим лікувалися? Що допомагало?
P.S До лікаря зверталась!!! Цікавить досвід людей!!!!
Каляка маляка• 22 января в 22:29
А напишіть свій досвід що вам призначили? У мене ж і тривожний і пограничний судячи по тестах. Але поки пишу історію для лікаря щоб мені вірно встановили діагноз. Бо трохи важко онлайн виявилось донести проблему. Дякую!
Астоновитесь!• 22 января в 22:39
Тревожно-невротичное расстройство.
1,5 года на АД, около года на транквилизаторах, курс психотерапий (гештальт и КПТ). КПТ приемы это на всю жизнь, потому что я вряд ли избавлюсь на 100% от тревожности, я так жила всю жизнь с самого детства. Начинается эпизод тревоги, применяю КПТ упражнения (есть книги, кпт тетради, погуглите)
автор месяцкие • 22 января в 22:41
Ответ дляКаляка маляка
Я вже пару років на есцитамі, гідазепам) Буває взагалі добре себе почуваєш, а потім знову щось іде не так(((лікувалась в місті в невролога, вже звернулась онлайн до психіатра сказала міняти антидепресанти на дулоксетин. Не можу наважитись(
Каляка маляка• 22 января в 22:47
Ответ длямесяцкие
А пограничного розладу точно немає? Не проходили тест?
Каляка маляка• 22 января в 22:48
Ответ дляАстоновитесь!
Тревожно-невротичное расстройство.
Подскажите пожалуйста а КПТ вы сами занимались или со спец? Понимаю что это на всю жизнь но цена за КПТ нереальная.
Варена цибуля• 22 января в 22:52
триттико, вроде ничего,помогает.
автор месяцкие • 22 января в 22:53
Ответ дляКаляка маляка
Ну лікар поставила тривожний розлад
автор месяцкие • 22 января в 22:54
Ще вчора на ніч випила Зонік 50 мг. ( прописав лікар) сьогодні прям як тормоз, ще гірше стало(((
автор месяцкие • 22 января в 22:56
Ответ дляВарена цибуля
триттико, вроде ничего,помогает.
Ви приймаєте?
Астоновитесь!• 22 января в 23:04
Ответ дляКаляка маляка
С терапевтом
Каляка маляка• 22 января в 23:04
Ответ длямесяцкие
Ну лікар поставила тривожний розлад
Ви можете самі пройти тест. Просто якщо вам не краще то може не вірний діагноз. Тому що при МРО ліки це остання інстанція.
В ТГ є група Скрипника Евгена. Там є тест на МРО. Та є ще група його лікарів там можна запитати стосовно вашого призначення. Вони відповідають.
Каляка маляка• 22 января в 23:05
Ответ дляАстоновитесь!
С терапевтом
Много занятий прошли? Реально эффективно?
Астоновитесь!• 22 января в 23:06
Ответ дляКаляка маляка
Не много, 10 или 11, потом сама. Эффективно
Пустощі-веселощі• 22 января в 23:06
В процессе. Вот выписали АД
Каляка маляка• 22 января в 23:08
Ответ дляАстоновитесь!
Спасибо. А где искали КПТ терапевта? Насколько я поняла терапевт это тот кто окончил УИКПТ а их единицы..
Астоновитесь!• 22 января в 23:13
Ответ дляКаляка маляка
Работала не с украинским психологом, по рекомендации.
автор месяцкие • 22 января в 23:13
Ответ дляКаляка маляка
Я проходила всі ті тести! Я теж звернулась до лікаря з цієї клініки)))
автор месяцкие • 22 января в 23:15
Саме лікар з клініки Скрипника прописала змінювати антидепресант ( мабуть буду все таки пробувати змінювати)
Меряю линейкой• 22 января в 23:15
Ответ длямесяцкие
Мне психиатр говорила что гидазепам принимают как прикрытие, обычно 2-3 недели . Сама на ад 2 года, состояние ок. Я на серталине.
автор месяцкие • 22 января в 23:16
Ответ дляПустощі-веселощі
В процессе. Вот выписали АД
Вже приймаєте? Який, і як заходите? Є побічні реакції?
автор месяцкие • 22 января в 23:18
Ответ дляМеряю линейкой
Так і мені так казали, але як ставало погано то пила знову і знову😟
Ну правда більше однієї 0,02 на день не приймала
Меряю линейкой• 22 января в 23:19
Ответ длямесяцкие
Так хорошо помогал? Он мне вообще ни о чем был, выпила пару табл и перестала. Все побочки терпела.
автор месяцкие • 22 января в 23:20
Ответ дляМеряю линейкой
Так
Мошей ницца• 22 января в 23:21
Ответ длямесяцкие
Скажите, как там выбирают врача?
И стоимость?
я Кукарача• 22 января в 23:41
Не получается вылечить,уже и успокоительные не действуют никакие, попускает только, когда уже очень уставшая(весь день при делах и работа)
Пустощі-веселощі• 22 января в 23:44
Ответ длямесяцкие
Только купила эсциталопрам. До этого выписывали флуоксетин,но я так и не решилась его пить.
ФруктЕщеТот• 23 января в 00:00
Флуоксетин помогает?
Світлана-a683• 23 января в 00:22
з подібною проблемою зтикнулася 15 років тому. багато обходила в пошуках вирішення проблем. складно знайти психолога. щоб допоміг. але все ж таки були корисні поради. наприклад...знаходити кожен день позитивні моменти і на них зосереджувати увагу. також приймала антидеприсанти. теж довго підбирали і не з одним лікарем поки не виявили. що серотонин потрібно підвищувати. призначили для цього антидеприсант нового покоління. тільки тоді відчула полегшення
МЧСница• 23 января в 01:01
Ответ длямесяцкие
Я на ньому сиджу.лише він мене спасає,а на АД.
Це спочатку.
Або почніть з 25 мг
Форточка• 23 января в 01:24
Ответ длямесяцкие
Мені теж призначили. Як ви сете після нього почуваєте?