Прочитала щойно таке повідомлення:"Учень із мовної школи в якій я працюю сьогодні скоїв самогубство… хлопцю ось лиш виповнилось 20, біженець, з 2022 в Німеччині, тут був лише з мамою…
В шоці всі, особливо вчителька."
В коментарях пишуть,що це не поодинокі випадки:
’В перші півроку війни я ходила на курси у Франції, з жінкою і її 16річним сином. Хлопець був розбитий. Ми спілкувалися з його мамою, казала, що він хотів додому настільки сильно, що він просто втрачав розум, плакав. Йому було нестерпно знаходитись тут. Сподіваюсь, що зараз в нього все добре
klaraneill• 23 января 2025
откуда мы можем знать, почему так? проблемы дома, бросила девушка, что-то со здоровьем, мало ли
Ще один коментар:
’У мого брата друг здійснив самогубство у Польщі. Хоча він навіть не біженець, але жив там давно, радів що заробітки гарніші ніж в Україні. І тут таке...
росія поширюючи ксенофобію проти українців по всьому світові хоче здійснити геноцид, не тільки руками російських військових, а і булінгом від іноземних ксенофобів
Ответ дляOlvia1987
А є цифри по самогубствам в самій Україні?
Думаю,що в хлопців 18-21 років,які лишились в Україні,зовсім інший клопіт
Ответ дляklaraneill
В нього не було проблем в сім´ї чи з дівчиною.Не намагайтеся натягнути сову на глобус.
Ці підлітки теж жертви російської агресії.
klaraneill• 23 января 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
как по мне, сову на глобус натягиваете как раз Вы.